Şimdi Ara

DERS: FOTOĞRAF ÇEKİM TEKNİKLERİ (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.450
Cevap
89
Favori
910.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, D3100 kullanıyorum, amatörüm. DSLR kullanımı ile ilgili kurs yada internet sitesi tavsiyesinde bulunabilirmisiniz. İstediğim, kadraj, beyaz dengesi, enstantane, deklanşör, iso vb. gibi ayarların nasıl yapılacağı ve hangi durumlarda ne şekilde davranılacağı. Şimdiden teşekkürler.
  • Teşekkürler paylaşım için güzel sade ve anlaşılır bir paylaşım olmuş :)
  • b

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkishladybug -- 22 Ağustos 2013; 2:35:35 >
  • anı yakalamkta önemli tabiki.
  • Böyle güzel resimler çekebilmek için önce makinamın olması lazım. resimler çok güzel emeğinize sağlık.
  • Arkadaşlar merhaba. Bende Canon Powershot S2 IS yarı profesyonel makine var. Aslında babamındı ama babam Nikon D3100 alınca bunu bana verdi. Normal dijitalden buna geçince biraz zorlandım. Ayarlarını daha yeni öğrendim. Sizce makinem nasıl? Yorumlarınızı bekliyorum.
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadiks -- 19 Şubat 2014; 16:45:02 >
  • güzel bir anlatım teşekkürler
  • böyle bir foto yapmak için SLR makina şart peki shop ne derece..?
    ark lar fazla bi bilgim yok böyle bi fotoğraf yapabilmek için hangi program kullanmam gerekir yardımcı olursanız sevinirim iyi günler..
     DERS: FOTOĞRAF ÇEKİM TEKNİKLERİ
  • Teşekkürler....
  • Önemli konu emeği geçen herkese teşekkürler
  • albati kullanıcısına yanıt
    Açıklayıcı bilgi için teşekkürler. Ben de amatör olarak çekim yapıyorum ve genelde eski istanbul evlerini kendime konu olarak seçtim.
  • Mertkan kullanıcısına yanıt
    Amator olarak cekim yapiyorum. Istanbul evleri ve osmanli cesmeleri agirlikli olarak. Makineyi tutus teknikleri yazisi cok faydali oldu. Tesekkurler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel konu olmuş
  • Yeni merakım fotograf süper bilgiler var hepinize teşekkür ederim sayfaları tek tek okuyorum
  • ilk denemem mersın mugdat camii
  • Mertkan kullanıcısına yanıt
    Uzun pozlamayı tek geçerim :)
  • çok güzel yararlı bir konu olmuş elinize sağlık :)
  • AmcaOğlu
    Fotoğrafçılığa giriş seviyesi veya aktif fotoğraf çekenlerin yeni adresi AmcaOğlu. Fotoğraf makinelerinin ayarları hakkında öğrenmek istedikleriniz. Temel fotoğrafçılık veya çekim teknikleri hakkında sorular sorun önerilerde bulunun. İnternette, dergilerde gördüğünüz fotoğrafların nasıl çekildiğini öğrenmek için AmcaOğlu kanalınızı ziyaret edip abone olmayı unutmayın. Her hafta Cuma günü saat 20:00'de yeni videolarla karşınızda...

http://onedio.com/haber...adresi-amcaoglu--414995

AmcaOğlu (Türkçe)
    https://www.youtube.com/c/amcaoglu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukantonyadis -- 14 Ocak 2016; 17:26:03 >

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.