Şimdi Ara

Denizli / Kale’de 14 yasindaki kiza 10 Suriyeli tecavüz etti (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
5
Favori
69.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
320 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Suriyeli sevicilerin mideleri nasıl kaldırıyor bunları...

Gecen bir akpli vekil Türk halkı bundan sonra Suriyelilerle yasamayi kabullenmelidir demisti. Nasil iyi kabulleniyor mushnuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Treth kullanıcısına yanıt
    Ensar da sol goruslu Öğretmen taciz olaylarina girisiyor.

Bu cumledeki 7 mantık hatasinı bulun... biraz daha inadurici yalanlar bulmani tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Periah

Ensar da sol goruslu Öğretmen taciz olaylarina girisiyor.

Bu cumledeki 7 mantık hatasinı bulun... biraz daha inadurici yalanlar bulmani tavsiye ederim.
    Adamın kendi beyanı. Adam kendisi beyan verdi sol görüşlü biriyim ben diye.

Diyeceksin ki Tayyip söyletmiştir. E bu adama 500 yıl ceza verdiler bu adam neden AKp için bir şey söylesin gel anlat dinleyelim.
  • Treth kullanıcısına yanıt
    Dogru inanilmaz şeffaf ve ofnek bir yargimız var ki bunlara canı gönülden inaniyoruz : )

Ensar vakfinda asırı solcu komünist ögretmen haci hocalarin haberi olmadan taciz tecavuz yapiyor. Bu cümledeki mantik7 mantık hatasini buljnuz.

Aklımiza hakaret ediyorsun Treth senden daha basarili bir trolleme beklerdim ama fıkra anlatıyorsun bize.

• quote:

Orijinalden alıntı: Periah

Dogru inanilmaz şeffaf ve ofnek bir yargimız var ki bunlara canı gönülden inaniyoruz : )

Ensar vakfinda asırı solcu komünist ögretmen haci hocalarin haberi olmadan taciz tecavuz yapiyor. Bu cümledeki mantik7 mantık hatasini buljnuz.

Aklımiza hakaret ediyorsun Treth senden daha basarili bir trolleme beklerdim ama fıkra anlatıyorsun bize.
    Bahsettiğimiz adam gönüllü öğretmen yani zaman zaman gelip x dersini veren kişi olarak geçer.

Onun gibi kim bilir kaç tane var.

Sen şimdi neye inanmıyorsun ? Adamın tv spikerlerine kendi ağzıyla söylediklerine mi? Yoksa ceza aldığına mı?

Adamın kendisinden iyi biliyorum ben diyorsan benim başka diyecek bir şeyim yok.

Biraa bak adamın ben solcuyum dediği zamanın videosunu bulmak zor değil.

Hatta adam Eğitim-Sen üyesi. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 11 Ekim 2018; 18:9:26 >

• Yalan haber. Ne kadar göçmen sığıntı varsa onlar yazmış yine. Bu memlekette bir tek türkler yakınmıyor...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ensar Muhacir muhabbeti yapanları konuya beklerim

• beyler

suriyeliler yaptı falan demeyin.

zira burdaki kardeşleri bozuluyor.

olay dünyada geçiyor , 10 insan falan diyin.

adam suriyeli kardeşim diyince bir şey yok.

biz suriyeliler yapmış diyince ırkçılık oluyor.

misafir onlar yaaaa.

utanmazlar , yüzsüzler.
  • son olarak

misafirlerinize , kardeşlerinize göz kulak olun.

elleri kolları rahat dursun.

zira onlardan siz sorumlusunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buradan bir taytlı geçti -- 11 Ekim 2018; 18:47:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Magandalarda zaten silah var, sen bende alalım birgün ihtiyaç olur diye dedim. Polis görevini yapıyor ama napsın milyonlarca suriyeliyi geride gönderemiyorlar.

Birgün umarım evde silahım olsaymış keşke demezsin inş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

Komik

İşinize geldi mi millet yüce millet şöyle millet böyle

İşinize geldi mi “millet de sanki ahlaklı sanki dört dörtlük’”e dönüyor.

Hikayeyi bırakın. Milyonlarca insan bu kontrolsüzlük ve plansızlıkta, bu eğitimsizlikte çok suç işler. Bu insanlara hangi adaptasyon eğitimleri veriliyor, hangi imkanlar sağlanıyor

Bunları sağlamadığın anda, plansızlıkları sürdürdüğün sürece bunların hepsi olur.

Birilerine laf gelecek diye millete suç atıp durmayın.

Alıntıları Göster
    Kardeşim benim çözümün eğitim olduguna,bahsettigin adaptasyon eğitimleri olduğunda hem fikirim.Klasik muhalif kafayla yorumlamışsın yazdığımı.Keşke bu zekânı benim söylediklerimi anlamak için de kullansaydın.Sorun suriyeli-turk meselesi değildir.Sorun egitimsizliktir,cehalettir.

• Treth ve Ömerayhan bir şeyler yazmış mı diye tek tek tüm sayfaları gezdim ikisi de tam gaz devam

• quote:

Orijinalden alıntı: senneanlarsindumbelek

Kardeşim benim çözümün eğitim olduguna,bahsettigin adaptasyon eğitimleri olduğunda hem fikirim.Klasik muhalif kafayla yorumlamışsın yazdığımı.Keşke bu zekânı benim söylediklerimi anlamak için de kullansaydın.Sorun suriyeli-turk meselesi değildir.Sorun egitimsizliktir,cehalettir.

Alıntıları Göster
    Evine bir (1) adet Suriyeli alarak adaptasyona basla bakalim, sonuclari da bizimle paylas. Yararliysa biz de yapariz belki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne tesadüfki ikiside şu forumda, geçmiş konularda olaylarda, 13 yaşındaki çocuk değildir, aklı basar vb. pedofili mesajları olmuş kişilerdir.
  • ne eğitimi ne adaptasyonu ya
    şakamısınız.
  • Apartmanımda mülteci kampı var konuma , ümmete komşu olmuşsun diyen tek hücreli ne düşünüyor acaba
  • araba sacma bir yerde bozuldugu icin suriyelilerin calistirdigi bir tamirciye girmek zorunda kaldim tabi arabayi b.oka cevirdiler 2 gun git gel yaptim haliyle baya bir muhattap olmak zorunda kaldim.

Kisaca ozetleyeyim bunlari kimse buradan cikaramaz birak cikarmayi bir yere toplayamazlar bile keyifleri cok yerinde bunlari kurcalayan denetleyen kimse yok vergisiz catir catir yer isletiyorlar. Turkiye guzel yer suriyedende yer aldi alan mutlu veren mutlu diyorlar. hepsi evlenmis patir patir cocuk yapmislar uremisler resmen istanbulun heryerine dagilmislar catir catir destek oluyorlar birbirlerine rezalet. dukkanin onunden azicik alimli bir bayan gecsin aninda kabariyorlar. Bu 2 gun icerisinde bana 100 dolar uzatip abi sunu bozsana diyeni bile oldu

uzun lafin kisasi dostlar ipin ucu kacmis bizim tvlerden izledigimiz gibi degil hicbir sey cok uzuldum yazik memlekete.

• Bu olaya yayin yasagi mi getirdiler? Bir suriyelileri korudugu kadar kendi vatandasini korumadi bu hukumet

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.