Şimdi Ara

DERİDEN ve TIMBERLAND İndirimleri (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
580
Cevap
5
Favori
90.238
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gael

quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

quote:

Orijinalden alıntı: gael

arkadaşlar kapıda kocaman yüzde 50 yzıyor ama indirim mindirim yok yüzde 20 indirim yapmışlar,400 tl lik ayakkabı olmuş 310 tel 500 tl lik ceket olmuş 420 tl
    üstelik bazı ürünlere bindirip indirmişler nezamandır takip ettiğim ayakkabı var dı 300 tl idi,480 tl etiket koyup 300 tl ye düşürmüşler,çok kişi çalışanlara nerde yüzde 50 dediklerinde hepsi sus pus oldular,insanların cebine mesaj gönderip kapılarına kocaman etiket yazıp kandırmaya utanmıyorlar şerefsizler..
    eğer timberland almayı düşünen varsa ykm de 175 tl idi fiyatları bütün renkleride vardı

ee iyide ben 176tl ye aldım timberland,? gittiğim mağazasında (yan yana timberland ve deriden) herşeyde gerçek %55,55 indirim vardı ve yağmalıyordu millet.. bundan 6 sene önce 300tl ye almıştım bu sene 176tl ye aldım çokta güzel oldu valla

neden şereflerini sorguluyorsun ki anlamadım..

arkadaşım git bak ozaman kapıda kocaman yüzde 50 yazıyor içerdeki ürünlerin hepsine baktım nerdeyse...yüzde 50 lik hiç bi ürün yok,,insanları telefonmesajı ve kapısında yüzde 50 reklamı yapıp kandırırlarsa sereflerini sorgularım,,sende eyer böyle birşey yaşarsan sende sorgulaki koyun olmıyalım dimi,,benimle bu konuda tartışmaya girmeyin şikayet ettiğim şeyde sonuna kadar haklıyım,herşeye anlarım ama insanların aptal yerine konulmasına kızıyorum..

Gidip bakmama gerek yok ztn gittim hatta aldim diorm okumadn galiba??

Benim anlamadigim sen sadece ustunde yazan etiketteki fiyatami baktin yoksa sordun mu?

Sorduysan sana yuzde 55 indirim yok mu dediler?

Ben izmir agoradan 55indirimle aldim iste, herseyde de indirim vardi gayet..

Ustlerinde indirimsiz fiyatlari yaziyordu ama alirken 55 indirimle aliniyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bugün almak için uğradım Ataköy Galeriave marmara forum Deriden mağazalarına gittim bildiğiniz mağazayı yağmalamışlar botlar yerlerde geziyor millet üstlerine basıp yürüyolr falan sanki bedavaya dağıtıyor gibi bir izdiham kasa da kuyruklar lanet olsun dedim o durumu görünce emin olun 5 kişiden 1 nin ayağında timberland görüceksiniz artık bu yüzden de almaktan vazgeçtim.Daha önce de timberland giymiş biri olarak da söylebilirim ki indirimli fiyatı haricinde ki parayı hak eden bir ayakkabı değil
  • Marmara forumda Deriden mağazasındaki ayakkabılar cacık ancak hemen yanında Timberland mağazasında çok güzel ürünler var.

Bu konuyu okudum hemen gittim. İyiki gitmişim açan arkadaşa teşekkürler.

Arkadaşlar ayakkabılar öncelikli olmak üzere bütün ürünler adeta kağışılıyordu. Sanırım bu sms herkese gitmiş. Elimde iki ayakkabı vardı 2 kişi ard arda gelip almayacaksan ben alıyorum diye elimden almaya çalıştılar, o kadar diyorum

Oradaki görevlinin dediğine göre bu indirim ykm boyner gibi yerlerde de olabilirmiş Timberlandler için. Zira 2 kişi kendi arasında konuşurken duydum boynerdeki Timberlandler de kapışılmış.

Son olarak;

Bu botlara ayakkabılara 300 lira 500 lira verenlere artık ben acırım. Neden? Çünkü %55 indirim yapıp satabildiklerine göre hala daha kar ediyorlardır ki bunlar uluslararası firmalar merak etmeyin iyi kar ediyorlardır Eğer Camper gibi markalar ürünlerini kaldırttıysa bu demek oluyor ki aslında bu fiyata gayet de güzel alabiliriz ama satmıyorlar. Türk insanını hunharca kazıklıyorlar ben bunu tekrar anladım bugün.

• quote:

Orijinalden alıntı: dravdan

timberland iyidir, hostur eyw. lakin sırf timberland giyiyorum havası sebebiyle kar yagdiginda ayaklara su gecmesi veya usumesi handikapı sorulmaz mı adama!!! hem sonra merrrell gora-texleri neden tercih etmessin ki, hem su gecmez, hem ayak usumez. yook ama illa yurdum insaninin alayinin eagbet gosterdigi gibi (timberland giyiyorum) havasını vericen:)) vaay ki vay, hey ki hey:)

Timberland gayet fiyatini hak eden bi bottur bence ve hic su gecirdigini gormedim.

• İndirimli aldığıımız ürünü sonradan hafta içi bi gün değiştirme şansımız olur dimi.
    Ben rastgele bi tanesini alıp hafta içi sakin bir kafa ile seçmek istiyorum. Mağazalara adım atılmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatixx -- 19 Ocak 2013; 20:54:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatixx

İndirimli aldığıımız ürünü sonradan hafta içi bi gün değiştirme şansımız olur dimi.
    Ben rastgele bi tanesini alıp hafta içi sakin bir kafa ile seçmek istiyorum. Mağazalara adım atılmıyor.

1 ay boyunca değiştirme hakkına sahipsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: dravdan

timberland iyidir, hostur eyw. lakin sırf timberland giyiyorum havası sebebiyle kar yagdiginda ayaklara su gecmesi veya usumesi handikapı sorulmaz mı adama!!! hem sonra merrrell gora-texleri neden tercih etmessin ki, hem su gecmez, hem ayak usumez. yook ama illa yurdum insaninin alayinin eagbet gosterdigi gibi (timberland giyiyorum) havasını vericen:)) vaay ki vay, hey ki hey:)

timberland'in de gore-tex ürünleri var.

diğer deri ve nubuk botlarla bu ürünleri kıyaslamak ise elma ile armudu kıyaslamaktan farksızdır. dediğiniz botlar biraz daha işlevselken (doğa sporlarıyla ilgilenenlere, dağ-bayır gezmeye yönelik) diğerleri yani deri ve nubuk olanlar dediğiniz gibi biraz daha görünüş için alınırlar. ancak onlar da gayet sağlam olup, su-kar vs. geçirmezler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 19 Ocak 2013; 21:10:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: #berk

Son olarak;

Bu botlara ayakkabılara 300 lira 500 lira verenlere artık ben acırım. Neden? Çünkü %55 indirim yapıp satabildiklerine göre hala daha kar ediyorlardır ki bunlar uluslararası firmalar merak etmeyin iyi kar ediyorlardır Eğer Camper gibi markalar ürünlerini kaldırttıysa bu demek oluyor ki aslında bu fiyata gayet de güzel alabiliriz ama satmıyorlar. Türk insanını hunharca kazıklıyorlar ben bunu tekrar anladım bugün.

Aynen öyle hunharca kazıklıyorlar. Hele elektronik ürünlerin hali içler acısı.
  • quote:

İndirimli aldığıımız ürünü sonradan hafta içi bi gün değiştirme şansımız olur dimi.

Degistirmiyolar bn alirkn sordum fark fiyatini verirsin renk model degistirmk istiyosan dediler.barkod numarasi degisiyomus falan filan dediler.sadece numara degistirilebilir dedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi t3ksas -- 19 Ocak 2013; 21:18:29 >
  • Şimdi lalettayin bir ayakkabı alıp önümüzdeki günlerde değiştirmeyi düşünen arkadaşlar fazla umutlanmasın derim...Zira ne renk kalır ne de numara...
  • Heyt be 100 tlye almıştım geçen sene DH Sıcak fırsatlar sağolsun :D Efsane indirimlerden biriydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: t3ksas

quote:

Degistirmiyolar bn alirkn sordum fark fiyatini verirsin renk model degistirmk istiyosan dediler.barkod numarasi degisiyomus falan filan dediler.sadece numara degistirilebilir dedi

Evet böyle düşünenler dikkatli olsun. Fiyatlar eski haline gelince kalırsınız ortada. Yine almak istediğinizi seçmeye çalışın olmadı numarasını değiştirirsiniz.
    Sadece numara değişimi yapılır dedi en yetkili kişi. Haa illa ben bunu istemiyorum diyorsanız etiket fiyatı üzerinden istediğiniz ürünü alırsınız dedi. Ki o zaman da fiyatlar pahallanacağı için size baya bir yazık olur.

• ben de bir tane arkadaşıma hediye aldım, yalnız dikkatimi çeken bir nokta oldu, geçen sene timberland botların çoğu dominik cumhuriyeti üretimiydi. bugün ise beğendimiz botların arasında sadece bir adet bulabildik, geri kalan hepsi çin malı. bence dominik olması avantaj.
  • quote:

Ben çalışan elemana onuda sordum yalnızca aldığınız rengin başka numarasıyla değiştirebilirsiniz dediler hocam dikkat et beğenmediğin ayakkabıya boşuna para vermiş olma yarın erkenden tekrar arayıp sor bana eleman aynen bu yazdıklarımı söyledi bende hediye aldığım için sordum , dikkat!
  • FREDY PARRY de yokmuş 2 kişiye soyledim bayrampaşa Forum istanbul AVM de yoktu.onlar aldı ben alamadım... :(
  • Arkdaslar denk geldi Timberland bot aldım cok iyi fiyat yanliz Izmir Optimumda numara sikintisi var bilginize

• quote:

Orijinalden alıntı: mfk86

quote:

Ben çalışan elemana onuda sordum yalnızca aldığınız rengin başka numarasıyla değiştirebilirsiniz dediler hocam dikkat et beğenmediğin ayakkabıya boşuna para vermiş olma yarın erkenden tekrar arayıp sor bana eleman aynen bu yazdıklarımı söyledi bende hediye aldığım için sordum , dikkat!

Tamam hocam sağolasın. Yarın sabahtan gidip bakıcam ama büyük ihtimal hiçbir çeşit kalmaz ama şansımı deneyim yinede.

• quote:

Orijinalden alıntı: M3phisto

ben de bir tane arkadaşıma hediye aldım, yalnız dikkatimi çeken bir nokta oldu, geçen sene timberland botların çoğu dominik cumhuriyeti üretimiydi. bugün ise beğendimiz botların arasında sadece bir adet bulabildik, geri kalan hepsi çin malı. bence dominik olması avantaj.

Ne farki oldugunu dusunuyosnuz avantaj olacak kadar dominik ile cin arasinda? Bayan modelleri cin uretimdi erkekler dominikti deridende baktiklarim arasinda

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mfk86

quote:

Tamam hocam sağolasın. Yarın sabahtan gidip bakıcam ama büyük ihtimal hiçbir çeşit kalmaz ama şansımı deneyim yinede.

Boynerde satiyor timberland ayni fiyattan orada degistirebilirler oyle birsey yapcaksan orada sansini deneyebilirsin

• Bende bi tane nubuk bot aldım 176tl ye ama çektiğim çileyi bir ben bilirim Kısaca anlatıyım yakın diye önce optimum mağazasına telefon açtım ve stok durumu sordum kadın 43 numara var dedi. Gittim mağazaya 43 stoklarda gözüküyo ortalıkta yok. En yakın palladium mağazasında 2 tane var dedi. Ordan Palladium deridene gittim taksi tuttum 10 dakika sürmemiştir bile taksiye binmemle inmem bir oldu Gittim ordada yok artık iyice gerildim sinirlerim tepeme çıktı Neyse indirim oranı iyi olduğu için yılmadım. Palladiumu bilen bilir ters yerdedir biraz. Altımda arabada yok ordan Kadıköy, Kadıköyden Caddeye, Suadiye Timberland mağazasında 1 tane aradığım modelden numaradan kalmış onunda hafif bir lekesi var. Neyse ordanda Erenköy deriden mağazasına gittim sonunda buldum

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.