Şimdi Ara

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.320
Cevap
680
Favori
602.181
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

(En Son Oy Tarihi: 30.3.2024)
Giriş
  • Hocam ödedim, your payment verified yazıyor ne demek Ne olacak şimdi?
    @realmrxa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ruined One -- 13 Nisan 2015; 0:13:50 >
  • Kartınız kontrol ediliyor 24 saat için de satıcıya bilgiler gider ödemeniz onaylanır.Sorun yok herkes de çıkıyor genelde 1 saate Awaiting Shipment oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PleasantSinger0 -- 13 Nisan 2015; 0:15:26 >
  • Arkadaslar best quality grubundaki bu wayfarer modellerinde 2140 gozluk ile 901 modeli arasindaki fark nedir? Saticinin kendi sitesinde yeteri kadar aciklama goremedim
    Cercevesi mat siyah renginde boyutu 50 olan aynali(mavi renk) polarize gozluk modeli linki var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • realmrxa kullanıcısına yanıt
    Erick'i takdir ediyorum, hem size hocam hemde Erick e tesekkür ederim.
    Bu adam daha ne yapsin, hicbir saticinin yapmadigini yapiyor whatsapp tan aninda geri donus yapiyor, video da cekmis daha ne yapsin, cok iyi bir indirimde sagladi(3gün pazarlik ettim) gerci ek birseylerde istesek tekrardan yapar gönderir diye düsünüyorum

Bu istekleri sorulari Türkiye deki bir saticidan istesek git baska yerden al der gönderir

• Bende 3016 clubmaster siparişi verdim,bekliyoruz bakalım

• Bugün Kadıköy'de çarşıda turlarken insanların taktıkları güneş gözlüklerine dikkat ettim de, 10 kişiden 8i Ray-Ban takıyor. Ray-Ban'ların 8inden 4ü wayfarer 3ü clubmaster 1i de farklı modeller. Bu da böyle bir gözlemdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khalasar -- 13 Nisan 2015; 4:03:07 >
  • Wiggles W kullanıcısına yanıt
    Dün bende aldım hocam. eski fiyattan mi aldınız acaba

• Evet arkadaşlar 15 günlük bir kullanım sonrası ilk satıcıdan aldığımız ve 1:1 en üst kaliye grup denilen gözlüğümün geldiği son nokta:

* Camları silerken cam ve çerçeveden gacur gucur sesler geliyor.
    * Ön camda bulunan Rayban P yazısının şuanda sadece Rayba kısmı kaldı (P harfi ekrandaki jelatinle direkt çıkmıştı zaten)
    * Çerçeve çok dikkat etmeme rağmen (kılıfına koyup orada tutuyorum, kullanırkende sadece kılıftan direk silip gözüme takıyorum, masa üstüne, sağa sola koymadım) kılcal çiziklerle doldu.
    * Sapları ne hikmetse halen çok ama çok sağlam.
    * Hafta sonu hawk marka orijinal bir gözlük denedim optikçide, güneşe baktığımda daha iyi sonuç alıyorum, bizim gözlük uv400 değil diye tahmin ediyorum çünkü güneşe bakında yine bir rahatsızlık oluyor.

Gelelim Saate:

* Krono saniye ve krono dakikası saat 12 yönünde üst üste gelemiyor, dakika tamam ama saniye dakinın biraz ilerisinde ve ayarlanmıyor (yani bakınca üst üste olmuyor iki gösterge)
    * Gün içinde kronometreyi kullanıyorum 2-3 kere, şimdiye kadar 1 kere kendi kendine durduğuna şahit oldum.
    * Kronometereye ait 5 saatlik sayım yapan ibre 5 saat dolduktan sonra durmuyor sağa doğru akmaya devam ediyor ve kendi kendiine kayboluyor :) Komik bir görüntü oluşuyor.
    * El yıkama ile herhangi bir su geçme durumuna rastlamadım.
    * Ayar kolunun tepe vidasını bazen kilitleyemiyorsunuz (2 kere başıma geldi)
    * Bunun dışında 1:1 aynı ürüne sahibim.
    * Kutusu kötü gerçek edifice kutusu hissi vermiyor.
    * Sonuç olarak parasını sonuna kadar hak ediyor

Fırsat bulursam gün içinde resimlerini paylaşacağım saatinde, gözlüğünde.

Kargolarımda Son Durum:

Eric den 27/03/2015 de kargoya veirlip 29/03/2015 de çin den çıkan paket halen türkiyeye ulaşmış görünmüyor. Bugün itibariyle 12 iş günü 18 normal gün oldu.
    Ayrıca hafta sonu ikinci bir casio daha aldım, 5$ kuponumla birlikte 33 $ gibi bir rakam geldi, satıcılardan artık indrim istemiyorum, tek indrimi eric den aldım zaten diğerleri için bir indrim talebim olmamıştı, ancak model değiştim saati alırken arada 6 $ fark kalmıştı satıcı sağolsun bu farkı talep etmedi benden.

Bugün fırsat bulursam bakıp 5 mt kumandalı modüllü şerit led alacağım, türkiyede 25-30 lirayken şuanda 50 liranın altında yok, 8-12$ arası aliexpress fiyatları var.

Burada bahsi geçen gözlük ilk satıcı (Mary Li) Saat ise 1. sayfada store olarak kayıtlı olan Lucy Lin 'den alınmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fowell-one -- 13 Nisan 2015; 10:45:35 >

• welowis kullanıcısına yanıt
    Vallahi 901 2104'ın alt kolu gibi bir şey sanıyorum ama tam detaylarını bilmiyorum.Yani 2140'ın başka kodları da var.

Mat olanlarda polarize yok diye biliyorum.Ancak diğer isteklerinizi karşılayabileceğiniz gözlüğü topone sitesinde görmüştüm.
  • Tekrardan emeğine sağlık.Adamdan istemediğim bir canlı bağlantı kaldı yeminlen
  • fowell-one kullanıcısına yanıt
    Aslında iyi bir LED'ciye ihtiyacımız var.Sizden LED hakkında bilgi bekliyoruz.
  • Arkadaşlar ben bileklik kolye küpe falan alıcam ama adet olarak sınırı nedir ? Ben 20 tane ürün alsam kargo takılırmı mesala ? Bir fiyat sınırı var 100 dolar ama adet sınırı varmı bildiğiniz ?
  • saat hangi modeldi acaba@fowell-one
  • bLaXis_1907 kullanıcısına yanıt
    Küçük parçalarda sıkıntı olmuyor pek(ben 7-8 tane getirmiştim).Ancak genel olarak 5 ve üstü sıkıntı diye biliyorum.
  • saatin modeli ef-558 @kasif5

bileklik,kolye,kupe,yuzuk vb. seylere esim cok merakli bos beles paralara siparis veriyoruz fakat metal bilesen oldugu icin (gumus olmamasina ragmen) ozellikle yuzukler mutlaka gumrukte aciliyor, kayitli posta ile gelmiyorlar bu yuzden kaybolursa birsey olmuyor acma sebepleride belki altin falan cikar cebe atariz diye mi dusunuyorlar bilmiyorum, dedigim gibi daha metal olan hic bir yuzugu paketi acilmadan ve 60 gunden once teslim alamadik biz. @bLaXis_1907

ledci bakiyorum bende hocam uygun ve duzgun bulabilirsem sizlerle paylasirim, fakat cokta paylasma taraftari degil, zira paylasimlardan memnun olmayan cok arkadasimiz var hatta is bazen "sizin yuzunuzden" boyutuna bile vardi bildiginiz gibi, ben mesela saati cehennem kardesimizin tecrubeleri ile aldim, istedigim gibi cikti cikmadi mevzu o degil, keza gozlukte size gelen gozlugu referans sayarak aldim fakat cok soylenme oldu uyelerimizden o yuzden hani cok begenilecek f/p bir urunu bile paylasmam buyuyk ihtimalle ancak saticiyi size soyleyebilirim. @realmrxa

Peki hocam kaç adet sipariş veriyorsunuz bir seferde ? Hiç geçmeyen ya da vergisini verdiğiniz ürün oldumu fazla adetten dolayı ?
    Hocam satıcıların feedback'leri satışları,ürünlerin fotoları vs. ortada.Kafasına yatan alır,yatmayan almaz.Biz kimseye kefil de değiliz,kar ortağı da değiliz.O yüzden kafanız rahat olsun.

Siz de bilirsiniz ki yurtdışı alışverişi çoğunlukla şans işidir.Aynı satıcıdan aynı ürünü alan 2 kişinin kullanım tecrübesi ve hatta ürünün kendisi bile farklı olabilir.Bunu kabul etmeyen almasın zaten.

Siz paylaşın ben sizi her türlü desteklerim.

Beni bu başlıkta asıl tatmin eden husus sosyallik,birlikte birşeyler yapmanın getirdiği haz.Yoksa indirim işin ayrıntısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realmrxa -- 13 Nisan 2015; 13:22:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fowell-one

saatin modeli ef-558 @kasif5

bileklik,kolye,kupe,yuzuk vb. seylere esim cok merakli bos beles paralara siparis veriyoruz fakat metal bilesen oldugu icin (gumus olmamasina ragmen) ozellikle yuzukler mutlaka gumrukte aciliyor, kayitli posta ile gelmiyorlar bu yuzden kaybolursa birsey olmuyor acma sebepleride belki altin falan cikar cebe atariz diye mi dusunuyorlar bilmiyorum, dedigim gibi daha metal olan hic bir yuzugu paketi acilmadan ve 60 gunden once teslim alamadik biz. @bLaXis_1907

ledci bakiyorum bende hocam uygun ve duzgun bulabilirsem sizlerle paylasirim, fakat cokta paylasma taraftari degil, zira paylasimlardan memnun olmayan cok arkadasimiz var hatta is bazen "sizin yuzunuzden" boyutuna bile vardi bildiginiz gibi, ben mesela saati cehennem kardesimizin tecrubeleri ile aldim, istedigim gibi cikti cikmadi mevzu o degil, keza gozlukte size gelen gozlugu referans sayarak aldim fakat cok soylenme oldu uyelerimizden o yuzden hani cok begenilecek f/p bir urunu bile paylasmam buyuyk ihtimalle ancak saticiyi size soyleyebilirim. @realmrxa

Rgb 5050 kumandali led siparisi verdim gecenhafta ama gercekten tavsiye konusunda bende dusunceliyim.
    Gozluk olayinda bile uv testi sapinin egriligi camin kalitesi polemik olmaya basladi. Isportada satilan gozluklari alinca kim diyorki getir uv testi yap. Yada gozlukcuye gidip aldiginizda belki markasini bilmedigimiz gozluk icin getir uv testi yap diyen kackisi var?
    Beklentiler hep farkli.
    Saat olayindada ben kendi adima memnunum aldigim urunlerdende saticidanda. 1000tl lik saati 100tl ye aliyorum. Kendi nefsimi tatmin ediyorum. Gerisi teferruat.

• quote:

Orijinalden alıntı: bLaXis_1907

Peki hocam kaç adet sipariş veriyorsunuz bir seferde ? Hiç geçmeyen ya da vergisini verdiğiniz ürün oldumu fazla adetten dolayı ?

Adette sikintim olmadi hic bir keresinde esim cok incik boncuk aldi adam bir asus anakart kutusuna koyup yolladi yani diyebilirim ki 100 tane almistir cok rahat bir problem yasamadim. Sadece gumrukte aciyolar dedigim gibi buda merak sanirim altin cikar cebe indiririz diye mi dusunuyorlar tam bilmiyorum.
  • @realmrxa Ben paylaşırım sıkıntı değil, görüşüyorum şu ara 3 satıcı ile yorumları çok olumlu ve satışları 1000 üzerinde. Akşama falan paylaşmış olurum.

@CEHENNEMTR1 Kardeşim senin gösterdiğin saatten çok memnunum, satıcıyıda sen tavsiye ettiğin için hafta sonu 2. ürünü sipariş ettim ve kargoyada verdi. Oda 2 haftaya gelir diye tahmin ediyorum. Bu ay durumlar biraz sıkışık ve karışık ama önümüzdeki ay 2 tane daha alacağım, böyle böyle 10-12 saate ulaşınca alımı bırakacağım.
    Sana mesajda da söylemiştim armani falan değil ama casio benim için güzel bir seçim, zira sıfır 300-400 tl olduğundan 100 liraya aldığım replika hakkaten çok tatminkar çıkıyor. Kaldı ki eskiden hatırlarsın Q&Q marka saatler vardı, bunlar bile senelerce çalıştılar sorunsuz problemsiz ben sanmıyorum ki bu aldıklarımızda sorun olsun, çok ufak tefek minicik sorun diyemeyeceğimiz kusurlar var ama bunlarada artık takılmıyorum çünkü adam 1:1 yapacak olsa direk orijinal diye satardı :) Ben kolleksiyonu büyüteceğim sene sonuna kadar maks. 14 saat falan almış olurum buda bana yeter.

• 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.