Şimdi Ara

Detaylı Resimli Koss Portapro İncelemesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
2
Favori
29.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok orijinallik şüphem yok zaten. Site hakkında çok olumlu yorumlar var ve fiyatlar bize çok ucuz gelse de avrupa-amerika fiyatlarına yakın. O yüzden orijinaldir diye düşünüyorum. Sen alıyomusun yakın zamanda?
  • İşte dediğm gibi kafaya koydum ama içimdeki şu şüphe gitsin o dk da siparişi verirm herkesi de bilgilendiririm
  • Diğer konuda açılan sitenin direk olarak sahte ürün sattığını söylemiştim bununda direk olarak orjinal sattığını söyleyebilirim şüphe duymadan alabilirsiniz.
  • Eline Sağlık Utuman.Sabırla üşenmeden Çok iyi bir inceleme yapmışsın.Ben de comfy tipler ve bulabilirsem e2c uçları geldikten sonra bir Nuforce ne-7m incelemesi yapacağım.ama kısaca herkese tavsiye ederim.OZellikle burn-inden sonra sesler bayagı açıldı.artı cx300.ep630 a boşuna o kadar para vermesin arkadaşlar.sorunsuz amazondan gelıyor ve oldukca da ucuz kulaklık...
  • quote:

Orjinalden alıntı: onurrus

Eline Sağlık Utuman.Sabırla üşenmeden Çok iyi bir inceleme yapmışsın.Ben de comfy tipler ve bulabilirsem e2c uçları geldikten sonra bir Nuforce ne-7m incelemesi yapacağım.ama kısaca herkese tavsiye ederim.OZellikle burn-inden sonra sesler bayagı açıldı.artı cx300.ep630 a boşuna o kadar para vermesin arkadaşlar.sorunsuz amazondan gelıyor ve oldukca da ucuz kulaklık...

Teşekkürler Onurrus.Senin de detaylı nuforce incelemeni sabırsızlıkla bekliyorum.Nuforce için de link koyayım buraya incelesin herkes;basit olarak da head fi forumu tarafından 150 dolar altı en iyi iem olduğunun belirtildiğini de söyleyelim.İngilizcesi olan arkadaşlar yorumlara baksın.Amazonun nuforce firması sayesinde türkiyeye yolladığı nadir elektronik ürünlerden onurrus daha detaylı bilgiyi incelemede verecektir;
    http://www.amazon.com/NuForce-NE-7M-Earphones-Headset-Compatible/dp/B001BL8BO4

• Ne-7m bas ağırlıklı ses mi veriyo yoksa mid-tizler mi ön planda?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ok1907

Ne-7m bas ağırlıklı ses mi veriyo yoksa mid-tizler mi ön planda?

süper basslarının yanında etkileyici mid performansı var;tiz eksikliği de söz konusu değil çok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: utuman

quote:

Ne-7m bas ağırlıklı ses mi veriyo yoksa mid-tizler mi ön planda?

süper basslarının yanında etkileyici mid performansı var;tiz eksikliği de söz konusu değil çok.

İzolasyon konusunda biraz eksikliği var ama galiba.
  • aslında iyi izolasyona sahip ama onurrus önceden shure se 310 kullandığı için shure dan sonra eksikliğini yaşıyor tabii.
  • Utuman Reviewleri yalayıp yutmuşsun :) evet izolasyonu kesinlikle kötü değil fakat daha once se310 kullanınca biraz eksık geliyor.ama ben stok kulaklıklarından sonra kullananların fazlasıyla memnun kalacagını düşünüyorum.

Ses karakterine gelince.baskın tarafı olan kulaklıklardan değil.bas kesınlıkle tatmın edıcı mıdlerı ve tizleri de gayet memnun ediyor.50 dolarlık bır kulaklık için beklenenden çok daha fazlası var burda,ki zaten Nuforce firmasının ilk kulaklıgı olmasına ragmen 150 dolara kadar en ıyı kulaklık olarak gosteriliyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurrus -- 4 Mayıs 2009; 9:19:36 >
  • google da araştırdıgmda ünlü head-fi sitesni gördüm mymemory hakknda yazmşlr defalrca alışveriş yapmşolanlr da vr srnsuz dyolr aldkları kulaklıklar en pahalılarındandı..shure almayı dha çk düşünüyroum şuan
  • quote:

Utuman Reviewleri yalayıp yutmuşsun :) evet izolasyonu kesinlikle kötü değil fakat daha once se310 kullanınca biraz eksık geliyor.ama ben stok kulaklıklarından sonra kullananların fazlasıyla memnun kalacagını düşünüyorum.

Ses karakterine gelince.baskın tarafı olan kulaklıklardan değil.bas kesınlıkle tatmın edıcı mıdlerı ve tizleri de gayet memnun ediyor.50 dolarlık bır kulaklık için beklenenden çok daha fazlası var burda,ki zaten Nuforce firmasının ilk kulaklıgı olmasına ragmen 150 dolara kadar en ıyı kulaklık olarak gosteriliyor...

Shure kulaklıklar niye izolasyonda daha iyi? Kulağa giren uçlardan dolayı mı yokas armatür sürücüden dolayı mı?
  • quote:

quote:

Utuman Reviewleri yalayıp yutmuşsun :) evet izolasyonu kesinlikle kötü değil fakat daha once se310 kullanınca biraz eksık geliyor.ama ben stok kulaklıklarından sonra kullananların fazlasıyla memnun kalacagını düşünüyorum.

Shure kulaklıklar niye izolasyonda daha iyi? Kulağa giren uçlardan dolayı mı yokas armatür sürücüden dolayı mı?

kulaklık adaptörü dediğmz silikon veya sünger kısmı içi dolu o yüzdn çk iyi izolasyonu oluyor hele ki süngeri sıkıp kulagınıza sokunca içerde şişmesi fln iice artırıyo pro kualklıkrn çoğunda bu tarz adaptörler kullanılıyo

• quote:

Orjinalden alıntı: TunerSS

quote:

quote:

kulaklık adaptörü dediğmz silikon veya sünger kısmı içi dolu o yüzdn çk iyi izolasyonu oluyor hele ki süngeri sıkıp kulagınıza sokunca içerde şişmesi fln iice artırıyo pro kualklıkrn çoğunda bu tarz adaptörler kullanılıyo

O süngerlerden satılıyo. Peki alıp diğer kulakiçi kulaklıklarada takamaz mıyız? Takarsak aynı izolasyon olur mu?

• Takıcağın kısımlar uymazama shure un uçları westone kulaklıklara uyuyor mesela sennheiser e fln olmaz
  • Koss Portapro ile Grado Sr60'ı karşılaştırdığımızda nasıl bir sonuç çıkıyor ortaya?Ben her türlü müzik dinlerim,film izlerim buna göre hangisini seçmeliyim?Bir de Cx200 ile birlikte almayı düşünüyorum.Başka alternatif var mı acaba bu siteden veya başka siteden Cx200 fiyatlarında hangi kulaklık alınabilir?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Black_Wolf14

Koss Portapro ile Grado Sr60'ı karşılaştırdığımızda nasıl bir sonuç çıkıyor ortaya?Ben her türlü müzik dinlerim,film izlerim buna göre hangisini seçmeliyim?Bir de Cx200 ile birlikte almayı düşünüyorum.Başka alternatif var mı acaba bu siteden veya başka siteden Cx200 fiyatlarında hangi kulaklık alınabilir?

İkisi arasnda tabiki grado ayrıntıları daha ii duyarsınsennheiser cx200 fiyatına kulkiçi olark pek fzla seçenek yok 68 tl ye en ii seçim denebilr

• TunerSS e katılıyorum. Portopro ile daha güçlü baslar duyarsın. Genel ses kalitesi olarakta portapro gayet iyidir. Gerek tizleri gerek basları başarılıdır. Sr 60 ın ise bas performansı daha geridedir ( ya da daha az baskın demek doğru olur ) , buna karşılık mid performansı daha başarılıdır. Daha "yoğun" şekilde vokal sesleri duyabilirsin. Yine yüksek çözünürlük gerektiren müziklerde sr60 ın frekans ayrımı daha iyidir , bu sayede daha fazla ayrıntı yakalayabilirsin. Tizleri iki kulaklığında başarılı olduğunu zaten biliyoruz ama benim görüşüm sr60 ın tizlerinin biraz daha başarılı olduğu. Özellikle yüksek seslerde düşük ve yüksek frekansın aynı anda yoğun olduğu müziklerde tizlerde bozulmalar daha az oluyor. Buna karşılık portapro daha uygun fiyatlı , taşınabilir bir model.
    --Cx200 çoğu kullanıcı için fiyatına göre çok iyi bir kulakiçi bu yüzden iyi bir seçim olabilir.

• Arkadaşlar mymemory ile garanti hakkında sorularımı sordum;dediler ki aldığımız süreden bir yıl sonrasına kadar mymemory'e yollayabiliyoruz ürünü;yani 1 yıl kendi garantileri var;ve de portapronun ömür boyu garantisi olduğu için geri kalan sürede de kossa yollanıyormuş.Yani site 1 sene kendi garantisini veriyor koss için,sanırım diğer kulaklıklar için de öyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utuman -- 12 Mayıs 2009; 16:03:01 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: utuman

Arkadaşlar mymemory ile garanti hakkında sorularımı sordum;dediler ki aldığımız süreden bir yıl sonrasına kadar mymemory'e yollayabiliyoruz ürünü;yani 1 yıl kendi garantileri var;ve de portapronun ömür boyu garantisi olduğu için geri kalan sürede de kossa yollanıyormuş.Yani site 1 sene kendi garantisini veriyor koss için,sanırım diğer kulaklıklar için de öyle.

O güzelmiş. Hem orijinal hem de garantili. Koss bozulsa nereye yollıycan amerikaya mı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.