Şimdi Ara

CS 1.6 - 1.5 , Clan Maçları , Turnuvalar Ve Yaptığınız Vs'ler.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar , turnuva duyuruları , clan maçları , yaptığınız vsler ( teke tek ) , tek başlık altında toplansın istedim . Bu başlık umarım forumda fazladan konu açılmasına ve karmaşa yaşanmasına engel olur . Herkes yaptığı vsleri , clan maçlarını , katıldığı turnuvaları burada paylaşırsa , donanımhaber forumunun cs bölmünde bir düzen oluşur diye düşündüm .

Bu bölümde tüm fikir ve önerilerinizi , şikayetlerinizi ( Yaptığınız turnuva - vs - clan maçları hakkında ) belirtebilirsiniz . Görüntüler koyabilirsiniz . Çeşitli taktikler öğrenerek , öğreterek kendinizi geliştirebilirsiniz .

Ben cs arşivimden aldığım ss'leri ve videoları burada paylaşacağım yakın zamanda , umarım yararlı bir konu olur

• Yerinde teşhis, tebrikler güzel konu
  • Tebrikler , güzel konu olmuş , ssler ve videolar yakın zamanda artar inş.
  • @ _PerenaL : Sağol Alperen

@ HoLiqan.* : Sağol Oğuzcan , inşallah gelişecek konumuz
  • www.bst-clan.net

ss yok ama 2 turnuva demosu ve katıldığımız turnuvalarda aldığımız dereceler , maç skorları yazılı.
    şu an oynadığımız turnuvalar. pro-area yarıfinaldeyiz rig-gaming master cup 2.tur
  • Benim aklıma gelmişti böyle bir konu açmak bişey oldu unuttum sonra açmayı.

Herneyse üst konu yapılsın o zaman bu konu.
  • @_Nobody_ güzel konu tebrikler.

Bu arada cs 1.5 team olarak ya da vs turnuvası bilen paylaşsa güzel olur.
  • @ Decxal : Siteni ziyaret edeceğim birazdan , burada da paylaşırız sizin skorlarınızı vb. istatislik + video ve sslerinizi

@ DifferenT : Keşke sen açsaydın kardeş , bilmiyordum açacağını , bir anda aklıma esti ve inşallah yararlı olur diyip açtım

@ TqMaqe : Teşekkür ederim
  • Gzl konu olur ust konu ıcın basvuru yapmalısın mert Oyundan ss ler bolumu sonlara dustu ust konu olmayıncada yeni üyeler 50 tane bahane sallayp adamın canını sıkıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: By_UsTuRa

Gzl konu olur ust konu ıcın basvuru yapmalısın mert Oyundan ss ler bolumu sonlara dustu ust konu olmayıncada yeni üyeler 50 tane bahane sallayp adamın canını sıkıyor

Bence de . Adminlere başvuruyorum birazdan , teşekkürler can
  • Beyler Kimsenin Turnuva Açtığı Yok Kendi Aramızda bişeyleR Yapsak ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: LizOzOM

Beyler Kimsenin Turnuva Açtığı Yok Kendi Aramızda bişeyleR Yapsak ?

Evet aslında yapsak iyi olacak ama kimse organize olmuyor ki , lafta kalıyor sadece
  • konu harika çok güzel
  • quote:

hatta adminlik hediyelisinden olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: _Nobody_

quote:

Evet aslında yapsak iyi olacak ama kimse organize olmuyor ki , lafta kalıyor sadece

Turnuvaya katılmak isteyenleri bir yerde toplayacaksın birde server buldunmu olur. Ama server işi problem yaratır.
  • @ Dark_MasteR : Teşekkürler

@ Görkem ! : Zaten ödülsüz olsa anlamı olmaz

@ JacquaLineR : Evet bu yüzden Görkem'in ( KöfteSuyu ) devreye girmesi lazım
  • Ödül işini bilmem ama cok ısrar edersenız coskun bzii kırmaz (çeyun)acarız onun serverı
  • burada bu kadar arkadas var ıse mutlaka takımlarıda vardır aramızda ufak caplı bı turnuva duzenleyelım sw 1 2 tane temın ederız 5on5 yapalım ılla odul dıye bısey olmasına gerek yok maksat eglencemz olsun :)

bu arada takımı olmayan efendı ve oyunu oyun dıye oynayan arkadaslarımıza her zman kapımız acıktır FungoD. mac takımı ıcın pm atsın yardımcı oluruz bıze ulasmaları ıcı +24 clanımız vardır 2001 den bu yana da oynarız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badmad10 -- 27 Eylül 2013; 15:05:23 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.