Şimdi Ara

Deus Ex: Game of the Year Edition Türkçe Yama (Devredilmiştir) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
10
Favori
11.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Pardon 😅
  • Bizde birkaç arkadaş yama işine girişmeyi düşünüyoruz. Deus ex'te size yardımcı olabiliriz. Ulaşır mısınız?

• Hocam merhaba yamayı devretmişsiniz nerde devam ediliyor acaba bir gelişme var mı ? Ne zaman çıkacak felan

• irgamkevar İ kullanıcısına yanıt

Anadolu Studios'a devredilmiştir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • irgamkevar İ kullanıcısına yanıt

Yamalarımız İle İlgili Tüm Gelişmeleri Discord Sunucumuzdan Takip Edebilirsiniz.

https://discord.com/invite/XMtfv2SHpx

Aciliyeti olan bir projeden dolayı tüm yama projelerimiz bir süreliğine durduruldu. Projemiz bittikten sonra çevirmenlerimizle kısa süre içerisinde Deus Ex yamasını bitireceğiz.

• Herkes topu birbirine atıyor, yama yapmaktan kaçınıyor. Bu işin sonu gelmeyecek.

Birisi bana nasıl Yama yapıldığını öğretirse devralmak isterim. İngilizce okuyorum ve arkadaşlarım ile yapabileceğimi düşünüyorum.

• abi şöyle küçük bir grup olsa ingilizce bilen ufak ufak istekler alsa çok iyi olur

• WonderThunder kullanıcısına yanıt

Kaçınmak değil mevzu daha çok küçük gruplarla yama yapmanın bir ömür sürmesi, işin teknik tarafını geçtiğinde diyalog vs. çevirebiliyorsan çok zor bir iş değil aslında ama çevirinin büyüklüğü ve grubun büyüklüğü 1:10000 oranında olunca sıkıntı çıkıyor işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2AF2AC1DC -- 26 Şubat 2022; 22:38:50 >
  • yama çıkıcakmı beyler çıktımı bi tane linki var da o sizinmi sizin sayenizde türkçe oynayacağız çıksın artık

• arkadaşlar oyunda parlaklı sorunu var parlaklıkla ilgili oyununve bilgisayarın parlaklığı full ama çok karanlık bu yama dolayı bişey değil

• yardım edebilecek biri varsa yazabilirmi

• lütfen yardım edin

• KızgınBıldırcın kullanıcısına yanıt
    https://www.moddb.com/mods/gmdx

Bu modu bir dene belki çözülür. Grafik modu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tm tesekkürler

• Çok kötü bir dönem geçirdim. Kendimi toparladım ve hazırım !

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.