Şimdi Ara

Derece Yapanlar İÇERİİİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
19
Favori
14.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: kanaryam06

quote:

Orijinalden alıntı: Vr.Cr

eğer olur da tıp kazanırsam anlatırım inşallah çalışma sistemimi

hocam sizin çalışma sisteminizi çok merak ediyorum. eğer yazzacak olursanız benide çağırmayı unutmayın

inşallah kardeş

• Yoldaslarım sız hıc merak etmeyin su sınav bir gecsın buraların rehberlik hocası olacagım. Geçen sene sıralama 100k bu sene ilk deneme 300 puan gıbı bırsey. Bu sene ygs 7k. Lysde bakalım daha karar vermedım şehir tıp yazacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çalışmadan kazandım falan yalan.Ne kadar çalışırsan o kadar iyi

• Buradaki derce yapanlar sinava girmiyorlar onu soyliyim dedim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 320 ile başladım, şuan fem9lunun 9.sunda 420 yaptım 2 gün önce.
    440 ile başlamak istiyorum eğitim yılına.

ilk 1000 olur mu? niye olmasın şans lazım

bu arada yazın fark yaratanlar (inşallah ben de dahil olcam ) eski konuları zaten az çok bilip yeni konulara çalışanlar.
    ben bi hafta trigonometri çalışırım, sen 1 hafta polinom çalışırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ln21 -- 20 Haziran 2014; 9:27:44 >
  • Ben de 12 ye geçtim ygs de en fazla 70 net yaptım şehrimdeki 4. Anadolu lisesindeyim. Bu cumartesi fırında çalışmaya başlıyacagim 1 haftadır fizikte dengeye geldim. Ramazanda fazla iş olmadığından sabahları ders çalışacam .16 ağustos da dershanem başlıyor. Iyi bir çalışmayla ygs de 10 k ya girebilir miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kesinlikle ygsye çok iyi hazırlanın ygsde sıralamanız yüksek gelirse moralle lysyi e halledersiniz, matematikte pratik düşünme alışkanlığı kazanmak için bol bol soru çözün, özellikle zaman denemelerini çözün, ve mfciyseniz sosyali, tmciyseniz feni kesinlikle boş geçmeyin özellikle fen ygsde bi tmcinin yapabileceği kolaylıkta oluyor, ama sosyali bazen çok dengesiz soruyolar mesela bu sene zordu geçmiş senelerde hep kolaydı yine de en az 20 doğru yapmaya bakın
  • eylülde başladım bazen çalıştım bazen hiç çalışmadım sevgilimde oldu, gezdim tozdum ygs 1 7k ygs2 9k. Bu farkn nednı dnemelerde fulle yakn yaptgm fenın sınavda 28 cvarı gelmesı. Bence ygs yerine lys çalışın. Bir de yok şu şu kadar net yapıyor bu bu kadar net yapıyor olayına takılmayn. İyi yapmak zor bısey değil önemli olan kararlı olmak. Ben yılın başında başka bi bölüm istiyordum şimdi tip istiyorum bu da beni rakipler.n gerisine attı biraz. Ne istediğinize karar verin ve şimdiden lys çalışmaya başlayın. Ygs mat1 biliyorsanız çalışmayn bence . Bol bol deneme çözün.

• Geçen sene bu dönem başladım ilk denemelerim 380 civarıydı max 480 yaptım ygsde 462 sıralama 2500
  • Up

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Warner Bross kullanıcısına yanıt
    bizim apartman tıpcı yetiştiriyor resmen. 2 dairede hacettepe tıp. 1 dairede kıbrıs da tıp okuyan var.
    sıra bende gibi. düz lise çıkışlı olmam mezuna kalmamda en büyük etki.
    hedefim cerrahpaşa. lisede çalişmayanda yapiyor. ama son yıl ölümüne çalışıyorum çalıştık
  • Up ulan aklıma takılan tüm sorular sorulmuş.Birde 2016'da dereceye girenlerden görüş alalım.
  • UP!
  • Shark Power kullanıcısına yanıt
    ygs 2 de 5k'daydım bu sene. 9 ve 10 ' da hiçbir şey yapmadım. Hatta bir dönem teşekkür bile almıştım. 11 de 11 konularına çok sağlam çalışmıştım. 11'in yazında ygs kursuna başladım. İlk denememde 280 civarı bir şey almıştım. Sonra her sınavda üstüne bir şeyler koya koya ilerledim. FKB ve mattan birer kitap bitirdim. Toplamda belki 100'den fazla genel ygs denemesi çözdüm. Her denemede 10-15 puan yükseltmekti amacım. 15 tatil gibi 420-450 arasına kadar çıktım. Sonrasında da biraz şans faktörü devreye giriyordu. Bazı denemelerde 470-480 oluyordu. Bilfen'in kurumsal denemelerinde 400 olduğu bile oluyordu. Palme'de 450-460 falan. Çıkmışlarda da 2013'e kadar çözmüştüm. 450-485 arasıydı. Ygs'den 1 hafta sonra lys'ye başladım. Genel olarak 1'er tane kitap bitirdim her dersten. Son 3 haftadır günde 1 tane full deneme çözüyorum. Akşamları da 2-4 arası fizik denemesi çözüyorum. Aradaki haftada da bütün FKB'deki sözel kısımları - Yıldızlar v.b. - okuyup Perşembe'den sonra dinleneceğim.

• Henry Moseley kullanıcısına yanıt
    Ortalama yuzunden mi 10k ya duseceksiniz? Ortalama degilse sebebini ogrenebilir miyim? Hangi universitede hangi bolumdesiniz?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.