Şimdi Ara

Detroit: Become Human [ANA KONU] - TÜRKÇE - 25 Mayıs 2018 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.853
Cevap
35
Favori
96.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Not: conor 2.ana karater diğer abla yine duruyor. Birde David cage sağlam bir Fumito Ueda hayranıymış "ICO nun yaratıcısı." Uedanın diyalgsuz duyguları aktarabilmesine hayranmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Büyük_Darius -- 19 Haziran 2016; 18:25:59 >

• Yahu ilk çıkan fragmanında bir kadın vardı hayatını oynayacaktık sanırım sonradan heavy rain deki ajan dan çalınma erkek karakter çıktı ortalığa bi anda çok açık heavy rain 2 olarak geliyor oyun aslında yeni bir oyundan çok.. Bu arada türkçe konusunda varmı bi gelişme acaba..?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunun türkçe çıkmazsa sony benim için biter.
  • Yüksek ihtimal türkçe çıkar.Forumdan bazı arkadaşlar heavy rain remastered türkçe çıkmadığı için mesaj atmışlardı firmaya. Gelecek oyunlarımızda türkçe olcak demişlerdi.

• David cage yapmış gene yapacağını bir başyapıt daha geliyor.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Detroit: Become Human [ANA KONU] - TÜRKÇE - 25 Mayıs 2018

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 4 Temmuz 2016; 5:04:18 >
  • türkçe çıkmazsa intahar edebliriz
  • Oyun exclusive, bundan mütevellit türkçe dil desteği olacaktır. Sony la bu , sony.. ne kadar itin düberine soksak bile, hala oyuncularını düşünür arada.
    Microsoft mu sandınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvadankpakal -- 29 Ağustos 2016; 14:25:57 >
  • Keske open world olsa bu oyun 2 yil detroitte yasamis biri olarak sokaklarinda gezmeyi cok isterdim. Ciksa da bir an evvel cilalayip parlatsak

• Heavy Rain'den bu yana Allah'ım sana geliyorum dediğim tek oyun budur heralde.İkisininde ortak noktası Quantic dream yapımı olması.kim ne derse desin bu adamların üzerine oyun yapabilen firma yok tek geçerim.
  • patlama olasılıgı çok aynı beyond two souls gibi
    şu adamın film izletme sevdasından vazgeçmesi lazım. heavy rain tututldu diye her oyunu böyle yapmak zorunda mısın, ?
    inşallah inşallah oynayabileceğimiz bir yapım çıkar karşımıza

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigbooss -- 10 Eylül 2016; 14:55:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

patlama olasılıgı çok aynı beyond two souls gibi
    şu adamın film izletme sevdasından vazgeçmesi lazım. heavy rain tututldu diye her oyunu böyle yapmak zorunda mısın, ?
    inşallah inşallah oynayabileceğimiz bir yapım çıkar karşımıza

Ne alaka fahrenayt ne güne duruyor ? Tabi size göre dıkşın dıkşın nişan alalım adam vuralım, kafa patlatalım hep değil mi ?

Adamlar kendine has muhteşem bir tür sunuyorlar, tür olarak çeşitlilik her zaman iyidir, size kalsa ortalık fpsden geçilmeyecek anasını satayım.
  • Kim ne derse desin Beyond Two Souls gelmiş geçmiş en iyi senaryoya ve kurguya sahip oyunlardan biridir. David Cage her oyunda çıtayı daha da yükseltiyor. Heavy Rain'den de çok başarılı bir oyundu bence.

• En iyi senaryo

Ps4 de oynadigim en sacma oyun.Dallanip budaklanmis oyun bi orda bi burda bisey anlamadim.

Bi kucuk kiz sacma sapan bi ozelligi var ne yaptigi hangi amaca hizmet ettigide belli deil oyun kisa zaten + cok yavas Until Down sekansinda ama until ondan binkat daha guzel bu kisisel gorusum ama bence vasat bi oyundu.oyun bile dyemiycem.Allahdan fazla zarar etmeden sattim.

• ltrg kullanıcısına yanıt
    Kronolojik sırada oynamadınız herhalde?

• Bu oyun nasıl olucak bilmem ama keşke dizi veya sinemaya uyarlansa dediğim 3 oyun vardır.

Half Life
    Beyond 2 souls
    Last of us

• Yok ustam ps4 de acdim bi ayar filan goremedim oynamaya basladim.Tabi kisisel gorusum bu sevene saygim sonsuz.

hep bi aiden miydi neydi onu kontrol ediyoruz hani anlam veremedim.Ama su sokakda kaldigi bolum birazcik hosuma gitmisdi oyunda bi yavanlik var sebebini bilemedigim Order 1886 da da o yavanlik vardi.Kisaca beni etkilemedi.ama detroid guzel duruyo bakalim.

• Heavy Rain cok ayriydi bence ama bu oyun cok kisa olmazsa onun ustune cikabilir. Beyond da harikaydi ama doga ustu olaylar pek cekmedi, duygusal bilim kurgu fikri daha iyi.

• heavy raini ayrı tutuyorum oyun senaryosu ile beni çok etkilemişti.
    beyond two souls oynarken oyunun belli kısımlarında uykum geldi resmen uykuya daldığım zamanlar oldu. oyundan çoğunlukla zevk aldım ama muhteşem bir oyun değildi ortalama bir oyundu.
    bu oyun için beklemedeyiz bakalım.
  • Ne zaman çıkıyor oyun? Sony bazı oyunlara hic reklam yapmıyor

• Çıksada oynasak

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.