Şimdi Ara

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! (340. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.320
Cevap
680
Favori
602.027
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

(En Son Oy Tarihi: 30.3.2024)
Giriş
  • Lütfen şu ilk sayfayı tekrar düzenleyelim.

Şu erick denilen hıyarı da silelim sayfadan. adamın biyerleri kalkmış ne cevap yazar ne ilgilenir. bide yetmezmiş gibi engelliyor.
  • ozguro29 kullanıcısına yanıt
    Bakalım hocam gerçi sahte gibi durmuyor malzemesi ama sende dedin artık kaliteli üretiyorlar falan diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: farfar63

evet hocam aradığım modele benziyor. Hatta sipariş geçebilirim fakat tecrübelerinize istinaden soruyorum tag hakiki mi yoksa imitasyon mu acaba. çünkü tr fiyatı ile arasında uçurum var hocam.

Bana göre imitasyon ama biliyorsunuz, imitasyonun da kalitelisi mevcut. Daha önce alanlanların memnuniyetlerine istinaden ben aldım. Umudum iyi gelmesi yönünde

• aytacikinci A kullanıcısına yanıt
    Cam numaraları montajı onlar yapıp mi yolluyorlar hocam aldığınızda resimli inceleme yazarsanız bizlere yol göstermiş olur ikinci gözlük ya da degisim gelince alırız

• boatswain kullanıcısına yanıt
    Camı ve çerçeveyi kendisinden aldım, takıp göndereceğini söyledi. Kargoyu vermiş, bakalım fotoğraflarla ayrıntılı şekilde inceleme yapmaya çalışırız. Şu anda kullandığım camı zamanında tanıdık bir optikçi en iyi camlardan biri olduğunu söyleyerek takmıştı ki 3 senedir memnunum. Göz numara değişmedi gelen camlarda aynı numara olacak, karşılaştırıp yorumlarını eklerim incelemeye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar son zamanlarda erick den gozluk alan varmi almayi dusunuyorum. Cevap vermiyor filan deniliyor. Bana cevap verdi indirim yaparmisin dedim evet siparis ver yapicam dedi. Ama bi aksilik yapmasin supheye dustum.

• aytacikinci A kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim ilginizden ötürü hocam. İnşallah iyi beklediğiniz gibi gelir. gelince fotoğrafları paylasirsaniz bizi de almak için cesaretlendirirsiniz umarım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farfar63 -- 30 Ocak 2016; 16:43:04 >
  • arkadaşlar rayban clubmaster 3016 w0365 ve rayban 2140 modelilerini alacağım. Kimden almamı tavsiye edersiniz. link vererek yaparsanız sevinirim.
  • beyler little lucy'den şu saati alabilen var mı? en azından alma sayfasına gelen?

şu adresten ulaşılabiliyormuş buradan cehennemtr1'de teşekkür edelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bosnali23h -- 31 Ocak 2016; 17:36:51 >

• THE JUST LOVE IT STORE'a ulaşabilen var mı beyler?
  • Şöyle kadranı lacivert, kasası altın ya da bakır tonlarında şık bir saat öneren arkadaş olur mu acaba?
  • Arkadaşlar geçen yaz forumdan bir arkadaştan yurtdışından getirdiği aviator gözlüğü satın almıştım hala kullanıyorum çok memnunum fakat güneşte camlar düz siyah olduğu için bazı açılarda gözlerim görünüyor.Victoria beckham gördüm bir tanıdıkta ve camın tuhaf bir rengi vardı ve hiç açıdan bir şey göstermiyordu karşıdan bakınca tam istediğim gibi güvenilir bir satıcı var mı 1/1 replika satan veya forumdan satan biri var mı siyah arıyorum
  • Merhaba arkadaşlar.

Buradan takip ettiğim kadarıyla Lucy'den saat alanların çok memnun olması üzerine ben de satıcının elinde Diesel saat var mı öğrenmek istedim ve mesaj attım, işimizi daha hızlı halledebilelim diye whatsapp numarasını istedim vermedi, daha sonradan istediğim modeli sordu var dedi fotoğraflarını istedim göndermedi. Defalarca yazmış olmama rağmen bir kelime dahi yazmadı. Yani Lucy benden geçersiz not aldı.

Eğer başka bildiğiniz kaliteli satıcılar varsa paylaşırsanız minnettar kalırım.

• -AOOKO- satıcısının magazasından 3507 model gözlükten almak istiyorum.satıcıya mesaj attım bu gün alsam ne zaman kargolarsın dedim.15 inde kargolarım bayram var .siz bugün sipariş verin doluluk oluyor diyor.Sizce şimdi mi sipariş versem yoksa 15 ine kadar beklesem mi? birde acaba bu tatilden dolayı aliexpress kupon v.s veriyormuydu önceki yıllarda? ben hatırlayamadım.
  • Arkadaşlar ürün gumruge mi takılmış
     DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

• harunresitz kullanıcısına yanıt
    39 dolara alan oldu. Fiyatı biraz daha düşünce hemen al.

http://www.amazon.com/gp/product/B00TQQN61O?psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_sfl_title_106&smid=ATVPDKIKX0DER

• NORT FACE mont kutu açılım videom:https://www.youtube.com/watch?v=ZCWQcGk8OxI

Satıcının linki:http://www.aliexpress.com/store/1166157
  • Merhaba,
    Bu sefer de mavisi... Çerçeve elimde isteyen olursa yardımcı olabilirim...
    Grisini arkadaşıma sattım şu an kullanıyor. Herhangi bir sıkıntı şikayet yok.

• indirimparki İ kullanıcısına yanıt
    hangi satıcıdan aldınız, linki verebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gandalfthepurple

hangi satıcıdan aldınız, linki verebilir misiniz?

up
  • 
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.