Şimdi Ara

DERİDEN ve TIMBERLAND İndirimleri (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
581
Cevap
5
Favori
90.234
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: baltacifatih

Valla haber veren arkadaş indirim kadar sevap kazandıysa galiba cennete gitmesi garanti :)

2 adet tımberland
    1 adet dnky
    1 adet tımberland (qzen)
    vs ... devamı gelir
    çok çok teşekkür ederim .

bu forumu çok seviyorum :)

toplam ne kadar verdiniz ayıptır sorması
  • İstanbul avrupa yakasinda ikamet ediyorum 44 numara bot almayi dusunuyorum

Galeria bana yakin orayami gitsem bulurum baska bir yeremi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: platin1111

quote:

Orijinalden alıntı: Gatetrans

tümberland istinye park mağaza da botlar 150 180 civarında.Kimse yok demesin,istinye park da çalışıyorum.Sırf ç.alıştığım mağazdan 3 kişi aldı.Gerçektir.

Gaterans istinye de talep nasıldır.. bosyere gitmeyelim, gidip te bos donmeyelim...

Yarın bakarım mağazaya kalmışmı birşey diye.Bi arkadaş aldı kutusunu bulamadılar kutusuz aldı fln yani düşün.Orasınıda talan etmişlerdir eminim.Ben girmedim hiç mağazaya,arkadaşlar baktım alan geliyor.Dedim ne iş la.Olm dediler %55 mi ne varmış.Botlarda baya güzellerdi valla.yani o paralara bedava gittiler resmen.Adam gibi bot 200 250 den yukarı genelde.Şimdi timberland fln 180 direk kapıştı millet.Yarın bakar yazarım.Çokda büyük mağaza değil ama ctesi pazat istinye park ana baba günüdür.Önünden geçen bitirir ürünleri.

• optimumda stok durumu nasıldır acaba veya viaport
  • Bir ayakkabıya 170 lira vermek
  • Ox botlarda da geçerli mi? 470 e bir ox bot beğenmiştim. Öyleyse 235 gibi birşeye gelecek. Oxlarda varsa, 43-44 numara hangi mağazada vardır Ankara için yarın bir tarayım..
    Önemli arkadaşlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: adil07

metro-real sürekli timberland satiyorlar sürekli takip ediyorum güzel ürünler mevcut aklınızda bulunsun.

real den ayakkabı mı alınır Allasen bi Newbalance aldım 6 ay sürdü intersporttan aldım 2 yılı devirdim ayakkabıyla.. benim manyaklıgım vardır hep aynı ayakkabıyı alırım :)
  • istinyepark timberland ve boynerde %55 indirmle 175tl ye timberland botlar satılıyo arkadaşımla birer tane aldık
  • arkadaşlar deriden de klasik kösele tarzı mevsimlik ayakkabılar oluyor mu acaba?

oluyorsa hangi marka ve fiyatlar ne düzeyde ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: #berk

quote:

Orijinalden alıntı: E.Sanchez

arkadaşlar şimdi benim aldığım botta ufak bir leke var yarın onu değiştirmek istiyorum lakin numara bulmam çok zor olacaktır boynerde. Nasılsa giymiycem botu uzun bir süre haftaya indirim bittiğinde gidip değiştirsem aynı renk aynı numarayı alsam sorun olur mu ?

boynerde de varmı indirim?

sadece timberland de var hocam onun dışında diğer ürünler hakkında bir bilgim yok sadece kotlarda vardı bişeyler
  • Yarın ankara da mağazalarda sarı süet 41 bulabilirmiyiz ki kalmış mıdır?
  • burası bakırköy galeria bedava olsa bu magaza bu hale gelebilirdi....

DERİDEN ve TIMBERLAND İndirimleri
  • bu da size başka bi kare...

DERİDEN ve TIMBERLAND İndirimleri
  • Bizde yarın uğrayalım madem öyle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • galleria boş olur dediydim ama nafile :S la avm çalışanları ne nane yiyecekler :( biz Nereye şey edecezzz alamadık iyimi :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_q

quote:

Orijinalden alıntı: gbriel

Arkadaşlar diğer markalar ne alemde. OXS ve roberto botticelli lerde de %55 indirim var mı?

OXS da vardı...

Sakın OXS alayım demeyin arkadaşlar hayatımda aldığım en rezil bot. Kız arkadaşıma da aldım oda hiç menun değil. Alan bir arkadaş daha da aynı şekilde.

Ne ayağı ısıtır ne yağmur tutar. Daha iki sene oldu alalı ve topuğu düştü. Timberland giydim, harley giydim böyle saçmalık görmedim.

Lanet olsun o kadar paraya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

arkadaşlar deriden de klasik kösele tarzı mevsimlik ayakkabılar oluyor mu acaba?

oluyorsa hangi marka ve fiyatlar ne düzeyde ?

yok mu bilgisi olan arkadaşlar?
  • Yarin vaktim olursa bir ugrayacagim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "orayı yıkarlar" dediğimiz heralde böyle bişey
  • Biri ayakkabı denemek için kendi ayakkabısını çıkarmştı. Biride almış adamın ayakkabısını deniyordu. Düşünün izdihamı
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.