Şimdi Ara

Derece Yapanların Kolpacılığı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
6
Favori
9.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 92 (Sözlülerimin çok yüksek olmasına rağmen)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RamseyBolton -- 15 Mart 2023; 19:46:10 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • RamseyBolton kullanıcısına yanıt
    hocam benimde 60 70 11di 11de paso ayt bakmıştım yazın tyt asıldım şuan güzel ilerliyor gibi,hâla tyt çalışan insanlar tytye özendiren videolar görüyorum garibime gidiyor 4 5 gün önce bir arkadaşım aytye 11den mi başliyim 12den mi başliyim dedi nutkum tutuldu sene başından beri tıp tıp diyordu oysa.Bu videolar belli bir tayfayı çok yanlış yönlendiriyor hayal kırıklığına uğratıcaklar belli ki

• Metalciadam335 M kullanıcısına yanıt

Bence sadece son sene çalışılıp 6k yapılmaz. Bir de çalışmıyorum deyip her hafta deneme çözüp, arada test çözerek, çok kasmadan çalışıyorlar falan, çalışmamak dediğim bayağı hiç çalışmamak okul dışında. Hiç çalışmadım deyip çalışanlar ayrı bir konu zaten, daha da yanıltıcı oluyor öyle söyleyince.

Bu TR 2.'si arkadaş abartmış biraz, 200 bin soru çok abartılı, sayı aklımda kaldı ondan paylaşayım dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikigai -- 15 Mart 2023; 19:46:48 >
  • ikigai kullanıcısına yanıt

Son sene calisip (ciddi manada) 3 haneli yapan bizim dönemden 5 kisi sayabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Killing Road kullanıcısına yanıt

Backgroundu ne bu arkadaşların? Derece yapıp liseye girmiş, matematik olimpiyatçısı falan mı?

• ikigai kullanıcısına yanıt

Sadece dereceli lise, hiçbiri olimpiyatci değil (1i fiziğe calismak yerine yattigi icin atildi gerçi)

Hocam 85 90 la başlayan kisilerse 0 değiller zaten

60 70 ile ise eyvallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sehoka -- 15 Mart 2023; 20:11:16 >
  • Sehoka kullanıcısına yanıt

Biri aralik ozdebirinde 84.5 (mf 300) öteki 87.5 (mf700) yapmış, diger 3u girmemiş, oradan sifirlik taniminiza ne kadar uyuyor yorumlayabilirsiniz

Edit: kiyas olarak ben 110 yapmisim ve 169.olmusum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Killing Road -- 15 Mart 2023; 20:21:24 >

Oo hocam çalışan adama fırsat her zaman var o zaman...

• Derece lisede okuyup 0'ım diyemez kimse

• YaralıPanda kullanıcısına yanıt

Katılıyorum hocam, eğitim hayatı boyunca iyi eğitim alanlar veya çalışanların son sene aşırı kasmasına gerek kalmıyor.

Örnek olarak sizi verebilir miyiz hocam Derece Yapanların Kolpacılığı 

• 1 senede ea da hiçbir şey bilmesen bile hakkını vererek iyi bir strateji ile çalışarak derece yapabilirsin bunu imam hatipte okuyup 11 in mayısında temel kavramlar ile başlayan biri olarak söylüyorum

• Ulpro kullanıcısına yanıt
    EA da derece ilk 100 ztn onu da sayısallar yapıyor

Yalancıyı sevmedikleri için böyle oluyor diye yorumladım hocam Derece Yapanların Kolpacılığı 

• Cb baskani olursam 3 numarali icraatim bu olacak (1 ieli kapatmak 2 senatoyu acmak 3 yalanci arama bulma ve sevgi gosterme timleriDerece Yapanların Kolpacılığı )

Hocam parti kurun oy verelim ama neden İEL'i kapatıyorsunuz anlamadım Derece Yapanların Kolpacılığı Gerçi Duyun-u Umumiye'yi niye okula çevirmişler onu anlamadım Derece Yapanların Kolpacılığı 

Derece Yapanların Kolpacılığı
  • Bu ulkeye malesef ki Galatasaray spor kulubunden sonra en cok zarar vermis 3. kurum ve en masum mezunlari nagehan alci oldugu için devletimizin bekasi için kacinilmaz bir eylem ieli kapatmak Derece Yapanların Kolpacılığı 

Anladım hocam siz diyorsanız kapatmak vacip olmuştur Derece Yapanların Kolpacılığı 

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.