Şimdi Ara

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! (378. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.320
Cevap
680
Favori
602.038
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 376377378379380
Sayfaya Git
Git
sonraki

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

(En Son Oy Tarihi: 30.3.2024)
Giriş
    dün akşam iş çıkışı aooko dan 25 dolara ldığım wayfarer gözümdeydi. benden daha yaşlı bir büyüğümde de aynı gözlük vardı. aaa aynı gözlük filan muhabbetinden sonra ikisinin de yeni olduğunu farketti ve "ya ben 600 e aldım galiba kazıklandım, sen kaça aldın?" dedi. kalbine inmesin diye 25 dolar demedim.

işte ardaki fark bu. benim aldığım öylşe çıktı, inşallah siz de alırsanız öyle çıkar.
  • Daha önce lucy den aldigim casio modelinde ic aksamlar calisiyor ama 1 yildir 1 kez bile kullanmadim. O yüzden cok önemsemiyorum acikcasi. Saati alirken de sormamistim ic aksamlarin calisip calismadigini. Suan lucy ile irtibat kurmak pek kolay degil sanirim. Ayrica bu aliexpress ten son saat alisverisim olacak gibi. 50 dolar civarı replika saat almaktansa amazon dan invicta, tommy vb saatler almak daha dogru geliyor bana. O nedenle simdilik aliexpress saat alisverisi out:))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gandalfthepurple G kullanıcısına yanıt
    peki üstad ;
    sizin gözlük polarize mi?

Saygılar
  • gunay1987 G kullanıcısına yanıt
    Ben de 4180 almayı düşünüyorum, Erick çerçevenin zayıf olduğunu söylemişti ama orijinali de hafif olduğundan tahammül edilebilir diye düşündüm. Aldığınızdan memnun muydunuz, nasıl kırıldı acaba?

Ayrıca yeni gözlüğünüz geldiğinde yorumlarınızı bekliyorum.

• Eric 4165 justin için 25$ fiyat çekiyor normal mi size ne kadar fiyat verdi
  • eric'den clubmaster serisi sipariş ettim 2 adet.
    25 dolardan aldım, geldiği zaman detaylı şekilde incelemeyi sunarım
  • su gunes gozlugu işini bugun bitiricem eric ten almayı dusnuyorum ama bi kac kişi parayı alana kadar ilgili sonrasında cevap vermiyor diyor bu kafamı karıstırdı biraz aooko nun malları ve ilgilenmesi nasıl??

bi de sizce cr39 polarıze recine lensli mi almalıyım yoksa g15 gercek camlı modelden mi? tecrubeli arkadasların goruslerini bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: soar

Daha önce lucy den aldigim casio modelinde ic aksamlar calisiyor ama 1 yildir 1 kez bile kullanmadim. O yüzden cok önemsemiyorum acikcasi. Saati alirken de sormamistim ic aksamlarin calisip calismadigini. Suan lucy ile irtibat kurmak pek kolay degil sanirim. Ayrica bu aliexpress ten son saat alisverisim olacak gibi. 50 dolar civarı replika saat almaktansa amazon dan invicta, tommy vb saatler almak daha dogru geliyor bana. O nedenle simdilik aliexpress saat alisverisi out:))

+1 katılıyorum. İnvicta kaliteli ve marka bir saat.

• quote:

Orijinalden alıntı: frank94

su gunes gozlugu işini bugun bitiricem eric ten almayı dusnuyorum ama bi kac kişi parayı alana kadar ilgili sonrasında cevap vermiyor diyor bu kafamı karıstırdı biraz aooko nun malları ve ilgilenmesi nasıl??

bi de sizce cr39 polarıze recine lensli mi almalıyım yoksa g15 gercek camlı modelden mi? tecrubeli arkadasların goruslerini bekliyorum

Hocam eric ilgilidir. Ben aliyorum gozluk. mesela son aldigim gozlugun kargosunda 10 gundur hareket gozukmuyodu bikac gun once whatsapp dan yazdim cevapladi. Hatta sesli mesajda atiyor bazen. Bugun türkiyeye giriş yapti gözlük. Çeviri kullanirken anlasilir bi sekilde yazmak gerekiyor galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: frank94

su gunes gozlugu işini bugun bitiricem eric ten almayı dusnuyorum ama bi kac kişi parayı alana kadar ilgili sonrasında cevap vermiyor diyor bu kafamı karıstırdı biraz aooko nun malları ve ilgilenmesi nasıl??

2 gündür bende bu lens işinin arasında kayboldum gittim hangisi alınmalı g15 nedir cr39 nedir diye?
    Şuan biraz araştırdım ve yabancı bir sitede lens rengi ve ışık geçirgenliği değeri olarak bahsedilmiş. Yani G15= Green %15 B15=Brown%15 ve 15 değeride ışığın %85'ini süzdüğü, %15ini geçirdiği şeklinde. G15'lerin aynı zamanda polarize olan ve olmayanlarıda varmış.

Glass.................highest optical quality........heavy...................high shatter risk

CR-39................good optical quality............1/2 weight of glass...low shatter risk

Polycarbonate........poor optical quality.........thin & light.............very low shatter risk

ayrıca erick'in sitesindeki bu model http://www.sunglasses163.com/products/wayfarer-2140-901A-cr39-polarized-106.html
    hariç hiç bir modelde polarize olduğu belirtilmemiş, tek polarize wayfarer 2140 bu mu? Gelen arkadaşlar hiç bir gözlükçüye girip aldıkları modelin polarize olup olmadığnı kontrol ettilermi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeMETH_ -- 29 Mart 2016; 15:17:00 >

• Eric;
    polarize için 36 usd fiyat verdi(((

AOKO da nasıl polarize fiyatlar?
  • metehan_bera M kullanıcısına yanıt
    3025 18 dolardi en son polarize olarak
  • arkadaşlar resimdeki saatin replikasını arıyorum ama bulamadım bir türlü. instagram da satan kişiler var ama onlarada güvenip almak istemiyorum açıkcası. saate denk gelen varmı?
    gören duyan olursa haber verirmisiniz lütfen

HUBLOT LAFERRARI MP-05

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!
  • frank94 F kullanıcısına yanıt
    aooko dan wayfarer aldım çok memnun kaldım. yukarıda fotosu yorumu vs var.

bugün de arkadaşa erick den 3 tane gözlük aldık, gelince karşılaştırmalı yapabilirim, ama ben kalite farkı olacağını düşünmüyorum.

yanlız aooko bi kaç dolar daha pahalı gibime geldi.
  • frank94 F kullanıcısına yanıt
    hocam ben ray-ban wayfarer 2140 kullanıyorum 3 yıldır (orjinal ) polarize değil.polarize olayı güneşin çok olduğu durumlarda baş ağrısına sebebiyet vermemek için parlak alanların kontrastını düşüren bir cam.farkını en iyi şu şekilde alıntılayayım

Bu mesaja eklenen görseller:

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

• metehan_bera M kullanıcısına yanıt
    Aokoo, eric ten sorduğum aynı gözlüğe 45 dolar dedi. Daha önce eric ten 19 dolara polarize wayferer 2140 almıştım. Ama bu aviatordaki fiyat politikasına anlam veremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seyhan.TUNA -- 29 Mart 2016; 18:04:52 >
  • Seyhan.TUNA kullanıcısına yanıt
    Eric te şimdi Polarize olana 36 usd diyor

• Gözlük alacaklar bugüne özel 15$a 3$ indirimi kullanmayı unutmasınlar (mobil uygulamada yeni üyeliklere veriyor)
  • Polarized model ve fiyat lazım.
  • lucy e ulaşabilen var mı beyler ?
  • 
Sayfa: önceki 376377378379380
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.