Şimdi Ara

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! (339. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.320
Cevap
680
Favori
602.212
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

(En Son Oy Tarihi: 30.3.2024)
Giriş
    Eliniz de ki saatlerin fotolaryny koyup bir de fiyatlarynyz yazarsanyz daha iyi olur diye dü?ünüyorum. Hem bizde kyyaslamy? oluruz sizden almak my daha uygun olur yoksa beklemek mi daha uygun olur de?erlendirmi? oluruz.
    Te?ekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozguro29

Arkadaşlar selamlar. Çok güzel bir paylaşım alanı olmuş ellerinize sağlık.

Ben işim gereği 1.5 2 ayda bir Çine gitmekteyim yaklaşık 3 senedir. Ek gelir olsun diye her defasında 10-15 saat getirip burda cüzi karlar koyup satmaktayım. Şu anlık elimde 1 adet Bayan Cartier 1 Adet Erkek Cartier 1 Adet Omega Seamaster hepsi AAA kalite olan saatler bulunmaktadyr. Ayrıca birdahaki gidişimde de istenilen modeller olursa burdaki arkadaşlara yardımcı olurum. Hem bana ek gelir olur hem de istediğiniz ürün 2-3 gün içinde elinizde olur. Umarım kurallara aykırı birşey yazmamışımdır. Eğer kurallara aykırı bir durum varsa şimdiden moderatör ve üye arkadaşlardan özür diliyorum.

Ürünlerin fotografini koyarsaniz alici cikar belki merak ettim bende fotograf bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu başlıkta fotoğraf paylaşmak doğru olmaz diye düşündüm o yüzden ikinci el forumunda konu açtım. Linkini aşağıda bulabilirsiniz.

SAATLER SATILDI..

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozguro29 -- 3 Şubat 2016; 17:00:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fensinn

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

Hocam nereden aldınız link atar mısnız?

• aytacikinci A kullanıcısına yanıt
    Oncelikle hayırlı olsun.
    Ben de daha önce aynı satıcıdan iki tane tag aldım. Gerçekten kaliteli ve kutusu da güzel ürün.
    Bu arada cam sattığını farketmemisim))))
    Keşke daha fazla inceleseymisim
    Cam deneyiminizi de paylaşırsaniz ona göre Siparis te gecebilirim

• metehan_bera M kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum.Çok sevindim sizinde çerçeve alıp memnun olmanıza, umarım camlar da güzel gelir. Bu arada satıcı gayet hızlı kargo yaptı; 28 ocakta sipariş vermiştim, 29 unda kargoya vermiş görünüyor. Ürünler gelsin elimden geldiğince inceleyip paylaşmaya çalışacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aytacikinci -- 30 Ocak 2016; 7:38:45 >
  • mmmashm kullanıcısına yanıt
    Aldığım satıcınin dükkanı kapanmış hocam

Kargoya hızlı vermiş. Ancak bizim aldigimız iki gözlukte 30 gün civarında geldi (((

• quote:

Orijinalden alıntı: metehan_bera

Kargoya hızlı vermiş. Ancak bizim aldigimız iki gözlukte 30 gün civarında geldi (((

Önceki alışverişlerimde honkong post ile 15-20 gün civarı gelmişti paketlerim, bunda da HK post seçtim bakalım kısmet.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    hocam çerçevenin başka rengi yok mu . sadece kırmızı mi var acaba

• farfar63 F kullanıcısına yanıt
    Farklı renk ve modeller mevcuttu, önceki mesajımda verdiğim satıcının mağaza linkinden bakabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: farfar63

hocam çerçevenin başka rengi yok mu . sadece kırmızı mi var acaba

http://s.aliexpress.com/N7Jva2An

linkteki ürün sizin aradığınız modele biraz benziyor zannedersem.

• ozguro29 kullanıcısına yanıt
    Bunlar aliexpres menşei imitasyonu mu hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: boatswain

Bunlar aliexpres menşei imitasyonu mu hocam?

Hocam şöyle anlatayım. Zaten bu aliexpresste satan insanlar bildiğiniz üzere Çinde de dükkanı olan insanlar. Yani adam hem Kapalıçarşıda satıyor hem de internetten satıyor diye düşünün. Ben de direkt yerinden alıyorum. 3 senedir aldığım bir satıcı var ondan alıyorum saatleri, şu ana kadar bir problemle karşılaşmadım.
    Anladım hocam varmak istediğim yer su şekilde ; rayban Numaralı gözlük satın aldım Ankara'da Kızılay göbeğinde bir optik firmasından garanti belgesi vermediler ancak sorun olduğunda firma gönderimi takibi vs biz yapacağız dediler, forumda bir arkadaş ta garanti belgesi yoksa sahte olma ihtimali yüksek dedi. O Yüzden yani benim 315 tl ödediğim gözlük 25 dolar (hatta ilanda logo gözükmüyor ancak endişelenmeyin logo lu şekilde gözlük gelecek diyor) gelde Düşünme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boatswain -- 30 Ocak 2016; 12:27:25 >
  • quote:

Anladım hocam varmak istediğim yer su şekilde ; rayban Numaralı gözlük satın aldım Ankara'da Kızılay göbeğinde bir optik firmasından garanti belgesi vermediler ancak sorun olduğunda firma gönderimi takibi vs biz yapacağız dediler, forumda bir arkadaş ta garanti belgesi yoksa sahte olma ihtimali yüksek dedi. O Yüzden yani benim 315 tl ödediğim gözlük 25 dolar (hatta ilanda logo gözükmüyor ancak endişelenmeyin logo lu şekilde gözlük gelecek diyor) gelde Düşünme

Olabilir hocam. Ben de geçen 22 dolara rayban aldım ve gelince sadece cam taktırdım. Sordum nasıl filan diye gayet iyi sağlam rayban dedi optikçi. Dikkat etmek lazım orjinal denilen ve satılan ürünlere.

evet hocam aradığım modele benziyor. Hatta sipariş geçebilirim fakat tecrübelerinize istinaden soruyorum tag hakiki mi yoksa imitasyon mu acaba. çünkü tr fiyatı ile arasında uçurum var hocam.

• quote:

Hocam şimdi gözlüğün orjinali en fazla zaten 300-500 tl oluyor onun replikasını almaya gerek yok benim fikrim. Bir de göz olayı hassas olduğu için o tarz şeylere dikkat edilmeli bence. Ama şöyle de bir şey var Çin malı kalitesizdir algısı kafalardan silinmeli artık. Adamlar gerçekten çok kaliteli ürünler yapıyor ve maliyetleri çok düşük. Sadece doğru üreticiyi bulmak gerekiyor. Çünkü bir malın 10 tane kalitesi var nerdeyse. Saat mevzusunda takıldığı kolda herhangi bir tahriş yapmaması en önemli olandır. Sonrasında da uzun süre dayanıklı olması gerekir. Tasarım açısından zaten adamların işçiliği ortada. Adamlar LandWind markasıyla Range Rover'ın birebirlerini yapıyorlar. O yüzden Çin malı ürünleri kalite ve tasarım açısından sorgulamak haksızlık olur adamlara.

Yok yani bana orjinal diye sahte vermiş olabilirler mi diye düşünmüyor Değilim .

• boatswain kullanıcısına yanıt
    Hocam olabilir valla eğer öyle bir ibarede bulunmuşlarsa. Ama bunu teyit etmenin en iyi yolu aldığınız markanın yetkili servis veya satıcısına kontrol ettirmek :)
  • 
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.