Şimdi Ara

Detaylı Resimli Koss Portapro İncelemesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
261
Cevap
2
Favori
29.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: rstm

bende portapro alıcam heralde burdan :) bi de arkadaşlar paypal filan uğraşmadan alsak bi problem olur mu acaba :)

ben paypal kullanmadım ekstrede bir sorun gözükmedi direk sterlini dolara çevirip koymuşlar tam miktarı çekilmiş karttan.
  • sağol cevap için öyleyse bende öyle yaparım ya shure yada portapro alacam ya bide şimdi hd485te var. heralde bu ay shure gelecek ayda hd485i alırım :) tabi belli olmaz çok kararsızım çünkü :)
  • @utuman garantiden bahsetmişsin ama pek anlamadım ben orayı. Kulaklık bozulursa falan deiştirme şansımız var mı?(ilk 30 günden bahsetmiyorum) Fatura falan geliyosa onunla garantili gibi işlem yapılabiliyo diye biliyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ok1907

@utuman garantiden bahsetmişsin ama pek anlamadım ben orayı. Kulaklık bozulursa falan deiştirme şansımız var mı?(ilk 30 günden bahsetmiyorum) Fatura falan geliyosa onunla garantili gibi işlem yapılabiliyo diye biliyorum.

Türkiyede elmasepetine yaptıramıyorsun;amerikaya yollamak zorundasın kulaklığı onlar da sana 6 dolarlık ödediğin ücret karşısında yenisini yolluyorlar.Eğer bozulursa kulaklık amerikaya yolluyorsun yani ilk 30 günden sonra;fatura ibrazı isterlerse de elindeki verileri bildirirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: utuman

quote:

@utuman garantiden bahsetmişsin ama pek anlamadım ben orayı. Kulaklık bozulursa falan deiştirme şansımız var mı?(ilk 30 günden bahsetmiyorum) Fatura falan geliyosa onunla garantili gibi işlem yapılabiliyo diye biliyorum.

Türkiyede elmasepetine yaptıramıyorsun;amerikaya yollamak zorundasın kulaklığı onlar da sana 6 dolarlık ödediğin ücret karşısında yenisini yolluyorlar.Eğer bozulursa kulaklık amerikaya yolluyorsun yani ilk 30 günden sonra;fatura ibrazı isterlerse de elindeki verileri bildirirsin.

İyiymiş valla 6 dolara hiçbişey değil. Kargo parası vermiyoruz inşallah?
  • quote:

quote:

quote:

zarfla yollarsın onun parasını ödersin;oradan da onlar yollar.

• utuman incelem için teşekkürler çok güzel olmuş. Ben de ksc-75 kullanıyorum ses çok temiz ve dengeli geliyor. Peki ksc-75 varken birtane de portapro almaya değermi?
  • utuman arkadaşımz orjinalliğinden şüphem yok demiş ama koss un sitesnde 49 $ nasıl oluyor da kendi sitesnden dha ucuza satılabilyor ki ? bir de google da baktım tüm girişler j tipi hiç böle düz yok new version fln da yazdm göremdm..utuman arkadaşıma tabki bişy demyrm orjinal diil demyrm da bu sorulr haff şüphe uyandırdı ondan yksa bn de çok istyorum almak bu fyatlrdn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TunerSS -- 2 Mayıs 2009; 10:29:55 >
  • quote:

utuman incelemen için teşekkürler çok güzel olmuş. Ben de ksc-75 kullanıyorum ses çok temiz ve dengeli geliyor. Peki ksc-75 varken birtane de portapro almaya değermi?

ksc 75 ile portaproyu ayıran temel fark sesin biraz daha bass karakterli olması ve daha rahat kullanımı(ksc 75 tarzı kulağa takılan kulaklıklar hoşuma gitmiyor).Bence birşey kaybetmessiniz kazanımınız olur;hele birde amfi ile kullanırsanız o zaman hiç tadından yenmiyor.
    quote:

utuman arkadaşımz orjinalliğinden şüphem yok demiş ama koss un sitesnde 49 $ nasıl oluyor da kendi sitesnden dha ucuza satılabilyor ki ? bir de google da baktım tüm girişler j tipi hiç böle düz yok new version fln da yazdm göremdm..utuman arkadaşıma tabki bişy demyrm orjinal diil demyrm da bu sorulr haff şüphe uyandırdı ondan yksa bn de çok istyorum almak bu fyatlrdan

sanıyorum resimler herşeyi anlatıyor;ayrıca ankarada olan kişilere de gösterebilirim;ve de denediğim portapro ile ses karakteri aynı.Portapronun sahtesini üretmek kolay değil;özellikle kulakiçilerde kolay o iş çünkü sennheiser cx serileri felan hep aynı dış yapıya sahip.Yapsalar bile ses karakteristiği kötü olur;benim ürünümde böyle birşey söz konusu değil.Site çok güzel bir site,zaten adamların en çok sattığı 5.ürün portapro.amazon ingiltere fiyatı 18 sterlin,onlar 21 sterline veriyor.Kıllandırıcı bir ucuzluk da yok fiyatta.

• quote:

quote:

quote:

quote:

zarfla yollarsın onun parasını ödersin;oradan da onlar yollar.

Oradan onlar yollamıyorlar işte sadece amerika içinden gelen paketler kabul ediliyor garantiye yurtdışı garantiden yararlanılmıyor, tek çaresi mymemory ile bağlantı kurmak bence hallederler onlar.

• quote:

Orjinalden alıntı: TunerSS

utuman arkadaşımz orjinalliğinden şüphem yok demiş ama koss un sitesnde 49 $ nasıl oluyor da kendi sitesnden dha ucuza satılabilyor ki ? bir de google da baktım tüm girişler j tipi hiç böle düz yok new version fln da yazdm göremdm..utuman arkadaşıma tabki bişy demyrm orjinal diil demyrm da bu sorulr haff şüphe uyandırdı ondan yksa bn de çok istyorum almak bu fyatlrdn

Çoğu ürün MSRP denilen fiyatın altında satılıyor Koss'da da bu öyle fiyat normal, zaten porta pro sahtesinide hiç görmedim ben. Üretecez deseler orjinal kalitesini hiç bozmadan üretebilecekleri tek kulaklık olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fifo -- 2 Mayıs 2009; 14:29:28 >

• İnceleme güzel sağol @utuman.Cx 200 almayı düşünüyorum ama para sıkıntısı var.Bu ürünlerde çok uçurum gibi farklar olur mu? Cx 200 yerine bu siteden Cx300 + Portapro mu alsam? Cx300 Cx200'den daha kötü değildir heralde.İkisi toplam kaç paraya gelir?
  • quote:

Oradan onlar yollamıyorlar işte sadece amerika içinden gelen paketler kabul ediliyor garantiye yurtdışı garantiden yararlanılmıyor, tek çaresi mymemory ile bağlantı kurmak bence hallederler onlar.

evet siteye tekrar baktım amerika içi geçerli olduğunu gördüm teşekkürler fifo uyardığın için,bence de mymemory'e yollanabilir ürünler adamlar birçok ülkeye satıyorlar yapıyorlardır tabii ki birşeyler bu durumlara karşı.Ve de kolay kolay bozulacak bir kablo yapısına ve malzeme yapısına dahip değil üstüne basarak söylüyorum.
    quote:

İnceleme güzel sağol @utuman.Cx 200 almayı düşünüyorum ama para sıkıntısı var.Bu ürünlerde çok uçurum gibi farklar olur mu? Cx 200 yerine bu siteden Cx300 + Portapro mu alsam? Cx300 Cx200'den daha kötü değildir heralde.İkisi toplam kaç paraya gelir?

Teşekkür ederim ; cx200 cx 300 den daha iyi bir kulaklık ikisini de kullandım;ama cx 300 veya cx 200 ile koss portaproyu beraber alırsanız kossu daha çok kullanırsınız;cx serisini ancak dışarıda felan kullanırsınız çünkü dağlar kadar fark var ses kalitelerinde zaten segmentleri farklı;yarı açık bir kulaklığa kulakiçi bir kulaklığın yetişebilmesi için ses kalitesinde minimum 150 dolar gözden çıkarılmalı.Dışarıda da koss portaproyu kullanırım derseniz sadece koss yeter.

• Dışarıda problem olur görüntüsü açısından hoş karşılanmaz.Cx 200 ile Portaproyu alayım o zaman.Şimdiden para toplamaya başlayalım da ancak alırım zaten.İnşallah fiyatlarda bir değişiklik olmaz.Kargoyla falan Cx200 ile Portapro ne kadara gelir acaba?100 falan mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Black_Wolf14

Dışarıda problem olur görüntüsü açısından hoş karşılanmaz.Cx 200 ile Portaproyu alayım o zaman.Şimdiden para toplamaya başlayalım da ancak alırım zaten.İnşallah fiyatlarda bir değişiklik olmaz.Kargoyla falan Cx200 ile Portapro ne kadara gelir acaba?100 falan mı?

Yok kargo felan buradan ürün alıyoruz kargo ödüyoruz;ingiltereden alıyoruz kargo ödemiyoruz.95 lira felan oluyor toplam,direk sitedeki fiyat ekstra bir ücret yok.
  • quote:

quote:

Dışarıda problem olur görüntüsü açısından hoş karşılanmaz.Cx 200 ile Portaproyu alayım o zaman.Şimdiden para toplamaya başlayalım da ancak alırım zaten.İnşallah fiyatlarda bir değişiklik olmaz.Kargoyla falan Cx200 ile Portapro ne kadara gelir acaba?100 falan mı?

Yok kargo felan buradan ürün alıyoruz kargo ödüyoruz;ingiltereden alıyoruz kargo ödemiyoruz.95 lira felan oluyor toplam,direk sitedeki fiyat ekstra bir ücret yok.

Böyle güzel site bulduktan sonra alacağın ürünlerin orjinalliğine inandıktan sonra neden Türkiye'den alayım ki aynı ürünü.Bir de bu Portapro ile film izlemek keyifli oluyor mu yoksa sadece müzik dinlemek için bir alet mi?(Çok soru sordum sanırım.)

• @utuman

Bozulacağı varsa bozulur rahat kullanın ben headfide 10 yıldan fazla porta pro kullanan duydum.

@Black_Wolf14
    Ben şu an ksc75 ile bundan önce de sporta pro ile izliyordum filmleri. Sahne yapısı'nın koss'larda ortanın üstü olması, rahatlıkları, şişirilmiş basları gayet zevkli hale getiriyor film izlemeyi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fifo
    @Black_Wolf14
    Ben şu an ksc75 ile bundan önce de sporta pro ile izliyordum filmleri. Sahne yapısı'nın koss'larda ortanın üstü olması, rahatlıkları, şişirilmiş basları gayet zevkli hale getiriyor film izlemeyi.

Sağol cevaplarınız için @utuman ve @fifo.Para toplamaya başladım inşallah en kısa sürede Portapro ile Cx200'ü alacağım.İnşallah çok uzun sürmez de kavuşurum bu kulaklıklara.Bu arada iki üründe de orjinallik sorunu olmaz sanırım daha önce de bu mevzu konuşulmuş ama Portapro için konuşulmuş Cx200 için de bir problem olmaz sanırım.
  • quote:

quote:

@Black_Wolf14

Sağol cevaplarınız için @utuman ve @fifo.Para toplamaya başladım inşallah en kısa sürede Portapro ile Cx200'ü alacağım.İnşallah çok uzun sürmez de kavuşurum bu kulaklıklara.Bu arada iki üründe de orjinallik sorunu olmaz sanırım daha önce de bu mevzu konuşulmuş ama Portapro için konuşulmuş Cx200 için de bir problem olmaz sanırım.

Bende mi o ikisini alsam acaba? Cx400 II veya shure se 110 düşünüyorum ama portapro ve cx200 ile aynı fiyata geliyolar hatta daha pahalı. Siteden bide mp3 çalar alsam gümrüğe takılmaz dimi? 100 doları geçmemiş olacak gerçi.

• quote:

quote:

quote:

@Black_Wolf14

Bende mi o ikisini alsam acaba? Cx400 II veya shure se 110 düşünüyorum ama portapro ve cx200 ile aynı fiyata geliyolar hatta daha pahalı. Siteden bide mp3 çalar alsam gümrüğe takılmaz dimi? 100 doları geçmemiş olacak gerçi.

Kulaklığı şimdi al sonraki ay da mp3 player alırsın 100$ altı takılmıyo diye biliyorum orjinallik şüphesi için de shure un taklidi zor yapılır herlde olmadı geri iade ederiz ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.