Şimdi Ara

DERİDEN ve TIMBERLAND İndirimleri (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
580
Cevap
5
Favori
90.238
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar şimdi benim aldığım botta ufak bir leke var yarın onu değiştirmek istiyorum lakin numara bulmam çok zor olacaktır boynerde. Nasılsa giymiycem botu uzun bir süre haftaya indirim bittiğinde gidip değiştirsem aynı renk aynı numarayı alsam sorun olur mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: t3ksas

quote:

Orijinalden alıntı: M3phisto

ben de bir tane arkadaşıma hediye aldım, yalnız dikkatimi çeken bir nokta oldu, geçen sene timberland botların çoğu dominik cumhuriyeti üretimiydi. bugün ise beğendimiz botların arasında sadece bir adet bulabildik, geri kalan hepsi çin malı. bence dominik olması avantaj.

Ne farki oldugunu dusunuyosnuz avantaj olacak kadar dominik ile cin arasinda? Bayan modelleri cin uretimdi erkekler dominikti deridende baktiklarim arasinda

http://beta.eksisozluk.com/timberland--83226?a=find&keywords=dominik

ayrıca hem bay hem de bayan için çin ve dominik gördüm deridende.

• güzel renkler kalmamıstı siyah nubuk aldım ankamallden gayet güzel 176 liraya. Haber vereb arkadaslara teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak_5866

7 tane filan alan kişiler varmış gerçekten bizim insanımız ne kadar gözü doymaz ya. ne yapacan 7 tane botu istanbul gibi bir yerde kaç ay giyiyorsa sanki. Bence artık insanlar indirim olunca gerekli gereksiz ne olsa alıyor kendimden biliyorum. oysa ki zaten bunların ederi o biz bu fiyatları görünce ucuz diye kapış kapış ediyoruz.

7 tane alanlar 7 tane bot almıyodur, 7 farklı ayakkabı yada ürün alıyodur

bu arada konu başlığı yanlış 179tl değil 176tl
  • Bot kullanmadigimdan.2 ad. Klasik ayakkabi aldim.harbi cok rahat ve kaliteliler.316 tl verdim.izdihamdan kapanin elinde kaliyordu.mont,kabanlarda guzel 300-400 arasi fiyatlari.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İçim gitti indirim olduğunu duyunca

Daha 2 ay önce 395 TL veren bi insan olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.Sanchez

arkadaşlar şimdi benim aldığım botta ufak bir leke var yarın onu değiştirmek istiyorum lakin numara bulmam çok zor olacaktır boynerde. Nasılsa giymiycem botu uzun bir süre haftaya indirim bittiğinde gidip değiştirsem aynı renk aynı numarayı alsam sorun olur mu ?

sorun olmaz
  • Ulan allahsizlar bize 395 den kitlediler simdi 180 oturdu resmen icime

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbulda Hangi mağzalarda 43 numara vardır arkadaşlar gidenler söyleyebilir mi ?
  • Arkadaşlar diğer markalar ne alemde. OXS ve roberto botticelli lerde de %55 indirim var mı?
  • Beyler doğru ise ben yarın gidicem tüm mağazalarda varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gbriel

Arkadaşlar diğer markalar ne alemde. OXS ve roberto botticelli lerde de %55 indirim var mı?

oxs larda varmı bilmiyorum göremedim mağazada bu gün, ya bitmişti yada indirim yapmadıkları için onları depoya kaldırmışlardı orasını bilmiyorum.. ama boticellilerde indirim var

@cihanair, kardeşim doğru tabiki o kadar insan yazmış söylemiş teyit etmiş.. her mağazada var indirim..
  • Sadece timberland'de mi var? Başka markalarda hiç yok mu indirim?
  • Arkadaşlar OXS bulursanız almanızı öneririm. 4 sene önce aldığım OXS botum sanki geçen hafta alınmış gibi yeni. Gerçekten çok kaliteli, şık ve sağlam.

@bdurmus yarın gidip botticellilere bakayım o zaman.
  • Valla haber veren arkadaş indirim kadar sevap kazandıysa galiba cennete gitmesi garanti :)

2 adet tımberland
    1 adet dnky
    1 adet tımberland (qzen)
    vs ... devamı gelir
    çok çok teşekkür ederim .

bu forumu çok seviyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.Sanchez

arkadaşlar şimdi benim aldığım botta ufak bir leke var yarın onu değiştirmek istiyorum lakin numara bulmam çok zor olacaktır boynerde. Nasılsa giymiycem botu uzun bir süre haftaya indirim bittiğinde gidip değiştirsem aynı renk aynı numarayı alsam sorun olur mu ?

boynerde de varmı indirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tired Soul

Sadece timberland'de mi var? Başka markalarda hiç yok mu indirim?

hayır bütün markalarda var.. sergilenen tüm ürünlerde indirim var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

quote:

Orijinalden alıntı: Tired Soul

Sadece timberland'de mi var? Başka markalarda hiç yok mu indirim?

hayır bütün markalarda var.. sergilenen tüm ürünlerde indirim var..

O zaman son zamanlardaki gördüğüm en güzel indirim. Yarın gidip birkaç şey kapalım o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Beyler doğru ise ben yarın gidicem tüm mağazalarda varmı ?

evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: gbriel

Arkadaşlar diğer markalar ne alemde. OXS ve roberto botticelli lerde de %55 indirim var mı?

OXS da vardı...
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.