Şimdi Ara

Derbi Dediği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bjk-Fb maçıdır aga.Her sene çekişmeli bol gollü mis gibi maçlar

• bu senenin en güzel derbisi ilk yarıda 3-3 biten fb-bjk maçıdır .net
  • Bu gün hazırladım yayını aldım babamı da yanıma yemekler içecekler falan on numara ortam yaptık. Maç başladı ne tat kaldı ne tuz hiç zevk almadık babam bir galatasaraylı olarak izlerken sıkıldı.
  • Derbi Dediğin olcaktı başlık her neyse sslerle destekliyorum objektif biçimde
     Derbi Dediği

Derbi Dediği
     Derbi Dediği

3-4lük maç ve şu 2-1 biten anelkanın 0'dan attığı ve klebersonun uzaklardan attığı maç fenaydı.Son dakikada Tuncayın golü

Bonus(Reyiz)
     Derbi Dediği

Adam ilginç bi şekilde her Beşiktaş maçında gol atıyodu

Bobo da bizi affetmezdi her maç yapıştırdı

• Guiza Türkiyede attığı gollerin yarısını bize atmıştı anlamadım ne garezi vardı bize.
  • kleberson un attığı sonra tuncay ın fener i öne geçirdiği,
    koray ın son noktayı koyduğu pancu nun kadıköy panteri olduğu,
    olcay ın son dakikada atıp inönü yü çıldırttığı,
    ilk yarıdaki 3-3 lük futbol ziyafeti.

bi şu maçlara bakıyorum bir bu akşam ki maça. 2 hafta sonra asıl derbi var izleyin görün
  • Evet aynen en güzel derbi fb-bjk oluyor. Isin icine gs girince bizim gs maclarimiz da igrenc oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk yaridaki Fb-Bjk macinda yemin ederim kalpten gidiyodum

• gs- fb maçlarının zevksiz olmasının sebebi oyuncuların maça aşırı derecede tedirgin çıkmasıdır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazmaktan bıktım ama evet, BJK-FB derbileri her zaman farklıdır.
  • Şu tedirgin oluyor tansiyon yüksek oluyor lafına da hastayım.Aynı orandaki baskı, tansiyon Beşiktaş-Fenerbahçe maçlarında da oluyor.Herkes gergin oluyor ama işte iki takım da FUTBOl oynamak isteyince ortaya harika maçlar çıkıyor.Kaliteli maçlar yaşanıyor çoğu zaman.

Tutturmuşlar bir bahane baskı tansiyon, sanki biz Batman petrolspor ile oynuyoruz veyahut Fenerbahçe aynı şekilde Emrespor ile oynuyor..

Emre B. mesela bizim maçlarda son derece sakin.Volkan keza sakin oynuyor, bizden terslik çıkaran zaten yok.Veli'nin bağları kopacaktı son maçta çocuk çıktı Meireles'in suçu yok yüklenmeyin dedi.İnsan olmak mesele, Fener-Beşiktaş maçları son derece kaliteli geçiyorsa bunu bir diğer rakibin oturup düşünmesi gerekiyor, biz nerede hata yapıyoruz acaba diye..
  • Fenerbahçeli ve Galatasaraylı arkadaşlar kusura bakmasınlar ama kadronuzda gsde melo,ebue vb. fenerbahçede emre,volkan gibi futbolla alakası olmayan terbiyesiz adamlar varken Beşiktaşın tırnağıyla bile karşılaştırılamazsınız.
  • Derbiler neden boyle kafanizi kaldirin Emre, Volkan, Caner gibi topculara bakin sizin siniriniz basarili Gs' ye...

Bjk derbilerinin iyi olmasi onlarin sakin olmasindan geciyor bakin BJK derbilerinde problem olmuyor genelde.

Sahaya muz atan elini cinsel organinda ve hakeme tukuren takim taraftari ve yonetimi var bu ülkede.

• Biz kendi macimizi kazandik,onumuzdeki maclarimiza odaklaniyoruz.Kimin futbolcusu ne halt yemis umrumda olmaz.Tartismaya ortak olmayin birakin gitsinler kendi forumlarinda tartissinlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Red John

Derbiler neden boyle kafanizi kaldirin Emre, Volkan, Caner gibi topculara bakin sizin siniriniz basarili Gs' ye...

Bjk derbilerinin iyi olmasi onlarin sakin olmasindan geciyor bakin BJK derbilerinde problem olmuyor genelde.

Sahaya muz atan elini cinsel organinda ve hakeme tukuren takim taraftari ve yonetimi var bu ülkede.

Arkadaş sana ne oldu ya biri hesabını mı ele geçirdi. Her mesajın tahrik eskiden böyle değildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Şu tedirgin oluyor tansiyon yüksek oluyor lafına da hastayım.Aynı orandaki baskı, tansiyon Beşiktaş-Fenerbahçe maçlarında da oluyor.Herkes gergin oluyor ama işte iki takım da FUTBOl oynamak isteyince ortaya harika maçlar çıkıyor.Kaliteli maçlar yaşanıyor çoğu zaman.

Tutturmuşlar bir bahane baskı tansiyon, sanki biz Batman petrolspor ile oynuyoruz veyahut Fenerbahçe aynı şekilde Emrespor ile oynuyor..

Emre B. mesela bizim maçlarda son derece sakin.Volkan keza sakin oynuyor, bizden terslik çıkaran zaten yok.Veli'nin bağları kopacaktı son maçta çocuk çıktı Meireles'in suçu yok yüklenmeyin dedi.İnsan olmak mesele, Fener-Beşiktaş maçları son derece kaliteli geçiyorsa bunu bir diğer rakibin oturup düşünmesi gerekiyor, biz nerede hata yapıyoruz acaba diye..

Futbolcu ne hisseder bilmem de, FB maclari farklidir her zaman benim icin, tabii besiktas maclari da cok önemlidir ama digerinin hazzi daha büyüktür, FBli arkadaslar icinde oyle oldugunu dusunuyorum..
    Mesela sizin icin FB maclari guzel geciyor çünkü bi sorun yok aranizda ama GSla arada calinan sampiyonluklar filan davalari oldugu icin daha uzaksiniz bize daha gergin oluyorsunuz, bizde de ayni durum tersi besiktasla bir husumetimiz yok bize göre ama fener maclari her zaman gergin oluyor, besiktas macindan zevk alirim ama fener macinda haz duyarim..

• Bjk-Fb maçları gerçekten ülkedeki gerçek derbidir, bugünkü maçta futbol hariç herşey vardı, futbol değil kavga dövüş izliyoruz her sene.
  • Yıllarca Bjk-Fb derbisi izledim. En çok koyan 2 gol var. Biri Kezman'ın aşırtma golü diğeri de Tuncay'ın son dakika golü. O sus işaretlerini görünce deliye dönmüştüm
  • Aslında BJK-GS maçları da güzel oluyor.

Demek ki ortak payda BJK. Bunun da nedeni GS ve FB arasındaki gibi NEFRET yok klüpler arasında. insanlar daha çok futbol oynamaya odaklanıyor. ve iki güçlü takımın karşılaştığında genelde olduğu gibi güzel maçlar çıkıyor BJK derbilerinde. Ama doğrudur son senelerde BJK-FB derbileri gerçekten hem oyun anlamında hem de centilmenlik anlamında ideal ortamlarda geçiyor.

AH Bİ DE KADIKÖYDE HER SEFERİNDE ELİMİZDEKİ MAÇI KAPTIRMASAK! AAH AH

• GS maçları hiç bir zaman FB maçları kadar zevk vermemiştir. Kazanırız, kaybederiz orası ayrı ancak bir futbol sever olarak zevk almaya bakarım önce. Sürekli duran, çirkeflikler üzerine kurulu bir derbiden kim ne zevk alır ki ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.