Şimdi Ara

DeVil_BoZZo - Paladin 5552 crit :) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
3.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

11000+ mı

o da ne ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi femre -- 16 Haziran 2006; 15:01:59 >
  • soulfire abi birde bwl :) arkadaş bg 11k+ nerde acaba pvp değildir heralde :D
  • Bozzo aklım kaldı yaa bu crit neye göre vuruluyor yani mesela 10 katını vurmuşssun o neye göre belirleniyor.Ben genelde 2 katını vuruyorum da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkachin -- 4 Temmuz 2006; 8:05:49 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: femre

DeVil_BoZZo - Paladin 5552 crit :)

11000+ mı

o da ne ?

lan bu ne biçim warlock, kendine atmış soulstone'u

• bwl deki mob goruldugu üzere fire vulnerability sahibi. conflagrate i de oldugundan anladıgım kadarıyla dest lock yani ruin de var %100 bonus. Güzel dmg ama abartı değil. heleki shadowbolt 22k crit gördükden sonra
  • höhhhh bozzo diorum sana helal çok pis vurmuşsun criti yiyen ne düşündü acaba
  • bozo bıdaha vurabıldınmı bu critigi??
  • helal olsun gerçekten iyi vurmuş
  • bwlde moblar süper ya. casterları coşuyor orda. crit denemeleri yapıyorlar mobu çekiyorlar üstüne o zaman şenlik oluyor işte hele arcane olunca ben hunterım arcaneshot base vurusum 190 civarı crit max 450 falna dolanıyor orda 1300 oluyor komedi.
  • Bu critin oranı neye göre abi 10 katını vurmuş ben genelde hatta hep 2 katını vuruyorum.
  • Cevap yok mu soruma :D Bide arkadaş resmi ohaaaa die kaydetmiş
  • loo tomambas ne bu acele bekle bilen birisi gelir heralde
  • Acelemi 5 gün arayla attım mesajları
  • quote:

Orjinalden alıntı: furkachin

Bu critin oranı neye göre abi 10 katını vurmuş ben genelde hatta hep 2 katını vuruyorum.

Cevap bekliyorum yaw takmıyonuz beni
  • Arkadaşlar konuyu dağıtmayalım. Özetle;

Orijinal serverda Paladin ile istediğin buff + trinket + iksirleri kullan PVP'de 5550 vuramazsın. Bence bu "Fake". Artık hangi programı kullandığını bilmem ama bu mümkün değil.

550 x % 10 (judgement) x % 30 Berserking Buff x % 10 Berserker stance x % 30 Recklessness x % 10 Berserking Buff penalty x % 30 Power Infusion (Priest buff) + 120 spell dmg Flask iksir x +200 spell dmg Zandalarian Hero Charm (+300 spell dmg gear x% 30 0,5sn cast süresi olan bir spell gearın %30unu alır) = 2836 Yapar

Bu da crit vurura paladinde 4254 yapar. Şimdi bu matematiksel ifadeleri türkçe anlatayım.

Paladin üzerinde berserking buffı olan berserker stancedeki ve recklessness açmış bir warriora önce holy buff yapan judgement yapıp ondan sonra yukarıda yazan bilimum buffları yapıp berserking BG buffını da alıp yanındaki prieste de buff yaptırıp iksir içip kendi trinketini açıp da 0,5sn cast süresi olan Hammer of Wrath vurursa MAX 4254 vurur.

5552 bu durumda yalan olur. Bu da matematiksel kanıtıdır. Hangi programı kullandığını bilmiyorum ama bu FAKE. Ya da Orijinal server değilde ÇAKMA FREE serverlarda oynuyor olabilirsin...

Her denilene inanmamak lazım yine de inancımızı kaybetmemek lazım :)

SAYGILAR...

• Yalan mı yani sanmıyorum kardeş neden yalan söylesin ki?Hemde paladin pala isterse 20k gene vurur Vuramazda pala işte adı yeter :D
  • Yorumsuz Paylaşmamam gerekirdi ayrıca Programla vs ile benı sucluyorsun ama yanlıs yapıyorsun.
    iyi güzel anlatmışsında be arkadaşım ben nerden bileyim hammer ı fırlattığımda karşıma çıkan rakamda şok oldum zaten ss ini alıp buraya koydum kötümü ettim bende bilmediğim için buraya koydum ya zaten

ama sen gelipte suçlamalarla bu denli tahrik edersen benim bu forumda işim olmazdı 2 senedir emek verdiğim bir forum bu zamana kadar ne yapmışımki şimdi b..ktan bir sebep yüzünden kendi ismimi karalatayım

biraz dşünüpte yazarsan sevinirim.

diyebileceğim birşey yok nasıl yorum yaparsanız yapın bilen biliyor benim nasıl bir kişiliğe sahip olduğumu.

Daha fazlasını yazma gereğim varmı ?
  • bence bu açıklamayı yapan arkadaş birazcık bi yerinden sıkmış kusura bakmasında5k dan fazla wuran critlerde war işte arkadaş 15 göstermiş.Yani kuru iftira ben bilirim bozzoyu yapmaz öyle şey..
  • harbiden uçuk bi crit (paladin icin)... ama vurmuştur doğrudur ... yani niye yalan soylesinki ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.