K

Yüzbaşı
19 Ocak 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 3 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Gençler ilk yarıyıl 2.03 ortalamam oldu malesef yıl sonunda 3 ortalamamın olması için bahar yarı yılında kaç ortalama yapmalıyım?
Gençler ilk yarıyıl 2.03 ortalamam oldu malesef yıl sonunda 3 ortalamamın olması için bahar yarı yılında kaç ortalama yapmalıyım?
Bu nasıl iş ya son gün olur mu böyle birşey
Ygsden okul oncesi oluyo ama baska neler yazabilirim tm3den
İkisinde de her üni oluyo nerdeyse sağlık yönetiminde medipol bilgi tam burslu oluyo adaletde istanbul ankara her yer oluyo hangisi sizce?
Bittim abi bittim agzima sicacaklar 3. yilimdi
Arkadaşlar bu üçüncü girişim mezun senemde pdr kazandım okulu bırakıp memleketime döndüm çok ani bir kararla (asla pişman değilim) hukuk aşığı bi insanım başka bölüm yazsam bu yıl yine okuyamam biliyorum. kırık obp ile hazırlandım büyük ihtimalle %50 burslu hukuklar olucak artık yıl kaybetme bi evi satar(oturduğumuz ev haricinde evimiz var yani) okuturuz diyolar ama bi yandanda üzülüyorum okul parasıyla bitmiyor ki özelde kim bilir ne masraflar çıkacak ortalama 3.5-4bin gelirimiz var aylık babam nasıl para yollayacak hiç bilmiyorum ama 4. Yılada asla kalamam hiç gücüm yok bi akıl verir misiniz
Arkadaşlar bu üçüncü girişim mezun senemde pdr kazandım okulu bırakıp memleketime döndüm çok ani bir kararla (asla pişman değilim) hukuk aşığı bi insanım başka bölüm yazsam bu yıl yine okuyamam biliyorum. kırık obp ile hazırlandım büyük ihtimalle 40k-50k arası gelecek sıralamam ailem artık yıl kaybetme bi evi satar(oturduğumuz ev haricinde evimiz var yani) okuturuz diyolar ama bi yandanda üzülüyorum okul parasıyla bitmiyor ki özelde kim bilir ne masraflar çıkacak ortalama 3.5-4bin gelirimiz var aylık babam nasıl para yollayacak hiç bilmiyorum ama 4. Yılada asla kalamam hiç gücüm yok bi akıl verir misiniz

Edit: özelden devlete geçen somut örnekler var mı çevrenizde......
Ipadden bulamiyorum bulan varsa link atabilir mi veya tm3 380 puan hamda kac bin biri soyleyebilir mi rica etsem
15bin olur mu yoksa çok mu iyimserim
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 535
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 26.615 (Bu ay: 103)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 206 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.