Şimdi Ara

###DENİZLİ BULUŞMASI ###İPTAL### (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
1
Favori
7.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sinan yenişehir yaz benim adımın yanına da :P bir fikrim var saçma ya da gereksiz gelrise söyleyelim nasip olursa şimdi 2.si olacak bu buluşma böyle yılda 2-3 kere toplanalım pankart gibi birşey hazırlayalım fotolarda fln hatıra olur...(gerçi sadece fotğraf çeksek de anı olur ama ) yorumlarınzı?
  • imzaları yeşil-siyah yapsaydınız bari
  • quote:

Orjinalden alıntı: bilgeolun

imzaları yeşil-siyah yapsaydınız bari

Ne kadar dikkat çekerse o kadar iyiBarış ya msn'den ya burdan söyleBak Aykut abi'nin de fikri saçmaydı ama Çamlık'a gidiyoruz
  • 21-22 Haziran olarak belirlemişsinizBen o tarihlerde İzmir'de olabilirim.Eğer gelemezsem size iyi eğlenceler
  • Biz gitmiyoruz ama Ahmet yapma yaf
  • Konuşuruz yine yafHem daha belli değil
  • quote:

Orjinalden alıntı: .:Power:.

quote:

Ne kadar dikkat çekerse o kadar iyiBarış ya msn'den ya burdan söyleBak Aykut abi'nin de fikri saçmaydı ama Çamlık'a gidiyoruz

Senin fikrin yerine getirilmedi diye niye benim fikrim saçma olsun.Mangal diye öneri verdik sonra arkadaşlarda bunu kabul etti.
    Edit:Ekleme düzenleme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akut One -- 22 Mayıs 2009; 19:40:03 >

• quote:

Orjinalden alıntı: aigdeli

quote:

Orjinalden alıntı: .:Power:.

quote:

Senin fikrin yerine getirilmedi diye niye benim fikrim saçma olsun.Mangal diye öneri verdik sonra arkadaşlarda bunu kabul etti.
    Edit:Ekleme düzenleme.

• :D şu aralar :D ekonomim biraz (-) o yüzden kendim yapamam ama matbaa bürotekste fln gördüm ( tömerin yanında ) hani böyle daha afilli olur FORUM Donanım haber DENİZLİ BULUŞMASI gibisinden yazı yazdırırz logo fln koyarız ?????
  • Düşündüm yakalık benzeri bir şey ama bulamadım o tarz bir şey yokmuş
  • KARAMAN akkonak kiremitçi civarında arkadaş varsa PM atsın birlikte gidelim
  • Gençler ben gelip gelmeyeceğimi bildiririm sonra, iyi ortam olacağına eminim nerde DH orda hareketlilik
  • Gelmeyen 1000 pişman olacak
  • Tamam abi,sen söyle biz yazalım
  • üst konu yapılmıştır
  • güzel düşünmüşsünüz, bizde katılmayı düşünürüz.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.