Şimdi Ara

Despacito'nun 4.8 milyar izlenmiş olması...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
1
Favori
3.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaş aklım fikrim almıyor nasıl 4.8 milyar izlenir bu parça.YAHU 4.8 MİLYAR!

Bana göre iğrenç bir şarkı.Ne cazibesi var ki bu parçanın farkı ne ki diğer parçalardan bu kadar izlendi acaba ?

• Cok buyuk bi sayi gercekten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gangam style 2milyar barajını aştığı o günden sonra normal geliyor.
  • Mükemmel şarkı. Reggaeton devrimi yaptı, Despacito’dan sonra müzik dünyası Latin’leri konuşur oldu.

• Melodisi güzel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çoğu meraktan tıklıyor
  • bir şeyi merak ediyorum mesela bugün despacitoyu izledim yarın tekrar izledim izlenme sayısı 2 mi oluyor yoksa her bilgisayardan ne kadar izlersen izle 1 kere mi sayılıyor?Eğer ikincisiyse dünyanın yarısından fazlası izlemiş inanılmaz bi rakam.Ama ilki gibiyse abartılacak durum yok ben bile bu şarkıyı youtube dan 200 kere falan dinlemişimdir.
  • Latinlerin müzik sektörüne biz bu işi biliyoruz demesi gibi bir şey o şarkı hem adamın mimikler falan bile çekici geliyor her şeyiyle izletiyor kendini bence tabi zevkler falan tartışılmazda 4.8 milyar boşa değil 👍

• İğrenç diyen müzikten anlamıyordur, iğrenç olan o kadar çok şarkı varken buna iğrenç demeniz çok garip
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asil Türk Kanı

bir şeyi merak ediyorum mesela bugün despacitoyu izledim yarın tekrar izledim izlenme sayısı 2 mi oluyor yoksa her bilgisayardan ne kadar izlersen izle 1 kere mi sayılıyor?Eğer ikincisiyse dünyanın yarısından fazlası izlemiş inanılmaz bi rakam.Ama ilki gibiyse abartılacak durum yok ben bile bu şarkıyı youtube dan 200 kere falan dinlemişimdir.

Her videoda öyle oluyor zaten, genede 4.8 milyar büyük rakam hocam istersen kişi başı 400 izlesin
  • "Sana göre" kötü bir şarkı çünkü.

• Portekizce ve İspanyolca olup böyle bir tarz şarkıların bir iticiliği var.Zaten sevmiyordum,üstüne gittiğim her yerde bu tarz çalmaya başlayınca acayip sinir oluyordum.Şimdilik ortalık sakinleşti umarım azalarak biter şu Portekizce ve İspanyolca müzikler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asil Türk Kanı

bir şeyi merak ediyorum mesela bugün despacitoyu izledim yarın tekrar izledim izlenme sayısı 2 mi oluyor yoksa her bilgisayardan ne kadar izlersen izle 1 kere mi sayılıyor?Eğer ikincisiyse dünyanın yarısından fazlası izlemiş inanılmaz bi rakam.Ama ilki gibiyse abartılacak durum yok ben bile bu şarkıyı youtube dan 200 kere falan dinlemişimdir.

tam sistemi bilmiyorum ama artık sadece bilgisayarlar yok bilgisayar+telefon+tablet kombinasyonu ile dinleyen çok vardır. teknoloji yaygınlaştıkça izlenme sayıları artıyor tabi doğal olarak.

ben bu şarkının orijinalini dinlemedim (sağdan soldan duyduğum kadar biliyorum) ama bu versiyonlarını çok başarılı buluyorum:https://www.youtube.com/watch?v=TB2Tp1IcoQQhttps://www.youtube.com/watch?v=hcQyFtHMfbs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangaetemo -- 10 Şubat 2018; 4:41:46 >

• Nemrudun Kızı daha iyi bundan

Keko Brezilyaliların abartması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muhafız. -- 10 Şubat 2018; 4:43:53 >
  • yav he he tümünü dinlememişte kötü şarkıymışta heeeeeeeee lan heeeeeeeeeeeeee
  • dünyanın 3 te 2 si resmen.

köşeyi dönmek şöyle dursun. şarkının sahipleri her bir köşede, köşe kapmaca oynuyolardır şuan
  • Her türlü şarkıyı dinlerim ama banada bu kadar patlayacak bir şarkı gibi gelmedi ve asıl nokta ise dinleyenler elemanin ne dediğini bile bilmiyor.İngilizce olsa belki az buçuk anlarsın ama bunda öyle bişey yok.Şans abi iste.

• asya da meshur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asig -- 10 Şubat 2018; 6:23:4 >
  • Her yenile yaptığında veya tıkladığında izlenme artar .

• zotacing kullanıcısına yanıt
    tövbe de
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.