Şimdi Ara

Dereceli İlk 10 Maç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar dereceli maçlarımı atacağım ilk maçımı attım maalesef support oynamak zorunda kaldım ve yanıma gelen jinx unranked olduğumu anlayınca gıcıklığına sattı "bronz ol" falan yazdı anlayacağınız 1 de 0 yaptım benimle bu maçları atacak iyi oynayan arkadaşlar pm den iletişime geçerseniz sevinirim

• 10 maçı kendi başına atmanı tavsiye ederim gerçekten hakettiğin lig trollere rağmen senin bulacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rikei

10 maçı kendi başına atmanı tavsiye ederim gerçekten hakettiğin lig trollere rağmen senin bulacaktır.

hakettiğin lige atmıyor, denendi

sen bi lanedeyken diğer 2 laneye nası katkın olsun ? sen kendi laneni kazanırsın diğer 2 lane satar, geri düşersin, sizde afk olur, adam sinirlenir söver feedler, hakketiğin yere atmıyor. pre girmek daha akıllıca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rikei kullanıcısına yanıt
    kardeşim bak vallahi billahi olay bu,bir el orianna ile hayatımın en iyi başlangıcını yaptım 5-1 gidiyorum farmda falan bayağı fark atmışım karthus artık tek yiyor dk 17,yahu diğer lanelerdekilerde aynı benim gibi bizimkileri ezmiş takımca 10-35 mi ne bitirdik 8 killi tek başıma ben almıştım böyle bir eşleşmenin neresi mantıklı? kimse gelip beni taşısın boostlasın demiyorum ama iyi oyuncu varsa benimle girsin adam akıllı oynayalım açıklarımızı kapatalım olay budur trollere rağmen diye birşey yok oyuna giriyorsun adam sana "sa bilmem neleer......." diye yazı yazıyor ve "size lig falan yok rezil olun bronz olun" diyor kule altına sıçra atıp feedliyor bu adamlar banda yemiyor ve sen bize hakettiğimiz ligden bahsediyorsun
    son normal maçımda gelen yasuodan bahsedeyim biraz,derecelide daha beterleri geliyor,tr serverinin klasik beynini kullanamayan gereksiz ölse arkasından belki fatiha bile okunmayacak yasuolardan biri neden bu kadar sitem ediyorum çünkü bu herif bana 2 dir geliyor ve 2 dir oyunu katlediyor ve yine aynı bahane (kardeşim oynuyordu kusura bakmayın) bilerek kafasına estiği için oyuna girip hiçbir aktivite göstermeyip rakibin en fena herosuna paso kill salıyor küfretmiyoruzda bu arkadaşa ama çıldırmamak mümkün değil ve böyle kişiler varken bunlarla girip hakettiğim yerde olacağımı söylüyorsun kardeşim ya art niyetlisin ya da kısaca bize lowsun zaten bronz 5 olsan ne olacak diyorsun ben bu yorumdan bunu çıkarırım kardeşim
  • _---lionel---_ kullanıcısına yanıt
    Canını seviyorsan rankedlarını beklet. Yazın geceleri gelecektir iyi oyuncular.

• hakettiğiniz yere atmıyor. ilk ranked maçımda adc 2 kill verip hemen oyundan çıkmıştı. ilk 10 maça dikkat etmeniz lazım ve başka kilit rolde biriyle girin
  • ben nacizene kendi yaptığım şeyi söyledim hocam. kendim atıyorum ben maçlarımı. zaten hakettiğimden aşşa lige atarsa seri seri çıkıyorum. çıkamadığım yer zaten benim seviyemi zorlamaya başladığım lige geldiğimi gösterir. ben böyle düşünüyorum.
    bak mesela şuan 2 maçtır bir arkadaş denk geliyor rakip jungle kendisi vi alıyor ben rengar 2 dir buff bırakmıyorum adama,her türlü kesiyorum falan ama bana gelen midlaner unranked 21 lvl ona gelen midlaner gold5 takım farkına 2 dir maçı alıyor ligi silver 1 ve sürekli hakaret ediyor buff çalıp onu kestiğim için son oyunda perişan ettim yine hakaret etti ve benim dereceli maçlarım kötü geçerse ben bu adamdan iyi olmama rağmen alt ligden başlayacağım bence bu hak değil :) cidden vi nin hiçbir özelliğini kullanamayan rengardan adeta 2-3 skill yiyerek ölen ve her 2 oyundada kırmızı buff a gelip bana ölen biri bu arkadaş (kendi kırmızısı) ilk oyunda taktiğimi anladı 2. de yine geldi yine öldü ama bu adam benden iyi bir ligde olacak bu hak mı kardeş? değil bence o yüzden 2 pre girmek yanlış değil
  • Hakettiğin yere atmıyor diyen arkadaşlar;

Madem orayı haketmiyorsunuz madem daha iyisiniz çatır çutur çıkarsınız mızıldanmayın bence. Bazen bende oynarken diyorum ya bu çocuk ne kadar kötü oynuyor düzgün oynasa kazanıcaz falan diyorum ama suç bende aslında. Sadece suçlayacak birisini arıyoruz. İyi olan çıkıyor bulunduğu ligden bu bir gerçek.
  • Soloq şansa döndü. Sen istediğin kadar iyi oyna lane i domine et diğer 4 ü kötüyse taşıman zor(kendi elonda). Pick ekranında belli oluyor zaten her şey. Picklere ve konuşmalara bakarak win ya da lose alacağını bilmen ve ona göre dodge atman lazım.

Lanet olası op şampiyonlar, eloboost tipler, hesap satın alanlar, troll giren sığırlar, smurf kasan challengerlar..vs bunlar belirliyor oyundaki dengeyi.

Bu oyunda seri yükselmek istiyorsan kolu tutan bi duo ile gireceksin. Rolü kesinlikle orman olacak, mide geçeceksin, seni camplayacak. 3 4 gankten sonra klâsik jung farkı deyip ağlayacak karşı mid oyuncusu ve kavga edecekler. Tilt olur %90 oyunu bırakıp takıma sarar.

Tek giriyorsan mid ya da jung oynayacaksın. Syndra,brand,ekko,velkoz,kata,ww,khazix,graves şuan çok güçlüler bunları oynayarak rahat rahat yükselirsin.

Son olarak, herkes hak ettiği lige elbet çıkar ama mesele en çabuk çıkıp daha da yukarıları zorlamaktır.

• ee ilk 10 maçta daha iyi bir yerde oynamak varken neden bronzdan başlayalım? zaten haketmiyorsak ordanda düşeriz değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _---lionel---_

ee ilk 10 maçta daha iyi bir yerde oynamak varken neden bronzdan başlayalım? zaten haketmiyorsak ordanda düşeriz değil mi?

Yahu başlasan ne olacak nasıl olsa iyisen çıkarsın ne fark edecek?
  • kardeşim ben takımdaki hasarın %75'ini verip kaybetmem bir yana saçma sapan insanlardan küfür yemek istemiyorum,rakibin bile ölünce küfrettiği bir elodan bahsediyoruz ve ben bu eloyla uğraşmak istemiyorum sanki yasadışı birşey yapıyormuşuz gibi davranıyorsun altı üstü benle pre girecek bir oyuncu arıyorum o kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: _---lionel---_

kardeşim ben takımdaki hasarın %75'ini verip kaybetmem bir yana saçma sapan insanlardan küfür yemek istemiyorum,rakibin bile ölünce küfrettiği bir elodan bahsediyoruz ve ben bu eloyla uğraşmak istemiyorum sanki yasadışı birşey yapıyormuşuz gibi davranıyorsun altı üstü benle pre girecek bir oyuncu arıyorum o kadar

Bende diyorum ki iyiysen zamanla çıkarsın dert etme. Sana bir şeyi yanlış yapıyorsun vesaire demiyorum hatta sadece sana da hitap etmiyorum. Bir kitle var oyunda hani ben iyiyim ama takımım kötü ondan çıkamıyorum diyen. Onlar için yazıyorum bunları.

Ayrıca dediklerin her eloda geçerli. Geçen gün birine türk olduğumu söyledim nereli olduğumu sorunca türkler şöyle böyle diyip afk kaldı çocuk

• hocam dediklerinde haklısın ama ben "iyiyim çıkamıyorum" mevzusundan yakınmıyorum ilk maçımdaki bu trajikomik olaydan sonra konu açıp bizim oyunun tabiriyle "kolları olan" :D bir arkadaşla pre girersem en azından bunları rahat aşabileceğimi düşündüm kimsenin beni boostlamasını falan istemiyorum yanlış anlaşılmasın
  • dostum çoğu kişinin ilk 10 maçına onlar geliyor bunlara alışarak oynarsan senin için daha iyi olur
    başkasına dereceli maç attırmak nedir
  • Çok farklı hesaptan defalarca ilk 10 oyunu oynadım. O tipler geliyor mutlaka ama her halükarda 6 win alınabiliyor. En rezil durumda bile 4-5 win alırsın zaten, oyunda karşına çıkanlarla duo girebilirsin onun dışında bence tek girip bileğinin hakkıyla çıkmak daha güzel.

• IntZTü kullanıcısına yanıt
    cidden sorununuz var herhalde anlamıyorum buraya yorum atarken ne kullanıyorsunuz? ulan ben girip dereceli maçlarımı atın mı dedim hasbinallah tövbe tövbeee!! dedim ki DEDİM Kİ DERECELİ MAÇLARIMI ATACAĞIM BENİMLE PRE OLABİLECEK BİRİSİ VAR MI? bunun neresi başkasına dereceli maç attırmak? daha ne demem gerekiyor anlaman için??
  • _---lionel---_ kullanıcısına yanıt
    Kusura bakma dostum yanlıs okumuşum daha dikkatli okumam gerekirdi.
    Dereceli maç atacaksan senin gibi unrunked birisini bulman iyi olur
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.