Şimdi Ara

DESTINY 2 | ANA KONU | Curse of Osiris DLC 5 Aralık (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.527
Cevap
41
Favori
117.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu sonradan alıp fiyat işini abartıyorsunuz diyen arkadaşlar;

Geçen oyuna en baştan başladınız diyelim, ilk olarak oyuna para verdiniz. yanlış hatırlamıyorsam 4 tane de paralı dlc çıktı. Bu dlcler de öyle ucuz rakamlara satılmadı. 30-40 dolar falan istedikleri oldu... Sonra da bu dlcleri tek tek aldınız bakın bakalım tablo nasıl.

Şimdi gelelim çıkacak oyuna ; destiny 2 de pahalı versiyonu alsanız bile içinde 2 dlc olacak... Yine 4 dlc çıkaracaklar diyelim. O zaman 3. ve 4. Dlc için tekrar para vereceksiniz. Sizden aylardır para alamayan paragöz activision ve bungie durur mu, her dlc ye 30-40 dolar fiyat etiketini yapıştırır yine. En iyimser şekilde düşünürsek oyuncuya maliyeti 550-600 lira civarı olur.

Eğer şimdi pahalı versiyonu almayıp sadece oyunu alırsanız, muhtemelen 4 dlc ye ayrı ayrı para verince rakam 700 bandına ulaşır.

Tabii bunlar tahmin sadece. Çıkacak dlc sayısı belli değil, dlc fiyatları belli değil. İlk oyundan edindiğim tecrübeye göre; paragöz tutumlarını devam ettireceklerini düşünüyorum. Umarım yanılırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kulspruta -- 25 Temmuz 2017; 2:26:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Betanın sonuna geldik ufaktan gazlama için amatör bir pvp maçımı paylaşayım
  • Merhabalar arkadaşlar, bilgi geçelim istedik DH kullanıcılarının haberi olsun :)

DESTINY 2 | ANA KONU | Curse of Osiris DLC 5 Aralık

https://www.droyun.com/destiny2-satin-al
  • Destiny 2 key alınır 100 tl PM atabilirsiniz
  • Bu oyuna hiç ilgi yok bizim forumda. Herhalde ilk oyuna çok benzediği için ilgisini çekmedi kimsenin.

İlk oyunu oynamadığım için çok hevesle bekliyorum. Umarım çıkışla birlikte ilk oyundan farklı birçok yönü olduğunu gösterebilirler bize.
  • Arkadaşlar destinyin şu standartını almayı düşünüyorum ilk defa alıcam ve droyun sitesinden alıcam 160 TL ye fakat ondan önce expansion pass nedir deluxe edition ı almassam ne kaçırırım ve oyun harbiden güzelmi onu öğrenmek istiyorum. Daha çok multiplayer ağırlıklı giderim büyük ihtimal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Aynı mokun laciverdi olsa da insanın yine de bir canı çekiyor, adamlar fps ve mmorpg kombinasyonunu çok iyi entegre ettiler, Bungie'nin içerik anlamındaki hamleleleri her ne kadar kötü olsa da hakikaten muadili olmayan bir oyun.

usta nedersin tek sıkarmı oyun ? öyle birlikte oynayabilceğim bir arkadaş grubu pek yok, malum oyunda pek ucuz değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: b00mbastic

Arkadaşlar destinyin şu standartını almayı düşünüyorum ilk defa alıcam ve droyun sitesinden alıcam 160 TL ye fakat ondan önce expansion pass nedir deluxe edition ı almassam ne kaçırırım ve oyun harbiden güzelmi onu öğrenmek istiyorum. Daha çok multiplayer ağırlıklı giderim büyük ihtimal.

hocam biraz fiyat yuksek gibi forumdan satan arkadaslar oldu blizzard hesap 75 falan görmüştum.

exp. pass 2 tane gelcek dlc oyuna ekliyor

delx ise ustteki 2 dlc ve 1 kılıç 1 emote vs. cokda olmazsa olmas seyler degil. ben ps4 uzerinden exp..olani aldim. tavsiyem o yöndedir.

tek basina oynasanizda artik yeni oyunla cogu etkilige eslestirme geldi. ki mutlaka birileyle.oynarsiniz yani ekip bulursunuz. pvp zaten baya keyfli oyunun tabi tarzini sevenlere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metal_my666 -- 16 Ağustos 2017; 19:3:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: metal_my666

quote:

Orijinalden alıntı: b00mbastic

Arkadaşlar destinyin şu standartını almayı düşünüyorum ilk defa alıcam ve droyun sitesinden alıcam 160 TL ye fakat ondan önce expansion pass nedir deluxe edition ı almassam ne kaçırırım ve oyun harbiden güzelmi onu öğrenmek istiyorum. Daha çok multiplayer ağırlıklı giderim büyük ihtimal.

hocam biraz fiyat yuksek gibi forumdan satan arkadaslar oldu blizzard hesap 75 falan görmüştum.

exp. pass 2 tane gelcek dlc oyuna ekliyor

delx ise ustteki 2 dlc ve 1 kılıç 1 emote vs. cokda olmazsa olmas seyler degil. ben ps4 uzerinden exp..olani aldim. tavsiyem o yöndedir.

tek basina oynasanizda artik yeni oyunla cogu etkilige eslestirme geldi. ki mutlaka birileyle.oynarsiniz yani ekip bulursunuz. pvp zaten baya keyfli oyunun tabi tarzini sevenlere.

droyundan oyunun standartını 160 TL ye alıp üstüne DLC alabilirmiyim ? öyle daha ucuza gelir diye tahmin ediyorum.

• b00mbastic kullanıcısına yanıt
    battle net hic kullanmandim bilmiyorum. almadan once alacaginiz yere iyice sorun cunku aldiktan sonra iade yapmıyor bu site. dikkatli olun derim. kafam rahat etsin derseniz direk satilan platformdan alin geçin.

sunuda ekliyeyim. dlc siz oyun çöp oluyor demedi demeyin. standart oyun dlc çıkana kadar sorunsuz oynarsiniz ilk gelen dlc ile standart oyun çöp oluyor. ya al yada oynama diyor bungie :) d1 den tecrubeliyiz

Sıkmaz ama bir yere kadar oynayabilirsin zira raid girmezsen pek anlamı kalmıyor oyunun, ki bana göre raid demek Destiny'nin %50'si demek. İlk oyun çıktığında forumda müthiş bir çılgınlık vardı, grup oluşturmak da kolay oluyordu hali ile yeni oyun için de aynı etki olur mu bilmiyorum ama illa ki bir grup bulursun. Hele ki o kafa dengi 6 kişi bir araya geldiğinde o raid'in verdiği keyfi çok az oyun verir.
  • sosyal alanda millete el sallayarak bile arkadaş bulabilirsin kendine. raid için de matchmaking sistemi olacak diye duydum ben doğru mu bilmiyorum ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Sıkmaz ama bir yere kadar oynayabilirsin zira raid girmezsen pek anlamı kalmıyor oyunun, ki bana göre raid demek Destiny'nin %50'si demek. İlk oyun çıktığında forumda müthiş bir çılgınlık vardı, grup oluşturmak da kolay oluyordu hali ile yeni oyun için de aynı etki olur mu bilmiyorum ama illa ki bir grup bulursun. Hele ki o kafa dengi 6 kişi bir araya geldiğinde o raid'in verdiği keyfi çok az oyun verir.

Şahsen oyunu almaya karar verdim. Grup nasıl bulucaz bilmiyorum ama bir şekil o da halledilir gibi geliyor. ama hala bu dlclerin önemini ve oyundaki grup yapma platformunu anlamış değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b00mbastic -- 16 Ağustos 2017; 21:43:49 >
  • 800 TL gibi rakamlar uydurup insanlara neden algı yaratıyorsunuz onu anlamıyorum..Arkadaşın dediği gibi 369 TL zaten 2 Exp dahil olan paket fiyatı,eğer ilk oyun gibi olacaksa tahmini 2 dlc daha ekstra çıkarsalar 120 lira desek 240 TL yapar..609 TL hadi yuvarladık maximum 650 TL tutar,oda minimum 3 senelik zaman diliminde tüm vaktini alacak bir oyun için çok uçuk bir rakam değil..İnsanların 100 dolara alabildiği oyuna biz bu paraları dökmek zorunda kalıyorsak burada suç firmada değil ülkede..
  • quote:

Orijinalden alıntı: GFBzone

800 TL gibi rakamlar uydurup insanlara neden algı yaratıyorsunuz onu anlamıyorum..Arkadaşın dediği gibi 369 TL zaten 2 Exp dahil olan paket fiyatı,eğer ilk oyun gibi olacaksa tahmini 2 dlc daha ekstra çıkarsalar 120 lira desek 240 TL yapar..609 TL hadi yuvarladık maximum 650 TL tutar,oda minimum 3 senelik zaman diliminde tüm vaktini alacak bir oyun için çok uçuk bir rakam değil..İnsanların 100 dolara alabildiği oyuna biz bu paraları dökmek zorunda kalıyorsak burada suç firmada değil ülkede..

Usta +1 bunun yanında ben direk destiny2 yi 160 TL ye dışardan sonrasında dlcleri battle.net üzerinden alma gibi bir olasılığım varmı ?
    Burası Playstation bölümü PC'de nasıl oluyor bilgim yok ancak bizde standart oyunu alıp sonrada teker teker dlcleri satın alabiliyorsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: GFBzone

Burası Playstation bölümü PC'de nasıl oluyor bilgim yok ancak bizde standart oyunu alıp sonrada teker teker dlcleri satın alabiliyorsun..

saol kolay gelsin
  • Birinci oyunu hayvan gibi oynamıştım umarım yeni oyun da aynı tadı verir

• quote:

Orijinalden alıntı: akabeyss

Bu oyuna hiç ilgi yok bizim forumda. Herhalde ilk oyuna çok benzediği için ilgisini çekmedi kimsenin.

İlk oyunu oynamadığım için çok hevesle bekliyorum. Umarım çıkışla birlikte ilk oyundan farklı birçok yönü olduğunu gösterebilirler bize.

Aynen öyle kardeşim ilk oyunu uzun süre oynadık bunada ön sipariş geçtik ama ne yalan söliyim pek heyecan yok insan biraz farklı şeyler bekliyor Destiny 2 değil 4.yıl olarak devam etmeliydi Activision hiç şaşırtmıyor huylu huyundan vazgeçmiyor 10 sene destek dedikleri bu süre zarfında 5 ana oyun onlarda dlc olacak

• Destiny 2 - Çıkış Fragmanı | PS4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 21 Ağustos 2017; 21:18:31 >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.