Şimdi Ara

Detroit: Become Human [ANA KONU] - TÜRKÇE - 25 Mayıs 2018 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.852
Cevap
35
Favori
96.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Umarım bu oyun da interaktif sinema üzerine kurulu değildir, aksi halde aynı yemeği pişirip pişirip önümüze koymuş olacak Cage abimiz. Oyun dediğin şey ne kadar hikaye ise bir o kadar da oynanıştır. Adamın son üç oyunu farklı hikaye aynı oynanış mekaniği üzerine kurulu, artık bir zahmet bunu Omikron'daki gibi yapsın.
  • Oyunun grafiklerine aşık oldum The Order'dan bile daha iyi grafikler. O yağmur efekti, o yüz modellemesi öldüm, öldüm.

Birde Quantic Dream yapıyor oyunu. Heavy Rain gibi gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan biri geliyor galiba. PS4'e düzgün oyunlar geliyor artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

quote:

Orijinalden alıntı: al6atross

Ne zaman gelecek tarih belli mi?

Resmi çıkış tarihi belli değil. Ama 2017'den önce çıkacağını hiç sanmıyorum.

Teşekkür ederim. Ooo daha çok varmış. Heyecanlı bir bekleyiş olacak. Artık o zaman yeni nesile geçmeyi planlıyorum
  • Kesinlikle Pre Order yapacağım oyunlardan birisi daha . GTA-Witcher derken işte sonunda hikayesiyle bizi ağlatacak bir oyun daha !
  • https://youtu.be/aKYhZJhPAIo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni bilgi var mı?
  • Quantic dream ın oyunlarını sevmiyorum çok felsefik gibi gözükse de senaryosu vasat ve sonlar hep aynı oluyor tr gelmezse alacağımı sanmıyorum oyunu
  • God Of War 4 için bu kadar heyecanlanmadım oyun inanılmaz duruyor..
  • İnanılmaz etkileyici bir oyun . Çıkış tarihi verildimi ?
  • Oyun dilleri arasinda türkçe olur mu

• Abi çok kısa bir sahne için bile aşırı derecede olasılık var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpegoo11

Oyun dilleri arasinda türkçe olur mu

kim bilebilir bunu?
  • Vay vay vaay
  • quote:

Orijinalden alıntı: inciteen

İnanılmaz etkileyici bir oyun . Çıkış tarihi verildimi ?

Neyı etkıleyıcı anlatsana bıraz? Zerrer kadar ilgi çekici bir sey yok bu oyunda Beyond gıbı buda patlayacak yaz bu yorumumu bır kenara.

• Beyond senin için patlaksa git mario oyna prensesi kurtar kardeş

• detroit'i beğenen arkadaşlar kesinlikle şu diziyi izlesin

• Bir karakter ve hikayesi mi olacak yoksa bir çok karakter farklı hikayeler ve sonra onları buluşturan birleştiren bir hikaye mi? Yapılan her hamle sonucu etkiliyor peki tüm hikaye bu karakterlerin kararlarından etkilenecek mi acaba? Nasıl bir oyun olacak? Benim için bu sunumda Hideo Kojima'nın oyunundan sonra en çok merak uyandıran oyun oldu bu oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: quanch

Bir karakter ve hikayesi mi olacak yoksa bir çok karakter farklı hikayeler ve sonra onları buluşturan birleştiren bir hikaye mi? Yapılan her hamle sonucu etkiliyor peki tüm hikaye bu karakterlerin kararlarından etkilenecek mi acaba? Nasıl bir oyun olacak? Benim için bu sunumda Hideo Kojima'nın oyunundan sonra en çok merak uyandıran oyun oldu bu oyun.

Birden fazla karakter olacak ancak hepsinin hikayesi bir noktada birleşecek. Yaptığın her seçim yeni bir yol açacak. Mesela bir karakter ölünce kalıcı olarak hikayeden çıkacak. Ölünce son kayıt noktasından başlat gibi bir seçenek olmayacak. Yaptığın seçimlere göre farklı sonlar (iyi- kötü) olacak. Mesela Heavy Rain'de 22 farklı son vardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

quote:

Orijinalden alıntı: quanch

Bir karakter ve hikayesi mi olacak yoksa bir çok karakter farklı hikayeler ve sonra onları buluşturan birleştiren bir hikaye mi? Yapılan her hamle sonucu etkiliyor peki tüm hikaye bu karakterlerin kararlarından etkilenecek mi acaba? Nasıl bir oyun olacak? Benim için bu sunumda Hideo Kojima'nın oyunundan sonra en çok merak uyandıran oyun oldu bu oyun.

Birden fazla karakter olacak ancak hepsinin hikayesi bir noktada birleşecek. Yaptığın her seçim yeni bir yol açacak. Mesela bir karakter ölünce kalıcı olarak hikayeden çıkacak. Ölünce son kayıt noktasından başlat gibi bir seçenek olmayacak. Yaptığın seçimlere göre farklı sonlar (iyi- kötü) olacak. Mesela Heavy Rain'de 22 farklı son vardı.

Ömürlük oyun oyna oyna dur diyorsun

Hocam Türkçe olup olmayacağı hakkında bir bilgin var mı? Ben çıkış tarihine de dikkat etmedim.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.