Şimdi Ara

Detaylı bakım yapılan aracımın ön kaputunda beyaz lekeler çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bugün sabah SONAX'a detaylı bakım için verdiğim aracı akşam saatlerinde almaya gittim. Aracın detaylı temizliği bitmişti içeri almışlardı aracın başına gittiğimde bir tuhaflık sezdim, Aracım metalik siyah ve ön kaputunda bir kaç kılcal çizik dışında hiç bir sorun yoktu vermeden önce ancak son halinde bildiğin puanlı elbise gibi olmuş her yeri beyaz beyaz lekelerle dolmuştu. Görür görmez tepki gösterdim bunlar ne bıraktığımda yoktu dedim. SONAX merkezinin sahibi bunlar teş lekeleri muhtemelen hep vardı ama araç kirli olduğu için görmüyordunuz şeklinde cevap verdi. Araç 2 yıldır bende sayısız kez temizlendi araç detaylı yıkandı her defasında tertemiz aldım böyle beyaz lekeler yoktu dedim, lekeler zamanla kirle siyahlaşır ne kadar detaylı yıkarsanız yıkayın içindeki kir gitmez biz detaylı ve çok etkili temizleyicilerle temizliyoruz o yüzden ortaya çıkıyor bu lekeler dedi.

Şu an ne yapacağımı şaşırmış durumdayım aracı teslim almadım yarın sabah alacağım dedim, tertemiz verdiğim araç resmen dalmaçyalıya dönmüş ne yapacağımı bilmiyorum yardımınıza ihtiyacım var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.