Şimdi Ara

Detroit: Become Human [ANA KONU] - TÜRKÇE - 25 Mayıs 2018 (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.852
Cevap
35
Favori
96.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bigbooss

hocam oyunun yarısına kadar sıkıldım desem doğru olur. birde oyun aşırı çizgisel bu kadar olmaz.

çevre etkileşimi sıfır, oyunda neye dokunmamızı istiyorlarsa ona dokunabiliyoruz sadece. özgürlük yok, örneğin önümüzde adam var çekilmezse yanında boşluk olsa bile geçemiyoruz, karşı kaldırmdan hedefe gidelim derseniz görünmez duvarlar karşılıyor sizi, sadece tuşa basarak oynadığımız bir oyun-film olmuş, yine yukarıda dediğim gibi hikayeyi anlatmak için illa böyle mi yapmak lazım ? MGS de hikaye güzel anlatılmıyor mu ?

oyunun tamamı sadece tuşa bas ilerle ? koşma yok, zıplama yok, hiç bir şey yok oyunda yürü baba yürü, koş derse koşabilirsin pardon sen koşmuyorsun karakter kendi koşuyor kimi zaman. grafikler güzel evet ama çevre etkileşimi sıfır olunca grafikte güzel görünüyor tabi..

kısacası ortada olmuş bir yapım ne oyun ne de film. yeni oyunu da bu tarz olursa artık iyice kabak tadı verir diye düşünüyorum,

Alıntıları Göster
    Aynen haklısınız açık dünya oyunu değil isteğini yaptırıyor bu yandan bende başarılı bulamadım güzel yorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• :) ben bir oyun alırken bir bakarım nasıl bir oynanışa sahip türü ne. Daha önceden bu, firmanın çıkardığı oyunlar ne buna benzer bir oyun yapmış mı diye?

Şimdi bu oyunun interaktif film tadında oyun olduğu bu oyuna örnek olarak, aynı firmanın yapmış olduğu fahrenight, heavy Rain, Beyond two souls videolarına bakarak, bu, oyunda aynı bunlar gibi bir oyun olacakmış deyip ona göre alıp almamaya karar veririm.

Yoksa bana garip geliyor, bu oyunda uçmak yok araba sürme yok karakterini geliştirmiyorsun vs şeyler demek gerçekten çok garip. Sinematiği geçemiyorum diyen bile çıktı.

God of war alıp neden BMW süremiyoruz kratos ile böyle saçma oyun mu olur kayık yapmışlar motoru yok 2 saatte gidemiyorum, god of war a gerçekci oyun dediler hepsi mitsel, saçmalıklar gerçekle alakası, yokmuş ne kadar kötü bir oyun demek gibi birşey bu.

• adam ne kadar samimi ya

https://www.twitch.tv/bryandechart

• Harika bir oyun veya hikaye.

Sony de olmasa böyle oyunlardan mahrum kalacaktık. Teşekkürler Sony ve Quantic Dream .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venge -- 15 Haziran 2018; 1:23:33 >
  • pyrotoxin kullanıcısına yanıt
    Ben yaptım başlarken sıfırlanıyor dedi ama öyle olmadi ornegin 2 bölümü bitirip 3 başlamadan bakarsanız ilk başta oynadığınız yerler açık duruyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sıfırladığı kayıt olayı

• az önce bitirdim harikaydı. tekrar oynamak istiyorum diğer seçimlerde neler olacağını görmek için ama yine genelde aynı seçimleri yaparım heralde, birde sıkıcı gelebilir sadece alternatif sonları izleyeceğim o yüzden.

best ending ile bitirdim sanırım, kimse ölmedi ana karakterlerden. jerry'i feda ettim sadece sınırda ona da gerek yokmuş markus ile barışçıl yolu seçtiğim için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 16 Haziran 2018; 3:2:39 >
  • oyunu platinledim mükemmeldi.çoğu bölümde farki seçimler yaparak bambaşka bir oyun deneyimi sunuyor. her detay düşünulmuş çok ihtimal var.

• Fiyatı 100 - 120 tl ye insin alıp oynarım zaten yakında düşer gibime geliyor.

• Oyunu adeta bir film gibi, herhangi bir yorum ya da üzerine konuşma olmadan izlemek isteyenler için:

https://youtu.be/RLhhaawm5c8
  • E3 2018de dying light 2 duyuruldu tabi ki ne alakası var derseniz detroit gibi bol seçimli ve seçtiğiniz yöntemlerle oyunun gidişatını değiştireceğini belirtiler (ana karakter ölürmü acaba) tabiki internetde daha detaylı inceleyen kanallar var mesela iyiler ve kötüler tarafının olması hangi yöne gidiceğiniz ve ters yönde etki yapabileceği özellikler arasında bunları duyunca aklıma direkt detroit geldi onlardan esinlenmiş olabilir mi acaba??

Tabiki o oyunun övmek gibi olmasın ama o oyun açık dünya tabanlı aradaki farkı burdan yakaladım çünkü detroit de bu özelliği yakalayamadım

• Oyunu sec olarak oynayan arkadaşlara bir sorum olacak. Sec hesap alacam ama 3 kardeş oynayacaz. Oyunda tek kayıt olup birimiz bitirip öbürü mü başlayacak? Yoksa birden fazla kayıtla aynı zamanlarda oynayabilir miyiz?

• onur01 kullanıcısına yanıt
    Yanıltmak istemem ama sanırım yok ben hikaye bitirip yeniden başla dediğim de eski açtığım yollar açık tabi üstüne yenisi yapıyorsun ama eski gözüküyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

adam ne kadar samimi ya

https://www.twitch.tv/bryandechart

Bryan Connor'ı oynarken izlemek çok ilginç. Bazen karakter mi konuşuyor Bryan mi anlamak güç bazı insanlar seslendirme yaparken farklı bir ses kullanır ama bu adamın konuşma sesi Connor a karizmasını vermiş. Ah öyle ses olacaktı bende

• onur01 kullanıcısına yanıt
    ayni zamanda oynanmaz hocam tek kayitdan ilerliyor oyun. biriniz bitirip digerinizin başlmasi lazim.

• Teşekkürler arkadaşlar cevabınız için. En iyisi pri alayım

• Cok iyi oyundu be valla su türde oynadigim en keyifli oyunlardan biri hatta en iyilerinden biri diyebilirim.

• Hikaye konusunda crysis İle kapışır mı?

• Oyunun fiyatı en ucuz nerede düştü mü?

• 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.