Şimdi Ara

Deus Ex: Game of the Year Edition Türkçe Yama (Devredilmiştir) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
10
Favori
11.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizi böyle azimli görmek sevindirici. Umarım projeyi en kısa zamanda tamamlarsınız. Allah kolaylık versin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2AF2AC1DC

tamamda buna biz oyunu çevirdik diyemeyiz ki hikayeyi çevirdik deriz o dediğin maillerin kitapların vb. hepsinin içinde ufak hikayeler ilginç metinler var ne kadar sürerse sürsün biz yarım bir iş yapamayız.
    Ayrıca konu 2018 de açıldı evet ancak 2018 den beri çevirmiyoruz biz. ben geldiğimde çeviri %5 de idi ve herkes kaçmıştı yani bu 3 yıl değil 2-3 aydır süren bir çalışma.
    sizin ben gıdınızdan öperim devam yıllar sonra sonra tekar Türkçe olarak oynayacağız .
  • cozepud C kullanıcısına yanıt
    teşekkürler efenim
  • son durum nedir?
  • alerman A kullanıcısına yanıt
    Devam ediyoruz
  • Süpersiniz, beklemedeyim
  • Arkadaşlar benim bir işim çıktı 1-2 ay bakamayacağım projeye çok özür diliyorum
  • bende projeye katılmıştım kimse olmadığı için çıktım çok zor görünüyor sonuçta büyük bir oyun türkçe oynamak nasip olmayacak gibi
  • Konu güncellenmiştir çevirmenler arıyorum.
  • ozankl34 O kullanıcısına yanıt
    ben çıkmadım sadece ara veriyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackrock89

Konu güncellenmiştir çevirmenler arıyorum.
    Projeyi ücretli çeviriye döndürerek çok isabetli bir karar verdiniz, umarım bu defa çeviri tamamlanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinopkalesi -- 18 Haziran 2020; 0:0:49 >
  • Çeviri bittiğinde ücretli mi olacak ??
  • ücreti ne kadar olacak hocam bellimi ?
  • Evet ücretli olacak ama cüzi bir miktar olacak herkesin alabileceği bir fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackrock89 -- 21 Haziran 2020; 23:33:24 >
  • Selamlar çevirinin durumu nedir, her hafta veya her ay gidişatı yazarsanız bence süper olur kolay gelsin....
  • Projeye geri döndüm işlerim bitti arkadaşlar çeviriye tam gaz devam ediyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2AF2AC1DC

Projeye geri döndüm işlerim bitti arkadaşlar çeviriye tam gaz devam ediyoruz.

noldu çeviri?

• Kolay gelsin

• Erasmus Muharrem kullanıcısına yanıt

proje şuanda duruyor, ilerleme yok 2-3 aktif kişi gelirse devam ederim ancak tek başıma hiç bitiremeyeceğim bir proje üzerinde çalışmak sadece zaman kaybı.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.