Şimdi Ara

Derece yapıp da tıp-müh arasında kalan arkadaşlar için. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
4
Favori
4.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu konun başlığını açan gibiler malesef insanları tıptan bilin.li olarak soğutuyor çok haklısınız. Bu tür vasıfsız insanlar hep olacaktır.

• emrekaraizmir E kullanıcısına yanıt

Ben zaten tıp okuyorum ve dönemeyeceğim kadar da vakit geçti üstünden. İşin içinde olmadan sorunları yokmuş gibi görmek kolay, bilmiyorsanız lütfen yorum yapmayın. Arada kalan arkadaşlar attığımı okuyuo ona göre düşünecektir zaten, ortada sizlik bir şey yok yolunuza devam edebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankaratıplı kullanıcısına yanıt

Hayır ben değildim nerenden uyduruyorsun bilmiyorum ama ben senin gibi yalancı değilim al buyur monte edersin

Derece yapıp da tıp-müh arasında kalan arkadaşlar için.

Kardeşim sen manyak mısın. Benim için tıp kazanmak olağanüstü bir başarı değil ki bu konuda yalan söyleyeyim. Senin için hayatındaki tek başarı bu belli ki başka insanların okuduğuna da inanmıyorsun

• Niçeağladığındaa N kullanıcısına yanıt

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaratıplı -- 5 Ağustos 2022; 23:55:19 >

Üstelik sana daha önce hiç böyle bir şey atmadım tam bir akp lisin anca algı yap boş insan

• Dostum senden çok kötü tıp sınırında kalmış öğrenci kokusu alıyorum.Sıralaman 23k falan mı doğru söyle? Bizde milleti tıptan soğutuyorduk ama biz dürüsttük.

• Niçeağladığındaa N kullanıcısına yanıt

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaratıplı -- 5 Ağustos 2022; 23:55:29 >
  • Beceremedic B kullanıcısına yanıt

.Derece yapıp da tıp-müh arasında kalan arkadaşlar için. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaratıplı -- 5 Ağustos 2022; 23:56:26 >
    22k hangi tıpları önerirsiniz hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • asildrc A kullanıcısına yanıt

eski tıpların sistemleri daha oturmuş onları tercih ederim, Derece yapıp da tıp-müh arasında kalan arkadaşlar için. 

• mehmetxy1 M kullanıcısına yanıt

..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaratıplı -- 5 Ağustos 2022; 23:55:54 >
  • mehmetxy1 M kullanıcısına yanıt

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaratıplı -- 5 Ağustos 2022; 23:56:37 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.