Şimdi Ara

DeviantART sayfalarımız ve Grup Sayfamız! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
1
Favori
8.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 2smoke

Soulcube 'ün imzasının orjinali :), Zamanında yapmıştım. Belki işinize yarar.

DeviantART sayfalarımız ve Grup Sayfamız!

aslında bu çok klas, bütün gruplarda yazı var ve çok basit logolar bu çok etkileyici bence daha iyisi yapılana kadar bunu kullansak

• quote:

Orijinalden alıntı: 2smoke

Bu logononun bir boyutu varmı en boy olarak, max ne kadar olmalı ?

100x50 ve 30 KB dan yukarısı olmicak eğer bu souldakine bişey yapmicaksan yada başka birşey şimdilik bunu koyucam.

Düzgün birşey yaptıktan sonrada uzun bir süre değişmemesi lazım!
  • @soulcubee
    Logoda ısım mutlaka olmalı,ayrıca bizi yansıtmalı,yukarıda logo ıcın dalgamı gecıyorsunuz
  • bizi yansıtmalı da senin yazı karakterin pek bize uymuyor yani başka şeyleri anımsatıyor birde ülkemizin ay yıldızı hangi yöne bakıyor bu bizi yansıtmak mı oluyor sence

bence isimden çok bir işaret bir resim önemli olan akılda kalan bir logo, logoda illa isim olcak diye bir kaide yok sanırsam...

yukarıdaki logo çok anlamlı bence sonuçta değiştirmeyi anlatıyor değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6F17B5B5B -- 28 Nisan 2010; 21:33:12 >
  • Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.Sanırım bi logo krizinin ortasında geldim en kısa zamanda bi çalışma yapıp yollayacağım...
  • Devill , hoşgeldin logoyu bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan* -- 28 Nisan 2010; 21:37:42 >
  • Ayyıldızın nereye baktıgınız ne önemi var,Hilali ters çevirince D gibi oluyor,gayet mantıklı bence,yazı tipi ne alaka orhun harfleriylemi yazacaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: k@llone

@aLcat[R]aZ

Kafamda bı tıp belırledım ona gore farklı versıyonlarını turettım,siz yapında bide biz gorelım ozgun calısmaları...

Valla şuanda pek zamanım yok.Haftasonu bir logo yapıp koyarım.Post'undan anladığım kadarıyla biraz sinirlenmişsin..
  • k@llone hayır ama buda bana doğu asya taraflarını yansıtıyor, D harfi yaratıcı bir fikir ama yurtdışındakiler bizi bilmiyor herkes bizi bilse ozaman eyvallah gerçi orhun yada göktürk alfabeside hoş olurdu hani daha özgün olması gerek bana göre çünkü grupların hepsi birbirine benziyor logosu umarım derdimi anlatabildim
  • @aLcat[R]aZ
    Bu işten benim yararıma bişey varmı? yok.Beğenmediysen eline sağlık zama ayırmışın,uğraşmışın dersin,başkalarına da bakalım der insan.Önce postunu bi oku sonra hak verirsin.O posttan sonra psd dosyasını sildim attım bana ne ya diye.Ben şura canlansın, daha kaynaşırız arkadaşlarla diye uğraşırken bu tepki açıkcası insanın canını sıkar.Neyse kolay gelsin size...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k@llone -- 28 Nisan 2010; 22:07:28 >
  • Deviantart sayfam...

http://deviilll.deviantart.com/
  • yav k@llone eline sağlık güzel çalışma tabiki neden kızdın ki, gerçekten güzel çalışma aslında sadece tavsiye öneri bizimkisi

özürdilerim kendi adıma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6F17B5B5B -- 28 Nisan 2010; 22:23:23 >
  • Ben logo felan yapmayacam, sadece sordum, gönderdiğiniz logolar büyük çünkü o açıdan, küçültünce düzgün gözükmez pek, bide bazı grupların içinde dev gibi resimler var, örneğin cd-art-display.deviantart.com, orda mesela kocaman resim var, ben öyle bişey yapıyosunuz sandım o yüzden sordum.

Bir diğer mevzu daha evvelde dediğim gibi Türk Bayrağı olması bir yandan güzel ama bir yandan da milliyetçi bir tavır sergilendiğinin bir ifadesi, o yüzden ben bayrak kullanılmasını uygun bulmuyorum.
  • @k@llone
    Eline sağlık güzel olmuş.Kusura bakma yazdıklarım içinde.Bu kadar tepki verceğini bilseydim tavsiyede bulunmazdım..
  • DeviantART sayfalarımız ve Grup Sayfamız!

Salladım şöle bişi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2smoke -- 28 Nisan 2010; 23:27:05 >
  • sallaman buysa
  • Furkan* katılıyorum sana

bence olmamış :P
  • Bayrak olmasa daha güzel durur bence.
  • DeviantART sayfalarımız ve Grup Sayfamız!
  • Ulem bundan iyi DH imzası da olur he
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.