Şimdi Ara

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! (377. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.320
Cevap
680
Favori
602.201
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 375376377378379
Sayfaya Git
Git
sonraki

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

(En Son Oy Tarihi: 30.3.2024)
Giriş
  • Bilmiyorum valla hocam bizim gözler hassas galiba ama camın hatta camın renginin bile etkisi vardır tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lucy den aldığım saat yaklaşık 20 günde geldi. Birebir aynısı, fakat ic göstergeler çalışmıyor, kordonda biraz toz topluyor gibi. Orjinalinde boyle mi bilmiyorum. Sonuç olarak bu iki sıkıntıya ragmen oldukca memnunum şimdilik...
    Bu mesaja eklenen görseller:

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

• .............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysuleymany -- 6 Nisan 2016; 21:56:08 >
  • Beyler bu kobee aokoo ve erick in gözlüklerinin 10-20 tlye satılan çakma raybanlardan ne farkı var? orjinal gibi koruyor mu gözü gerçekten yoksa şekli mi daha düzgün sadece?
  • Arkadaşlarhttp://tr.aliexpress.com/store/1823003 bu mağazadan daha önce alışveriş yapan oldu mu? 4181 modelini sadece burada bulabildim. Feedbackleri olumlu gözüküyor ama satıcı attığım mesaja henüz dönmedi. Forumda bu mağazadan alan arkadaşlar varsa yorum yapabilirler mi yarın 29/03 etkinliğinde kuponla almayı düşünüyorum 4181 modelini.
  • Merhaba, resimdeki gözlük için eric'ten daha önce fiyat alan oldu mu? Gözlük ray-ban aviator'un polarize olanı. DH üyelerine 36 dolar olduğunu söyledi ama bana biraz fazla istiyor gibi geldi. Ayrıca alıpta kullananlar varsa görüşünü yazarsa sevinirim.
     DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!
  • Seyhan.TUNA kullanıcısına yanıt
    Aokoo ile görüşün 18 dolardan veriyordu eric'in şu ara egosu kabarmış bence
  • Gecen yil polarize olani 19 dolara, normal olani 14 dolara almistim. Oldukca yuksek fiyat soylemis, belki baska modeldir bilemiyorum...

• ysuleymany kullanıcısına yanıt
    Hocam iyi is cikarmissiniz. Faydali olmus hepsi bir arada

• bence erick'le pek pazarlık yapmayin. fiyatı sorun nekadar ögrenin ödemeyi yapin. bana 22usd dedi hiç uzatmadım. ödedim geçtim. 3-4 aydır kovaladım adamı anca fırsatını buldum da siparişi geçtim.

ha bidaha alır mıyım ? zor gibi belki yıl sonuna dogru. eğer farklı bir satıcı olsa erick'le muhattap bile olmam.
  • Seyhan.TUNA kullanıcısına yanıt
    Polarize olup olmadığını nasıl öğreniyoruz.
    Sepete attım gözlüğü ve 18 usd yaptı.

• metehan_bera M kullanıcısına yanıt
    Gözlüğün köşesinde "Ray-ban P" yazıyor. P harfi polarize olduğunu gösteriyor. Ben ürün resmi ile birlikte eric'e mesaj attım. Elinde bu modelin polarize olanından olup olmadığını ve fiyatını sordum.
  • erick ten gunes gozlugu alacagım da g15 yesil lensliyi mi yoksa polarize cr39 gri lensliyi mi tercih etmeliyim?
  • soar S kullanıcısına yanıt
    Hocam iç göstergeler çalışmadıktan sonra 5 liraya sokakta da satılıyor imitasyonlar, ne kıymeti var ki böyle çocuk saati gibi.

Ben de Casio edifice veya g-shock almayı düşünüyordum ama sizin bu mesajınızdan sonra tamamen vazgeçtim.

Bu arada güneş gözlüklerini numaralı yapabiliyorlar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkness -- 29 Mart 2016; 8:52:50 >
  • .............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysuleymany -- 6 Nisan 2016; 21:55:16 >
    ben de aynı dertteyim.
    Polarize olanların fiyat standartı nedir?
    bilmek gerekir
  • soar S kullanıcısına yanıt
    Merhaba , alışverişi yaparken Lucy'e kadranların çalışıp çalışmadığını sordunuz mu? Eğere sormadıysanız kendisine ulaşıp bu problemden bahsedin. Ben Casio almıştım ve iç aksamların tamamı çalışıyor. Hala çok iyi durumda ve kullanıyorum. Bu durumdan bizleri de haberdar ederseniz sevinirim.
    telefonda da o gözlük link 19.98$
    Ya 20 dolar yüksek bir fiyat değil ama 18 dolardan veriyordu bunu.

Dediğim gibi neticesinde bunlar hep fabrikasyon ürünler karı çok koyuyor bence eric dikişi tutturduğu için. Aokoo'da ayni gözlüğü 18 dolardan veriyordu ki ilk mesajda var incelemeleri aooko da çok başarılı.
  • metehan_bera M kullanıcısına yanıt
    Kullanıcı fotoğraflarından bakarsanız p logosu var camda yani polorize ama dediğim gibi almadıysanız aookodan almanizi öneriririm
  • 
Sayfa: önceki 375376377378379
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.