Şimdi Ara

DESTINY 2 | ANA KONU | Curse of Osiris DLC 5 Aralık (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.527
Cevap
41
Favori
117.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de henuz giremedim ama videolari izledim, güzel duruyor. Activision'dan ayrıldılar diye mıdır nedir artık bi kendilerine gelmiş gibiler. Yeni sezon görseli sızdırıldı. Yeni dlcler gelecek yine ama bakalım yine activison taktiği ile milleti soymaya mi çalışacaklar yoksa kullanıcı dostu olmayı mi tercih edecekler, merakla bekliyorum yeni anonsu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Destiny ilk cıktıgından beri oynuyordum fakat gecen sene haziran gibi bıraktıgım oyuna gecen hafta döndüm,bir sürü yeni efsanevi silah not forgotten luna Recluse vs cıkmıs, ve bu kadar zaman sonra ekip bulmakta zorlaşmış,beraber oynamak isteyenler veya ekip kurmak isteyenler varsa ben de katılabilirim
  • annual pass tek olarak sonunda 70TL ye düşünce hesabımızda ortak olduğu için aldık arkadaşla,

Görevleri yapıyoruz sorun yok sanırım görüntü kalitesini 1 tık daha arttırmış bungie,

ama abi o EU içi ne resmen para tuzağı :)

Black armory görevleri güzel hoşuma gitti daha raid falan yapmadım silah görevleride duruyor :)

odaklandığım tek nokta black armory şuan yaz ayını götürsün de 1 2 ay idare ederim yeni çıkacak DLC'ye

tabiki lapin gibi atlamam atlamanıza da tavsiye etmem.

D2 bütün çıkardığı DLC'ler 1 aylık ömüre tabi tuttuğu için o kadar paralar verilmez.

Ayrıca nasıl bir yokluk çekiyorsunuz D1'de ki silahları D2'ye monte etmeye başlamışsınız.

Bir outbreaker almak bu kadar kolay olmamalı ben D1 de o silahı almak için günlerce raid yapıp binary code çözdüm.

Black Spindel mantığı ile gitmişler şimdilik bu kadar :) bu oyun beni 2 ay götürsün yeter gerisine bakarız.

• arkadaşlar bir ekibimiz var.raid yapmak isteyen olursa yaparız.
    yaş ortalaması yüksek.görev yapmak isteyen olursa yardım da edebilirim kendi adıma
  • Pc oyuncusuyum
    Oyuna yeni başladım,standart sürüm mevcut.
    25 levelim.
    Oyun hakkında bilgim yok.Hikaye bitirme odaklı oynuyorum suanlık.
    Grubunuz varsa veya bana yardımcı olucak birisi varsa nickim
    furkansanli#2378

• Standart sürüm ile fazla birşey yapamazsın hocam,

Son çıkacak dlc li collection sürümü veya delux sürümü al oynamak istiyorsan

ayrıca bu başlıktaki arkadaşların çoğu konsol da oyunuyor oyunu bilgine
  • ultrAs28 kullanıcısına yanıt
    Hocam cok pahalı yaw.600 küsür lira.
    Oyunu cok beğendim dün 30 level maksimum levele geldim.
    Gear ortalamam 305.
    Hikaye ve yan görevlerin hepsini bitirdim.
    Bundan sonra ne yapabilirim,bir taktik verirsen cok makbule geçer hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • eylülde shadowkeep paketi çıkacak steam'de 160 tl. o zamana kadar vanilla hali ile idare et artık ama arkadaşın dediği gibi pek bir içerik yok ek paket olmadan.
  • hocam madde madde yazım ama sen çok para harcarsın :)

1- LEVEL seviyesi maksimum 50 Lihgt seviyesi 725.

2- DLCler olmadığı için sadece standart sürümü oynarsın hiç bir şey yapamazsın ancak 1 tane raid.

3- Exotic silah ve diğer silah görevlerin hepsi DLC'lerde.

4- DLC şart

5- DLC Para tuzağı ama oyunu başka türlü ilerletemezsin.

6- tekrar ediyorum DLC şart hocam

7- Paragöz BUNGIE'den DLC almadığın sürece gelişmen imkansız.

8- Yanlış anlama sakın DLC olmadan oyun ÇÖP.

9- Standart sürümde verilen yan görevleri günlük görevleri yap.

10- PVP oynayabilirsin fakat silahların fazla özel ve güçlü olmadığından KEVGİRE dönersin

11- DLC ŞART HOCAM

12- DLC :)

13- arkadaşım yeter dediğini duyar gibiyim ne oyunmuş bu DLC olmadan oynanmıyacak anlaşılan dedin bile.

14- Allah yardımcın olsun BUNGIE nin tuzağına düşme bak biz düştük çıkamıyoruz :)

15- Son olarak DLC ŞART OĞLU ŞART :D

İyi oyunlar hocam.

Lütfen bana kızma sana oyunun temel özelliğini anlattım oyun DLC'lerin yoksa sana ne yeni silah ne yan görev ne de güç verir.

Sagolun hocam

• illa oynayacağım diyorsan ve oyun hoşuna gitti ise,

black friday'ı beklemeyi öneririm hem oyun o zamana kadar çıkmış olur hem o 600tl ye satılan sürüm 200 250tl'lere düşer.

Bu başlığı belli bir sayfadan sonra okumaya başlarsan aslında ben dahil herkesin bu oyundan yapımcıların NEFRET ETTİRDİĞİNİ görürsün.

Şöyle düşün sadece para tuzağı çok fazla kullanıcı kaybetti populeritesini çok yitirdi.

Öyleki redditte yapımında emeği olan kişiler bile oyuna ana avrat sövmeye başladı.

Yani anlatsam sana sayfalar dolusu neden yazarım bu kadar kötü neden olduğuna.

Artık bir şeyler üretemiyorlar sanırım ki eski oyundaki silahları getirip imkansız değilde zor görevlerle size veriyorlar.

Mesela en son gelen bir Pulse rifle silahı olan Outbreak Prime görevi

bu silahı biz 1. oyunda bildiğin BINARY CODE çözerek elde ediyorduk ve alması cidden zordu hayvan gibi bir puzzle ve youtube'a bakmadan zor:)

şimdi ize challenge tarzında bir bölüm 20 dakika içinde herşeyi temizlediğinde silahı veriyor.

Kısaca hocam uzak dur black friday'a kadar sana söz eğer ucuz fiyatını görür isem ilk sana ÖZEL MESAJ atıp bilgi vericem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrAs28 -- 14 Haziran 2019; 11:42:2 >

Hocam hatırlatmaya hiç gerek yok. Böyle sürekli oyuncuları sömüren oyunlara nefretim var.Yine de kısa ve tadımlık oldu.Zaten bu shadow paketi cıkınca oyun standart sürümü free olucakmıs.Kısaca milleti yolma alanını genişletecekler.Herşey için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 14 Haziran 2019; 11:46:47 >
  • Oyunu zaten free yaptılar hocam playstation plus ı olanlara oyuncu kapmak için :)

Diyorum ya bunlar ÇAKALLIKTA evrim atladı nirvana falan hikaye adamlar ARŞA çıktı.

Ama insanlar akıllı ben mesela son annual pass 69tl olmasa hayatta almazdım o parayı da 2 ye böl 35TL 2 paket sigara parası 80 olsa almazdım :)

İyi Günler dilerim hocam hevesinizi kırdığım için kusura bakmayın benlik bişi yok :) Sövmek isterseniz Twitter'dan benim gibi her paylaşımda bungie ve destiny resmi hesaplarına küfür yağdıra bilirsiniz.
  • Pc için en full paket satıyorum hesabı 300 tl ilgilenen olursa pm

• Arkadaslar aktif klanimiza destiny‘i seven tüm dostlarimizi bekleriz.

Klan Adi : BizimTayfa

Katilimlar su an icin aktiftir dileyenler direk klan isminden talep atabilir veya klanin kurucusuyla irtibata gecebilirler.

XdFiRuZeR93

Her aktivitede aktif olmakla beraber özellikle raid üzerine yogunlasiyoruz. Daha önce raid denememis ve bu raidleri ögrenmek isteyenleri de mutlaka bekleriz.

• Silahları almak modları bulmaktan daha basit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 23 Haziran 2019; 18:0:9 >

• ps4 de oynamak isteyen arkadas varsa beraber oynayabiliriz bende size katılabilirim
  • Arkadaşlar ben complate collection sahibiyim. Eylülde çıkıcak olan Shadowkeep ek paketini ayrıca alacakmıyız ? açıklamalarda net bişey yok.
  • 2.dlc den sonra bırakmıştım bugün forsaken alıp tekrar oynamak istiyorum. psn:ysnsn beraber oynamak isteyen ekleyebilir.

• Evet almanız gerekiyor.

• 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.