Şimdi Ara

DeVil_BoZZo - Paladin 5552 crit :) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
3.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ve warrior değilmi iyi bilirim az kesmedim

benım onla bı gorusmem lazım bana yardımcı olabılırmısın?
  • Yanlış anlama ama bu damage yi vermek gördüğüm kadarıyla üzerindeki set ile imkansız be dostum, üzerinde full T2 ve +dmg itemler bile olsa bu kadar vuramazsın. Blizz in forum larında vurulan rekorlar var eğer ciddiyim diyorsan oraya bu rekorunu koy derim

Ayrıca Holy damage bir spell dmg olduğundan karşınızdakinin plate yada cloth olması mühim değil resistance önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmengi -- 7 Haziran 2006; 1:24:46 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: mmengi

Yanlış anlama ama bu damage yi vermek gördüğüm kadarıyla üzerindeki set ile imkansız be dostum, üzerinde full T2 ve +dmg itemler bile olsa bu kadar vuramazsın. Blizz in forum larında vurulan rekorlar var eğer ciddiyim diyorsan oraya bu rekorunu koy derim

Ayrıca Holy damage bir spell dmg olduğundan karşınızdakinin plate yada cloth olması mühim değil resistance önemli.

Baba bir günde msni aç Allah aşkına, Anıl Haydar falan kulaklarını çınlatıyoruz, sen yoksun.
  • mmengi ben bile ne olduguna sasırıyorum judgement ile bu setle en fazla 1700 vurmuslugum hammer of wrath ile de en fazla 1400 küsür vurmuslugum var karsıma bu sekılde bırsey cıkınca ne oldugunu sasırdım omrumde hayatımda ılkkez olan bısey bu
  • elinde berserking var.onunda etkisi vardır devil.
  • arkadasta pvp seti var yani 0 spell dmg. JoC yanlış bilmiyorsam up to +50 holy dmg vermesi lazım, ama HoW %43 spell dmg bonus alır. yani 22civarı. base damage da "504 - 556 :D " demişsin, 556+ 22 desek, 578 buna %30 berserking bonusu ekle, 751 eder. bide buna %50 crit bonusu desen, teknik olarak vurabileceğin max HoW damagei bu set ile 1126 dır. %50 bonus olayından pek emin değilim, %100 de olabilir. o zamanda 1500 eder. sen yaklasık 5 katını vurmuşun, vallahi nasıl olmuş anlamadım:)

@mmengi

dediğin gibi spell dmg'ın armorla alakası yoktur ama warriorda işler biraz değişik. Warrior berserker stance da %10extra, eğer recklessness da acmıssa %20 extra hasar görüyor. not olarak iliştireyim dedim:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: mmengi

Yanlış anlama ama bu damage yi vermek gördüğüm kadarıyla üzerindeki set ile imkansız be dostum, üzerinde full T2 ve +dmg itemler bile olsa bu kadar vuramazsın. Blizz in forum larında vurulan rekorlar var eğer ciddiyim diyorsan oraya bu rekorunu koy derim

ii de holy resistance diye bişey var mı ki?
  • ii damege vermişin
  • war :) holy resistance potionlar var... 1k dmg absorb luyo
  • o resistance değil ki absorb potion :D
    fakat warlock'taki Master Demonologist sanırsam tüm magical spells'lere 60 resistance veriyordu, buna holy dahil mi?
  • holy yok arcane shadow frost fire nature. Oyunda harbi hiç holy resistance görmedim ben :D
  • evet yok da, yine de bi kısmının resist edildiği oluyor muu?
  • abi bi shadow resist pot ic sonra pvpde warlock yada priest seni yenemesin :) cok deli olur :)
    yapmakta okadar zahmetli diil gibi :) biras herb (300 ) biras alchemy(oda 300) sonra hep absorb potion yap durmadan :) ... tabi vialler havadanmı gelio diyeceksiniz :P ona lafım yok bi crystal vial 1 golddu sanırım
  • abi holy resist var c ye bas sag kosede haç şeklinde bi resistance var ... ama holy resist veren itemler cok nadir düşüyo..
  • holy arcane nin bir alt dalı gibi birşey. ama arcane resist holy yi etkilemiyor. birde holy binary spell dir. sadece %5 base resist şansı var.
  • Yuuh diyorum haa bende bi funda pally kasiim de bari sonra göriim bi nasıl bişey sonra bende paladin kasmaya başlıcam da o hammer of wrath kaçta çıkıyor bu arada çar karzima :D
  • abi güzel damage ama berserk var unutma onuda yani onunda katkısı cokk o crit te nice dmgtebrikler
  • falla bana msnden de attın devil bunu ınanamadım yanı inme fılan mı geldı dıyecem o bg de bende vardım yanında yanılmıyorsam bana nıye gelmedı :D

barserk + trinket +curse elements le soul fire 4,3 vurdum ben lock la hadı 5,5 6k yıda vurur lock mage dıyecem de yaf paladın 5,5k falla cok ılgınc sen adam yerıne yalnıslıkla yerde gezen bocege fılan atma o crıtıgı sonra combat logda yalnıs gozukmesın cok buyuk rakam pala ıcın ınan kı. + gearında fazla yok bıldıgım kadarıyla.

DrakeRock / Forstwishper / lock

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavericq -- 8 Haziran 2006; 17:15:18 >
  • ii de ne armor'a bağlı ne de resistance'a ( yani holy resistance yok diye konuşuorm :p varsa haberim yok :s) yani zaten böceğin canın 20%ye nasıl indiricen, bi vursan ölürler :))
  • valla ne desem az hale bak agzımı actım baktım yanı free de oynuyorum ve goruyoruz bunları ama orjınalde zor olan hatta olmayan seyler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.