Şimdi Ara

Derya MK-10 Şarjörlü Av Tüfegi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
1
Favori
41.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • silahım dün fabrikadan geldi müşteri ilişkileri çok çok çok iyi yedek şarjör almak istediğimi söylediğimde 2 adet ücretsiz şarjör hediye ettiler slug namlu olan tüfeğin namlusunu şok takılabilen namluyla ücretsiz olarak değiştirdiler silahı sıfır ürün gibi yeniden paket yapmaları yanında yeniden garanti belgesi ve kullanım klavuzu bile koymaları çok iyi üstüne basa basa 10 yıl garantiniz var ne zaman isterseniz bakımları bile yaparız demeleri bile yetiyor ama halen şarjörlerim tam dolu olduğunda fişeği namluya veremiyorum zorlanıyo atışlarda hiç bir sıkıntım yok ama ilk hareketi hala yapamıyorum yarın farklı marka fişeklerle deneyecem bakalım hala aynı hareketi yapacakmı sorun şarjördemi fişeklerdemi anlarım inşallah tüfekte olmadığına emin olmak istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi felakettin -- 23 Mart 2016; 13:04:49 >
  • mmrtb M kullanıcısına yanıt
    yaşananlar gerçekten kötü bir durum ürünü samak değil sattıktan sonra arkasında durmak önemli husan bu konuda gerçekten çok iyi tamir bölümünde bekir bey direk cep telefonu numarasına kadar verdi ama dediğim gibi aynı sıkıntıyı yine yaşıyorum az önce iki kutu farklı marka fişek aldım şarjör tam dolu olduğunda fişeği yuvasına alamıyor zorla yerine oturduğunda hiçbir takılma olmadan bütün fişekler ateşleniyor
  • felakettin kullanıcısına yanıt
    Sizin bu durumda can sıkıcı. Peki kontrolde bu sorunu tespit edememişler mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    video çektim gönderdim ama sorun aynı değişiklik yok olmazsa binip gidecem konya ya :) en son bekir beyle konuştuğumda 28 ve 32 gram fişekle deneme atışları yapıldı ahsetiğiniz sıkıntı kalmadı denildi ama aynı sıkıntı yine var
    Bir de böyle kusurlar olmasa :) Umarım halledilir. Husan ı takibe aldım. Aytıntılı olarak inceleyip deneme fırsatıda bulursam almayı düşünüyorum İnşaallah...

derya kullanmadım kullananda görmedim ama dediğim husan dan bu olay dışında memnunum heleki ilgilenmeleri bambaşka mutlaka ufak tefek kusur olur yinede eminim kusur silahta değil şarjörlerde çünki 10 lu şarjörde 7 fişek olunca hiç sıkıntı yok ama tam doldurunca alamıyor bu sorun çok büyütülecek bişey değil ama sonuçta para verdik aldık kusursuz olmasını istemek en doğal hakkımız nasılsa kargo ücreti almıyolar bana gönderim yaptıklarında 8 tl ücret var gönderir dururum :)
    Kesinlikle en doğal hakkımız. Bir maaş para vermişken hele :) Dediğinizde haklısınız, sorun şarjörde olmalı. Peki gönderdikleri diğer şarjörler 10 lu mu ve onlarda da bu sorun oluyor mu ? Bir de face de husan arm can yılmaz kullanıcısının hesabını eklemenizi tavsiye ederim. silahla ilgili paylaşımlar var. oradan da soru sorarsanız bu sorunla karşılaşan var mı belki öğrenebilirsiniz.
    gönderilenler 5li şarjör 5 lilerde de 5.fişekte yapıyor aynı sıkıntıyı can yılmaz a youtube sayfasından yazdım cevap bekliyorum onun videolarını izleyince hiç sıkıntı olmadan çok basit şekilde fişek yuvasına oturuyo ama benimkinde bir sıkıntı var üstelik fabrikaya ilk gönderdiğimde silahın içini tamamen değiştirdiklerinide söylediler bu yüzden şarjörlere takıldım zaten
    Bu sorunda bence baya gıcık bir sorun :) İnşaallah kısa zamanda halledilir...

sinek küçük ama mide bulandırıyor işte yinede görüntüsü bile fazlasıyla insanı mutlu ediyo akşama bi kaç resim atarım
    Silahların görüntüsü gerçekten güzel, Derya da Husan da ama hatalarda olmasa daha güzel olacak :) Resimleri bekliyorum

ay sonu yayla evine gidiyorum yine yol kapalı ama aşacaz inşallah şimdiden 15 kutu fişek hazır o zamana kadar 3-5 kutu daha alır atış videolarıda yüklerim
    Bu mesaja eklenen görseller:

Derya MK-10 Şarjörlü Av Tüfegi Derya MK-10 Şarjörlü Av Tüfegi Derya MK-10 Şarjörlü Av Tüfegi Derya MK-10 Şarjörlü Av Tüfegi Derya MK-10 Şarjörlü Av Tüfegi

• Güzel silah gerçekten. Allah kaza bela vermesin. Şık ve estetik. Bende de hayli video var. Derleyip toparlayıp boyutlarını da ayarlayabilirsem yüklerim. Hem yaşadığım sorunları paylaşmış olurum hem de silahın sorunsuz haldeki çalışır durumunu...
    konyaya gitmek farz oldu adamları yine aradım burda şıkır şıkır çalışıyo diyo videosunu çekip yollayım bende dedi tmm dedim allahtan adamlar çok kibar ve ne dersem kabul edip alttan alıyolar kavgada edemiyorum :)
    Haha :) İlginç durum yaa. Hep böylr diilmidir çoğu makine ustaya gidene kadar arıza verir tam gidersin düzelmiş :) Bir de böyle bişi olsa kafayı yerdim ben. Bakalım nasıl sonuçlanacak

• Yukarıdaki videoda alev gizleyenin kafamı ıskaladığı an var :);Alev gizleyenin adı kapı kıranmış az daha kafa kıran olcaktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmrtb -- 28 Mart 2016; 10:40:37 >

• Yukarıdaki videoda da dolu fişeği hazneye almama ve son fişekten sonra mekanizmanın kapalı kalması sorunu var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmrtb -- 27 Mart 2016; 9:13:06 >
  • Bendede 20kalibre denemeleri yaparken ara sıra şarjördeki fişeği namluya alırken yan kalma sorunları oluyor. fişeklemi ilgili yada şarjör yayı alışmadı, aşırı sıkımı anlamadım. ama üstüste binen fişek plastiğinin eğildiği hissediliyor. şarjör yayı alışana kadar böyle devam edecek gibi.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.