Şimdi Ara

Dev 80 GB Paketi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
951
Cevap
19
Favori
65.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende bir tane de bimcell hat var interneti o şekilde dengeliyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Selam arkadaşlar ben vodafone aylık 4 veya 5 gb paket kullanıyorum yetiyor. Mobil veriyi sadece bazı basit online oyun, arada tarayıcıdan internete giriyorum, gps ve whatsapp için kullanıyorum.Sizce turkcelle geçip 80 gb paketi alsam yeter mi hiç turkcell kulanmadım.Turkcell numara taşımada hat açılınca hediye haftalık gb, dk veriyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S ergen1453 S kullanıcısına yanıt

Gün boyunca konum mobil veri açık google haritaları kullanıcam geçersem 80 gb 1 sene yeter mi

• Yeter.

• Bu paketi alınca Hotspot olarak kullanma imkanı oluyor mu? Hotspot kullanılamıyor diye birkaç şikayet okudum.

• Hotspot sorunsuz çalışıyor.

• Bimcell kullanmışlığınızı biliyorum bimcell e göre turkcell in interneti hızlı mı bitiyor yoksa bimcell le aynı ayardamı kota bakımından soruyorum

• deryadeniz907 D kullanıcısına yanıt

Sanki bi tık daha hızlı gibi, ama bunu da Turkcell'in hızına bağlıyorum. Onun dışında abartı bir fark yok hocam. Bimcell'de ne kadar gidiyosa, Turkcell'de de o kadar gidiyor. Ben memnunum şahsen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CB01A2BC7 -- 26 Ağustos 2021; 21:41:44 >
  • Bekle beni dev 80 geliyorum.

• Bu paketi aldıktan 6ay sonra tl yüklemeniz gerekir. aramalara kapanır yoksa onu unutmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CB01A2BC7

Hotspot sorunsuz çalışıyor.

Cevap için teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: nostalji16

Bekle beni dev 80 geliyorum.

Ben de üşenmesem geçiş yapacağım ama üşeniyorum bayiye gitmeye. Dev 80 GB Paketi 

• Nikki Sixx kullanıcısına yanıt
    Bayiye gitmenize gerek yok online başvurun kapınıza gelsin hat.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9A0BECBC3

Bayiye gitmenize gerek yok online başvurun kapınıza gelsin hat.

Araştırdım ve Turkcell'in çalıştığı kurye firmasının sıkıntılı olduğunu öğrendim.

Kuryenet firması getiriyor hatları hocam, ben ailemi Turkcell yaptığımda Kuryenet geldi ve başvurudan 1 gün sonra motorla geldi eleman.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9A0BECBC3

Kuryenet firması getiriyor hatları hocam, ben ailemi Turkcell yaptığımda Kuryenet geldi ve başvurudan 1 gün sonra motorla geldi eleman.

Çok fazla şikayet var ama. Belki de sizinki istisnadır ya da sizin ilçede iyi hizmet veriyorlardır. Ne dersiniz, risk almaya değer mi? Dev 80 GB Paketi 

Hocam ben 2 hat taşıdım ikisinide kurye 1 günde getirdi, ilçem işlek bir ilçe, eğer sizde merkeze yakınsanız taşımaktan zarar gelmez bence, mâlum bimcell balonu patladı.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.