Şimdi Ara

###DENİZLİ BULUŞMASI ###İPTAL### (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
1
Favori
7.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben o tarihlerde memlekete gitmiş olacağım.. Size iyi eğlenceler.
  • Ooo.Üst konu olmuş
  • konu halen aklımda,

fakat üst konularda ki yeni düzenleme nedeniyle artık fazla ilgi çekmiyor sanırım..

son birkaç gün kala bu konuyu üst konudan indirip normal konu olmasını sağlayıp güncel tutsak daha iyi olur galiba.
  • abi çoğu kişi unuttu, hatırlatmak için listedeki herkese tekrar mesaj atmak zorundayım.Ayrıca üst konu meselesi canımı çok sıktı, tam da üst konu oldu diye sevinirken.3 günde yazan yok...Ayrıca üst konudan indiremeyiz, biraz da fazla istek olur..

quote:

Orjinalden alıntı: piri.reis

konu halen aklımda,

fakat üst konularda ki yeni düzenleme nedeniyle artık fazla ilgi çekmiyor sanırım..

son birkaç gün kala bu konuyu üst konudan indirip normal konu olmasını sağlayıp güncel tutsak daha iyi olur galiba.

• Bende geleceğim diyen arkadaşlar bir daha bir şey yazmamış 1 hafta kaldı organizasyona gelecekler konuyu güncel tutmaya çalışırsa bu iş daha iyi güzel gider.
  • İşin yoksa gece bunlara bir daha pm gönder...
  • süper olca yavv görevliye yeri öğretelim göstersin nerde olduğumuzu
  • 21 Haziran sabah 9.30'da YDS var onu da göz önünde bulundurmanızı öneririm
  • quote:

Orjinalden alıntı: theeric

21 Haziran sabah 9.30'da YDS var onu da göz önünde bulundurmanızı öneririm

Bizi etkileyeceğini sanmıyorum abiNasıl olsa piknik yerine gideceğiz. Birde bu sınavın saati neydi?
  • O tarihlerde İzmir'e gitme durumum var.Eğer gitmezsem geleceğim
  • 21 haziranda benim kayınpederlerimle pikniğim var onları bırakıp gelemem o gün
  • :( okul daha bitmio o zmna ya yetişemiorum:(
  • Tamam, ben zaten en fazla 9-10 kişilik yemek alırım diyordum, öyle yapacakmışım demek...
  • ya arkadaşlar zaten konuda pek aktif değildim ama benhaftasonu memlekete gideceğüm :( Çok istiyordum gelmek ama zamanlama olmadı..Kusura bakmayın
  • Bir arabayla bir üye daha kaybettik... KESİN GELECEKLER BURAYA YAZSIN ONA GÖRE YİYECEK ALACAĞIM!!!
  • Ben geliyorum kardeşim.
  • merhaba arkadaşlar ne zaman olacak bu parti ve nerede ?

ups 21 haziranmış sanırım geç kalmışım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serenissimo -- 22 Haziran 2009; 22:08:53 >
  • İlk mesajı okumadan yorum yapmıştım..Vazgeçtim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiviniTod -- 24 Haziran 2009; 21:49:10 >
  • Tekrar ateşlesek mi konuyu. herkes daha olgunlaşmıştır. ne de olsa 12 sene geçmiş

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.