Şimdi Ara

Derin Dondurucu Önerileri En İyi Derindondurucu Hangisi (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
990
Cevap
60
Favori
537.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Lowfrost araştırdım da derin dondurucu için daha iyi deniyor nofrost'a göre.

Bakalım Serdar Bey'in de verdiği fiyatlara göre düşünürüz.

• shopsiemens S kullanıcısına yanıt

Serdar Bey iyi gunler. Siemens Low Frost almak istiyorum. Yakın zamanda fiyat artışı olacağını düşündüğümden fazla vaktim yok. Bir teklifte bulunmak ister misiniz. Sizde son fiyatlar nedir acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar.

Hangi şehirde olduğunuz önemli derin dondurucu konusunda, bunlar senedi bir toplu alınıp satılan grup sezonluk klima gibi.
    O yüzden şehir dışına gönderimi kargo masrafından ötürü maliyet ve riskli.

Rica etsem bana whatsapp'tan ulaşırmısınız sormam gereken detayları sizlerden öğrenerek yardımcı olmaya çalışırım elimden geldiğince.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676
  • BöcekBaşı kullanıcısına yanıt

Dondurucular hakkında araştırıyordum... 4 ay sonra fiyatı 4700tl olmuş yuh ya!!!

• shopsiemens S kullanıcısına yanıt

Merhabalar 3 çekmeceli derin dondurucu arıyorum fiyat listesi atma şansınız varmi hem model hem fiyatlarının yazdığı 

İstanbul esenyurttayım

• ciddi0 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar.

Maalesef Siemens olarak bizim markamızda 3 çekmeceli bulunmuyor.
    Tezgah altı olarak aratırsanız çok daha rahat bulabilirsiniz.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676
  • Yok mu güzel bir fırsat yakalayan?

• Uzun süren araştırmalarım sonucunda bugün sipariş verdim.

Aldığım model Profilo DF1029WEVV

4400'e aldım. Eğer bunu almasam alternatif olarak beklettiğim 3-4 model daha vardı.

Eğer bu fiyatların daha üstünde ya da altlarında ürün arayışınız varsa buradan önerebilirim. Ciddi araştırmalar yaptım.

• iskocya İ kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun. Konum Ankara galiba. Nereden aldınız ?Mağaza ise hangisi ? Pzarlık mümkün müydü ?

• onurordek O kullanıcısına yanıt

Teşekkürler, evet Ankara.

Ankara'daki tüm bayileri aradım, çoğunda ürün yok, olanlarda da pahalıydı. Mamak'ta yetkili satıcı Vizyon mağazası var. Orasının internet sitesi de var, vizyona.com adında. En ucuz orası veriyor, o satıcı hepsiburada ve diğer sitelerde de satıyor.

Hatta şu an Hepsiburada'da 4479 lira. Visa kart ile 50 lira indirim yapıyor. 4429'a geliyor. 30 lira da benim kart kampanyası vardı. 4399'a almış olduk. Mağazaya gitsek bu kadar ucuz veremiyorlar.

https://www.hepsiburada.com/profilo-df1029wevv-6-cekmeceli-derin-dondurucu-p-HBCV000005TSYW?magaza=Vizyona

Hocam ben de alacağım ancak hiç arştırma işine girmek istemiyorum, bir haftada çıkamam işin içinden. 250 lt civarı tavsiyen var mıdır? bir de bu uğur un anneler günü kampanyasındaki 7266 nın pek bir numarası yok gibi geldi ama ne diyorsun? Statik, no frost low frost ayrımını bile yapamadım kafamda. İç mekanda kullanılacak zaten 5.500 gibi miktar ayrıdım yaklaşık

• special_ly S kullanıcısına yanıt

Uğur'un kendi sitesinde daha pahalı. Diğer sitelerde daha ucuz.

Dediğiniz litrelerde en uygun ve sağlam şunu alabilirsiniz:

https://www.hepsiburada.com/profilo-df1136wevv-249-lt-7-cekmeceli-derin-dondurucu-p-HBV00001ACB1Q

Lowfrost derin dondurucu için daha iyi. Buzdolabı olsa nofrost derdim ama derin dondurucuda sürekli kapak açıp kapatma olmayacağı için bu statik modellerde de karlanma fazla olmayacaktır. Yılda bir kere belki boşaltıp temizlemek gerekir.

• şurada karşılaştırdığım Bosch eşimin istediği ancak ben sizin bahsettiğinizi istiyorum tabi fiyattan dolayı. iki sorum olacak;

1.si bosch low frost ve inox ama 2000 farka değer mi?

2.si dondurma kapasitesi olarak bahsedilen şey nedir tam olarak? önemli mi gerçekten

https://www.epey.com/derin-dondurucu/karsilastir/647491-650680-653400/bosch-gsv33vie0n_siemens-gs33vvie0n_profilo-df1136wevv/

• special_ly S kullanıcısına yanıt

Dondurma kapasitesi hepsinde aynı zaten attıklarınızın.

Ayrıca 2000 fark var ve Bosch'un kapasitesi Profilo'dan daha az. Yani daha az kapasitesi olan ürüne daha fazla vermiş olacaksınız. Çok mantıklı gelmiyor. Elbette Bosch ve Siemens, Profilo'nun önünde ama litresi daha az olmasına rağmen 2 bin fark edecek bir durum yok.

Bosch'un 249 litresini alacak olsanız fiyat 10 üzerine çıkıyor.

@iskocya hocamızın tavsiyesi üzerine biz de Profilo Df1029wevv modelinden aldık. İnternette fiyatı kurdan dolayı cıkmaya başladı. 4 5 farklı ilde ki bayiiden fiyat aldım 5700 dediler. Bulunduğum yerde ki bayii de kampanya vardı 4750ye satıyorlardı. Kredi kartı puanı filan 4600e geldi bana. Ürün kalite/performans olarak gayet güzel. Evde de profilonun low-frost buzdolabını kullandığımız için ürün bizi gayet tatmin etti. Araştıran arkadaşlara tavsiye ederim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Serdar Bey 6-7 çekmeceli fiyatlar ne alemde statikte ve nf de. Yer Gemlik.

• Arkadaşlar no frost ile low frost farkı nedir hangisini tercih etmeli?

• Vestel CDL7001 EX NF Dikey Derin dondurucu'yu çalışan personel indirimi ile yaklaşık %30 indirimli alma imkanım var.

Sizce nasıldır, alınır mı arkadaşlar? Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercanbs -- 4 Temmuz 2022; 19:23:35 >
  • low frost ozellikli bir dondurucu cocuk odasina koyilsa rahatsiz eder mi acaba ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, 5000 TL civarı 7 çekmeceli hangi derin dondurucuyu tavsiye edersiniz?

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.