Şimdi Ara

DeviantART sayfalarımız ve Grup Sayfamız! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
1
Favori
8.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Veriyor yazarsın anasayfaya muzzle-fx'e teşekkürler die zaten katıldı grubada
  • Koydum ama malesef super grup olmadığımız için featured e ekleyebildim.
  • Neden , normal logoya koyamıyomuyuz super grup nasıl olunuo ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan* -- 2 Mayıs 2010; 22:41:20 >
  • Super grup parayla olunuyor grup avatarıda için uygunsuz bir çözünürlük çünkü
  • Ok anladım aslında o psd ile oynayabilirsin yazıyı yana falan alıp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan* -- 2 Mayıs 2010; 22:49:46 >
  • dA'da yaklaşık 10 tane desk grubuna üyeyim ama sadece 2sinde yayınlayabiliyorum deskleri diğerlerindede yayınlamak için ne yapmam gerekiyor
  • Submit to a Group tıklayınca pencerede gözükmeyen gruplar için Type a Group name yazısını bul ve tıkla grup ismini yaz çıkar sonra ekle gruba bazıları hemen eklemio oylama falan yapıo aralarında bazıları hemen eklio
  • Teşekkürler hallettim
  • Peki bu galeride kategori yapıolar istedikleri butonları falan koyuyolar wallpaper,skins falan onlar nasıl yapılıo soulcubee bi bilgin varmı ?
  • Siteyi değiştirmişler daha güzel olmuş sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan*
    Siteyi değiştirmişler daha güzel olmuş sanki

benim bu gördüğüm ikinci değişiklik tabi yanlış hatırlamıyorsam ama yine bir sorunu çözememişler, kişilerin galerilerinin veya favori listelerinin ilk sayfalarını görüyorum diğer sayfaları açtığımda resimler çıkmıyor, chrome'un v4'üni v5'ini, ie7, ie8, operanın son sürümünü indirdim yinede olmuyor, birtek firefox açıyor oda nazlana nazlana

• Arkadaşlar birşey daha sorucam bu dA premium kaç puanla oluyo ? birde bazılarında yazıyo premium given by ..........(kullanıcı adı yazıyo) bunlar hakkında bilgisi olan varmı ?
  • quote:

Arkadaşlar birşey daha sorucam bu dA premium kaç puanla oluyo ? birde bazılarında yazıyo premium given by ..........(kullanıcı adı yazıyo) bunlar hakkında bilgisi olan varmı ?

https://www.deviantart.com/checkout/?mx=premium

http://my.deviantart.com/account/points/

3 aylıktan sonrası için puan kullanabiliyorsun sanırsam ben direk karttan aldım premium :)

• Paypal hesabıylamı alabiliyosun sadece ?
  • quote:

Paypal hesabıylamı alabiliyosun sadece ?

Hayır Kredi kartı paypal ve puanla alabiliyorsun
  • Anladım kaç puan peki ?
  • http://hot-souce.deviantart.com/

bu da benim aranıza katılmaktan mutluluk duyarım :P
  • unreal4.deviantart.com
  • yeni arkadaşlar için yukarı
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.