Şimdi Ara

Ders (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
7
Favori
8.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler cevabınız için. En son konu açtım biyoloji 6.sorusu diye bi bakın derim plazma ile güzel soru sorula bilir oradan birde tRna ile soru bekliyorum bkz. tRna ya bağlanacak aminoasitler nasil birleşir gibi

Güzel sorudur bu soru bununda çıkma yüzdesi %48

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • olum sen bir haftada 20 kusur tyt arttıran degıl mıydın bas gaza ayt 70 olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam tyt ile ayt maalesef hic birbirlerine benzemiyorlar. Tytde konuyu üstünkörü bilip fende 10-15 netlere kadar çıkabiliyorken burada konuyu bilip soru bankası bitirip yanlışların üzerine gitmek şartmış onu öğrendim msüden sonra bi yükselmiştim ama hiç bilmiyodum aytnin böyle olacağını

• quote:

Orijinalden alıntı: DYFO

MSÜ 100 NET ??????????????????????? YES YES YES

Ss?

• aytde 50nin altına düşmüyorum artık tytdede 85in altına düşmüyorum kimya fizik 9 geliyor matematik 30 küsür ama biyoloji bi gelmiyor gitti anasını satayım varya neyse 5 gün organik + elektrik manyetizma + biyoloji kasmaya çalışacağım bu hafta sonuna kadar ondan sonra geriye dönük tekrarlar

son 17

• şu sıralar çok fazla yazıyorum da neyse

bugün ayt 60 gordum 16 gün kala sevindirici bir gelisme daha yukselir mi bilmem ama deniyecez bakalım

• Bu aralar baya kötü yapmaya başladık ya. Aytye yüklenecez derken tytyide yapamaz olduk a.koyayım boyle işin varya. Uzun zaman sonra 85in altında tyt yaptım. Aytde 55-60 bandındayım maksimum 63 gördüm. Yarın 2020yi çözüp moral depolamaya çalışacağım. İlk 20 bin gelir mi bilmiyorum ama inşallah yaparız ya arkadaşlarla bağlantıyı da kestim son 7 gün bakalım neyse haydi ben bitki çalışmaya gidiyorum buraya kadar okyuan varsa kardeşim snde çalışmaya git haydi 1 hafta sonra istedigin gibi gezersin forumda

• DYFO D kullanıcısına yanıt
    Umarım yaparsın kardeşim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Umarım hocam

• Yarın büyük gün. 12 Saat kaldı sınava tam şuanda. Gerçi birazdan uyuyacağım ve sonra tak uyanacağım için 12 saat çok hızlı geçecek. Sonra okula gıdış ve tyt pompası. Elimden geleni yaptığımı düşünüyorum. Daha iyisi olabilir miydi belki ama ben kendimi yeterli buluyorum. Gerkeeni yaptık 2020 ve 2019da 97nin altına düşmedik Allah'ın iznyle yarın da böyle bir sonuç elde ediceğiz. Youtubeden fatih terimin konuşmalarını izleyip uyuyacağım. Motivasyon önemli sonuçta :d .Neyseee başka ne yazayım bilmiyorum. Hepinize başarılar

• eveeeet evet evet evet evet.

ocak ayıyla başladık, size hep bir şeyler söyledik dedik ki arkadaş biz bu işin sonuna kadar gideriz, gidersiniz

allah'a şükürler olsun ki aslan gibi bi periyot çizdiniz, aslan gibi ders çalıştınız, bugün 70 mi? 80 mi? 70. denememize çıkıyoruz ve bunun adı da final.

yine söylüyorum;

kazanacaksınız, kazanmak için uğraşacaksınız ama netice ne olursa olsun siz benim gönlümde hep kazandınız hep şampiyonsunuz ve öyle kalacaksınız.

allah yardımcınız olsun.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DYFO -- 17 Ağustos 2021; 13:28:41 >
  • Tekrardan herkese merhabalar.

Yaklaşık 35-40 günlük aradan sonra tekrar yazıyorum.

Sağolsun arkadaşlar özelden sorup durmuşlar ne yaptığımı ne ettiğimi

İyi bir sıralama elde ettim 33 bin. Şuanda tercih olarak ne yapacağımı düşünüyorum önümde 1 haftalık süreç var bakacağız. Belki mezunluğu da düşünebilirim ama pek sıcak bakmıyorum açıkcası. Çünkü 33 bin benim beklentimin o kadar üstünde bir sıralama olduki açıkcası tüm yaz planlarım falan boşa gitti :D . Donanımhaberde benim beklediğim netleri yapanlara ortalama 50 bin civarı sıralamalar söyleniyordu. Hatta daha kötü bile gelebilir deniliyordu ama 33 bin geldi. Şimdi bana gelip niye 1 hafta sonra falan yazıyo diyebilirsiniz çünkü küçük bi şok atlattıktan sonra burada yangınlar falan filan çıkınca açıkcası aklıma gelmedi donanımhaber kusura bakmayın. Şimdi daha yeni yazabiliyorum. Öyle işte arkadaşlar. 2022de girecek arkadaşlara da başarılar diliyorum umarım rakip olmayız ve siz de istediğinz sıralamayı elde edersiniz :)

• Hocam ne yaptınız?

• godzilllan kullanıcısına yanıt

Hocam 32 bin sıralama yaptım ve yerleştim. Yıldız teknik üniversitesi makine mühendisliğine yerleştim zaten tercihin son gününde de donanımhaberde oylama açmıştım ytü makine kazanmıştı :D . Kusura bakmayın foruma girmiyordum uzun zamandır arkadaşla bişeyler konuşurken aklıma geldi bu konu gireyim dedim foruma yoksa hiç cevap vermiyecektim :D. Öyle yani şuanlık okul zaten online istanbulda takılıyoz.

hocam ismin ne bende ytü makinedeyim 1.sınıfım

• tıpadayıbirmatematikçi T kullanıcısına yanıt

hocam ben hazırlıgım ya :d siz nası geçtiniz iysyi çok zordu bence gerçi hazırlıkta da pek ingilizce öğrendiğimiz yok ya ...

Tebrik ederim hocam

• godzilllan kullanıcısına yanıt

teşekkürler hocam

• Bu konu bana ümit veriyor

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.