Şimdi Ara

Detroit: Become Human [ANA KONU] - TÜRKÇE - 25 Mayıs 2018 (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.852
Cevap
35
Favori
96.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anlaşma bozulunca gider ayak Epic’e misilleme yaptı Sony :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu alman hesaptan indirdim ama türkçe seçeneği yok neden acaba? Ayni hesaptan shadow of the colossus oynamıştım türkçeydi

• splinterfalcon4798 kullanıcısına yanıt
    CUSA kodu TR PSN ile aynı olmalı.

• Venomstr kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de UK PSN Plus ile indirdim, kendi TR PSN'imden alacam tekrar (psn plus ile) tekrar indirmeden Türkçe oynamanın bi yolu yok mudur? 40 küsür GB beklemeyelim boşuna?

• therion-x kullanıcısına yanıt
    Hayır, tekrar indirmen lazım.
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    PS Plus süresi bitmişti Banka Hesap kartı olduğu için akşam para yükler oynarım diye akıllık edim geceden insin dedim ama elimizde patladı eyvallah hocam sağolasın

• Abi bu nasıl oyun yaaaa. O lunapark bölümünün sonunda gözlerimden yaş geldi resmen.

• Mükemmel bir oyun. Çok etkilendim, gözümden yaşların aktığı yerler oldu. İnanılmaz duygu yüklüydü. David Cage ve quanticdream sen çok yaşa ve hep bu oyunları yapın.

WE WANT THE FREEDOOM!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Plus bittiginde de oynanabilecek mi ?
  • Plus’ı yenilersen oynarsın.

• hesabında plus oldugu sürece oynayabilirsin plus yoksa oynayamazsın 14 günlükten alırsan süresi bitince oyuna kilit işareti gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exclusive.Gamer

hesabında plus oldugu sürece oynayabilirsin plus yoksa oynayamazsın 14 günlükten alırsan süresi bitince oyuna kilit işareti gelir
    baska hesaptan plus alinca. oyunu aldigim profilde oynayamazmiyim
  • Hayır, Plus oyunu verilen hesabın Plus’ını yenilemen lazım.

• Epic pc sürümüne zam yapmış. 142 TL olmuş.
  • Plus sayesinde deneyimleyebildiğim oyun/interaktif hikaye. 2 günde bitirdim ve bitirdiğimde "ulan bedava oynamak içime sinmedi" dedim. Öyle güzel oyun.

Bu oyunla ilgili en çok dikkatimi çeken şey tabi ki dallanıp budaklanan hikaye haritası oldu. O kadar çok yol çizmişler ki acaba toplamda kaç sahne çekildi oyun için diye çok merak ettim. İnteraktif bir hikaye olmanın hakkını fazlasıyla veriyor ve yeniden oynanabilirlik çok yüksek. Sağlam emek verilmiş.

Hikaye klişeler içerse de karakterler ve diyaloglar çok iyi yazılmış, oyunculuklar harika. Karakter modellemeleri aşırı detaylı ve motion capture teknolojisi de olunca, başarılı oyunculukla birleşip mimiklerle bile tüm duyguları size geçirebiliyor. Gerçekten bu konularda kusursuza yakın bir oyun olmuş.

Seçimlerin çoğunun süreli olması çok iyi. Zaman zaman baskıda hissediyorsunuz ve karakterlerle bütünleşmenize yardımı oluyor.

Grafiklerden bahsetmeye gerek yok abanmışlar bayağı. PS4 slimde oynarken yer yer performans sorunu yaşamadım değil biraz fazla abanmışlar sanırım. :)

Müzikler için ayrı parantez açmak istedim hem çok çeşitli, hem her ortama uygun, kendini tekrar etmeyen ve çok kaliteli seçimler olmuş.

Karakterler için bir parantez daha açmak istiyorum çünkü gerçekten çok çok iyi yazılmışlar. Ana karakterler dışında yan karakterlerin hikayeleri, kişilikleri ve diyalogları çok çok iyi yazılmış. Bir oyunda karakterler bu kadar iyi olunca empati kurmamanız mümkün değil ve bu sayede oyun anında içine çekiyor sizi.

İçine çekmek demişken androidlerin insansı duygulara sahip olup göz yaşı bile dökebileceği teknoloji yaratılmışken farklı teknolojilerle karşılaşmamak biraz üzdü. Bu durumu eksi olarak yazabilirim. Diğer bir eksi ise kontroller olabilir. Doğru zamanda tuşlara basmanız gereken yerlerde sorun yok lakin karakter kontrolünde yer yer sıkıntı çekmedim değil.

Özetle vaat ettiği şeyleri fazlasıyla yerine getiren ama diğer konularda biraz sınıfta kalmış bir oyun. Metacritic inceleme puanını (78) az bulduğum, kullanıcı puanını ise (8.7) fazla bulduğum bir oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gertize -- 5 Temmuz 2019; 19:41:40 >

• Platin yapanlar kaçacak kupa varmi? Platin için oyunu kaç kez bitirmeli.

• Oyun bedava olunca iki gunde bitirdim. Kendimi cok sorgulatti bu oyun. Cogu secimde ikilemde kaldim, bir yanim bunlar android, gercek bir canli degil acima derken diger yanim android de olsalar duygulari var, asik olabiliyorlar vs. kole olmayi, siddet gormeyi haketmiyorlar dedi. Sonucunda cogu secimde androidlerden taraf oldum, vicdanimin sesini dinledim hep, insanlarla baris icinde, esit haklarla yasamalarina kanalize oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zooteknist93 -- 5 Temmuz 2019; 22:33:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

Platin yapanlar kaçacak kupa varmi? Platin için oyunu kaç kez bitirmeli.
    2 kupa hariç hepsi kaçırilabilir kupa hocam rehber eşliğinde 2buçuk kere oynamak lazim.

• Zooteknist93 Z kullanıcısına yanıt

Tamamen barışçıl eylem yaptığın halde insanoğlu şerefsizlik yapıyor. Saldırgan olsan terörist damgası yiyeceksin, herkes androidlerin tehlikeli ve yok edilmesi konusunda hemfikir olacak. Çok sinir bozucu. Gerçekte böyle birşeyin ülkemiz de olduğunu düşünüyorumda, bizim millet derdi ki, bunlar müslüman değil, insan değil, bunları Allah yaratmadı, bunlar sadece insan görünümlü, plastik, elektronik parçalar, hepsini yok edin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorn Elessar -- 6 Temmuz 2019; 0:41:36 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Spoiler'a kayılmasın arkadaşlar. Spoiler tagı içerisine alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 6 Temmuz 2019; 0:24:15 >
  • 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.