Şimdi Ara

Sağlık raporu (Aktif - Spesifik lezyon)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
0
Favori
6.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bunun raporunu nerden alıcaz ? Bilen biri yardımcı olursa sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dostlar yardım

• Verem savaş dispanseri.

• .Aslan. kullanıcısına yanıt
    Bulunduğum yere 1 buçuk saat uzakta varmış , normal sağlık raporu aldım fakat bu olayı anlayamadım bir tek bu kaldı , aktif spesifik lezyon yerine normal akciğer film raporu geçerli olur mu ?

• Beyler acil up
  • Beyler yardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: TTK YGLort

Bulunduğum yere 1 buçuk saat uzakta varmış , normal sağlık raporu aldım fakat bu olayı anlayamadım bir tek bu kaldı , aktif spesifik lezyon yerine normal akciğer film raporu geçerli olur mu ?

Akciğer film raporu ile akciğer film grafisi aynı şey hocam. Akciğer röntgen filminden bahsediyorsunuz sanırsam. Hayır, geçerli olmaz.

• .Aslan. kullanıcısına yanıt
    Bi işe gireyim dedim getirisinden çok götürüsü olucak , anladım hocam sağolun, aile hekimine sordum bu sabah ne dediği belli değil umursamaz tavırlar ben bilmem ben bilmem diyip durdu , yarın sabah sağlık ocağından bilgi alıyım değişiklik olursa konuyu uplarım millet mağdur olmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: TTK YGLort

Bi işe gireyim dedim getirisinden çok götürüsü olucak , anladım hocam sağolun, aile hekimine sordum bu sabah ne dediği belli değil umursamaz tavırlar ben bilmem ben bilmem diyip durdu , yarın sabah sağlık ocağından bilgi alıyım değişiklik olursa konuyu uplarım millet mağdur olmasın

Kolay gelsin hocam.

• Son up
  • Sağlık raporunu tıp merkezlerinden 50 60 tlye alabilirsiniz eğer akciğer grafisi ve kan tahlili vs yok ise eğer varsa bu fiyat 200 liraya kadar çıkacaktır. Birde raporu ne için kullanacağınız ve heyet raporu vs gerekli mi? o önemli olan.
  • Osvajac kullanıcısına yanıt
    İşe başlıcam ordan istediler , Aktif spesifik lezyon yoktur belgesi istiyorlar sadece.
  • TTK YGLort kullanıcısına yanıt
    akciğer grafisi ve raporu yeterli olur ozaman
  • Dostlar bu raporu "RADYOLOJİ MERKEZİ" yerlerinden alabiliyorsunuz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.