Şimdi Ara

Detan Sinek Kovucu Tabletler Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 23 gün 3 saat 41 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • SerkanGD (1 mesaj) Guest-1948685BE (1 mesaj) Guest-B8BCDC928 (1 mesaj) hissetme (1 mesaj) Harold Finch (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> Detan Sinek Kovucu Tabletler Hakkında
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1926 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar malum havalar ısındı bir haftadır sivri sineklerle boğuşuyoruz. Dün canıma tak etti ve şu Detan Mat Cihaz denen şeyden aldım. Cihazı prize takıyorum, içine tablet yerleştiriyorum fakat tık yok.
    Cihaz çalışıyor sıcaklıktan anlayabiliyorum fakat tablet aynen duruyor. İnternetten nasıl kullanılacağına baktım fakat herhangi bir ekstra şey yazmıyor. Tablet kolayca sökülebiliyor, herhangi bir yapışkan çıkarmamız falan mı lazım?

Bahsettiğim ürün şu;

Valla şu an odanın tavanında 4-5 tane sivrisinek öylece duruyor. Tablet + cihaz ise prizde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harold Finch -- 19 Mayıs 2013; 1:47:41 >

|
    |

• Yüzbaşı
    512 Mesaj
    ben de vardı bunun raid markası, üzerine sivrisinek bile konduğunu gördüm. direk çöpe attım.
    |
    |
  • Teğmen
    234 Mesaj
    Kokusu hoşuma giderdi bunun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    515 Mesaj
    yemin ediyorum aynı problem bende var konuyu açandan allah razı olsun tablet erimiyor
    |
    |
  • Yüzbaşı
    539 Mesaj
    Tabletin rengi mavi gibi 8 saat gidiyor kullanıldığında rengi açılıyor beyaz gibi oluyor oradan anlayabilirsiniz.Takın ve kapıyı açın sinekler kaçsın.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
pubg mobile uc
pubg mobile uc
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.