Şimdi Ara

derbide tribünler dolarmı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • meteoroloji ye göre güzel bir pazar günü olacak takım iyi futbol oynuyor bjk-fb derbileri son yıllarda çok heyecanlı oluyor tüm bunların ışığında stadı doldururmuyuz?

• Hocam maç olimpiyatta sanırım, benim beklentim 40 ile 60 bin arasında taraftar olur diye düşünüyorum.

Normal şartlarda dolar diye düşünürdüm ancak malum yeni uygulamalar sonrası genel olarak tuhaf seyirci ortalamamız var.
  •  derbide tribünler dolarmı?

(Tamam tamam vurmayın, bir daha yapmayacağım )

Konuya gelecek olursak Zulimpiyat stadında oynandğı için 30.000 ile 40.000 arası bir katılım olur diye düşünüyorum.
  • geçen yılki gs maçı kadar olmasa da 60 bine yakın taraftarın geleceğini düşünüyorum A. nur çebide bu şekilde bir açıklama yapmış sanırım bilet satışları iyi gidiyor.
  • Max 40.000 diyorum ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 40-50 bin olur.

• En fazla 30.000 olur 9bin satılmış

• Burdaki klavye delikanlisi bjklileri maca bekliyoruz.

Ha f.orman adli akpli is adami acilsii sonrasi trafikte kaldim diye maca gelemeyen tipler cikiyorda onlarin besiktasliligi mechul.

Hava kotu de olsa gidecez biz gerçek besiktaslilar..

• şu ana kadar 9 bin bilet satılmış 14 bine yakın kombine var beşiktaş taraftarı zaten genelde son gün ya da cumartesi alır bileti halihazırda passolig i olanlar acele etmiyodur 40 bin garanti diyorum ben hava güzel olursa 50 bini bulur

• 55 Bin civarı olur

• Açıklarda maç izlemiş olan varsa, çok soğuk oluyor mu ve sahaya çok uzak mı kale arkaları ?
  • 41417 seyirci olur.
  • bu maçta 50.000 geçmesi bile çok iyi demek ki partizan maçında da en az 50.000 kişi olacak. 2 maç bileti tek maç fiyatına satılıyordu. ama o kadar kişi gelir mi bilmem çünkü bazıları şu ana kadar 20.000 satıldı diyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.