Şimdi Ara

Destiny 2 (2017) [PC ANA KONU] (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
847
Cevap
22
Favori
42.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hata kodu " termite " ise scan & repair , yap düzeliyor.
  • amerika serverindayim.nighfall ve diger 3 lu gorevler icin bungeinin sitesinden takim buluyorum ama raid hala yapamamdim birde yeni gelen nine olani yapamadim 295te kaldim dahada yukselemiyorum...

bilmiyorum napicam bundan sonra.eventler yuksek kesinlikle atmiyor her saliyi beklemekten simdiden biktim

bu lighti milestone disinda nasil yukselticez
  • İtem düşürmek için tekrar tekrar aynı şeyleri yapmak çok sıktı bu haliyle nasıl uzun süre oynanacak bir oyun yaptık dediler anlamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar oyuna yeni başladım tek sarmıyor. eklemek isteyen varsa "Mustafa#22364" buyurun oynarız..
  • Destiny 2 - Deneme Sürümü Fragmanı

• Beyler DH klanı varmış onun discord kanalı var mı?
  • DaniCalifornia kullanıcısına yanıt
    Discord Linki:
    https://discord.gg/7QVMUEA

Discordda farklı klanlardan arkadaşlar da aktif olarak var.

Destiny 2 - DH Türkiye Topluluğu:
    https://www.bungie.net/en/ClanV2?groupid=2735962
  • düşman hasar aldığında çıkan rakamları nerden kapatıyoruz?
  • catastrop kullanıcısına yanıt
    kardeşimle tek oynamak yordu bizi katıldım bakalım hayırlısı olsun
  • DLC geliyor yarın, heyecanlandım vallaha. Acaba "ön" indirme falan yaparlar mı diye bekliyorum ama tık yok.
  • vbalikci kullanıcısına yanıt
    Yarın başlayacakmış pre load. Ama pre load süresi oyundan kısa süre önce olacakmış.
    Saat 19:00'da başlayacakmış pre load. Bir saat sonra da sunucu bakımı başlayacakmış.
    Sunucu bakımı da 3 saat sürecekmiş ve sonrasında dlc aktif olacakmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: catastrop

Yarın başlayacakmış pre load. Ama pre load süresi oyundan kısa süre önce olacakmış.
    Saat 19:00'da başlayacakmış pre load. Bir saat sonra da sunucu bakımı başlayacakmış.
    Sunucu bakımı da 3 saat sürecekmiş ve sonrasında dlc aktif olacakmış.

Teşekkürler bilgilendirme için..
  • Destiny 2 – Expansion I: Curse of Osiris - Çıkış Fragmanı

• Mrb arkadaşlar, Bu oyunu multiplayer-online oynamak için birilerini mi bulmak gerekiyor, yani tek başımıza call of duty deki gibi serverlara girip oynayamıyormuyuz?
  • Oyuna yeni başladım 296 powerdeyim. Benim gibi yeni baslayanlar özelden yazarsa oynarız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badchucky -- 9 Aralık 2017; 2:19:25 >
  • oyunu en ucuz nerden alabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: HadwiCk^

oyunu en ucuz nerden alabilirim

Şuan blizzard store da indirimde "75 USD" satılıyor "Deluxe" versyonu , "Standard" versyonu ise "39 USD" , "Deluxe" versyonu almanızı tavsiye ederim zira aksi halde expansion ları ayrı ayrı almanız gerekicek bu bağlamda çok daha pahallıya gelicek , Destiny de expansion ları almayınca oynanmaz hale geliyor yapım genel olarak.

Not : Blizzard store un "USA" olmasına dikkat edin zira aksi halde aynı fiyat miktarını "Euro" cinsinden ödersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 10 Aralık 2017; 19:30:36 >
  • iptal
    333 PL hunter var nightfall felan yapmak için forumun discord serverı var mı ?

Edit: tamamdır buldum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrregya -- 14 Aralık 2017; 4:17:22 >
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.