Şimdi Ara

Dershane önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Deneme sınavları için bi dershaneye kayıt olmayı düşünüyorum. Sizce hangi dershanenin denemeleri iyidir? Türkiye geneli denemelere falan katılan bi kurumu düşünüyorum. Önerisi olan yazsın.

• kardesim yapilmiyor adamakilli, telegram grupları bul kurumsal denemeleri çıkar, kaynak al paran cebinde kalsin. ben dershaneye gidiyorum ve haftada bir saçma sapan denemelere giriyoruz, dershane olayi bitti artik gec.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dershaneye gittiğine pişman olursun. gitme
  • cakir3 C kullanıcısına yanıt
    Boşver hocam gitme denemeye paket denemeler var bissürü limit avantaj çözüm 3d toprak 5 li gibi vs ben hesapladım 40-50 yi buldu böyle bide sonlara doğru çıkmış+345 endemik gibi kaliteli denemeler+branş birleştirme yaparsın kurumsallar da telegrama düşüyor zaten
  • Zamansızkedyy55 Z kullanıcısına yanıt
    Hocam haklısın aslında tek sıkıntı var evde yaptığım denemelerle kurumlarda girdiğim deneme birebir olmuyor onun için de istiyorum aslında
  • Dershanelerle tek tek konuşup girebiliyorsun para karşılığı ama şuan hangi dershane açık onu bilemiyorum.Fiyatları bana çok uçuk geliyor 1 tyt denemesine 10tl istiyorlar ve kaliteli de olmuyor sana söyleyim.İstanbul, Ankara'da 10 dershaneden rahat 5 tanesi böyle öğrenci alıyor çok istiyorsan araştır bulursun.Bence onun yerine piyasadakileri çöz.

Birde toplu deneme olarak bir yere sakın kaydolma zaten pandemi paran boşa gitmesin.

Hocam ona bişey diyemeyeceğim işte o konuda haklısınız malesef ben de çatıda çözüyorum denememi evde yapabileceğim max değişiklik bu açık dersane bulursanız kaydolabilirsiniz o zaman
  • Zamansızkedyy55 Z kullanıcısına yanıt
    Kurumsal denemeler telegrama düşüyor demişsin hangi grupta bulabilirim yardımcı olur musun
    Pm attım bakabilirsiniz hocam
  • gidiyorum ama pişmanım olur da mezuna fln kalırsam asla yazılmam o parayla kaynak dizerim esş fln alırım rahatıma bakarım

• Öneri: GİTME

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.