Şimdi Ara

Denize gidince araba anahtarını nereye koyarsınız? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
19.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sırf bunun için arabaya immobilizersiz düz anahtar yaptırdık 15 liraya, kapıyı açıyor, ama motoru çalıştıramıyor. elektronik olmadığı için de mayo cebinde rahatlıkla taşınabiliyor. esas anahtarı arabada bir yere gizliyoruz plaja gittiğimizde, öbür çakma anahtarla kapıyı açıp arabanın bir yerine gizlenmiş esas anahtarı alıp gidiyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

sırf bunun için arabaya immobilizersiz düz anahtar yaptırdık 15 liraya, kapıyı açıyor, ama motoru çalıştıramıyor. elektronik olmadığı için de mayo cebinde rahatlıkla taşınabiliyor. esas anahtarı arabada bir yere gizliyoruz plaja gittiğimizde, öbür çakma anahtarla kapıyı açıp arabanın bir yerine gizlenmiş esas anahtarı alıp gidiyoruz

Bana en mantıklı gelen fikir bu oldu. Gercekten guzel fikirmis hocam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

sırf bunun için arabaya immobilizersiz düz anahtar yaptırdık 15 liraya, kapıyı açıyor, ama motoru çalıştıramıyor. elektronik olmadığı için de mayo cebinde rahatlıkla taşınabiliyor. esas anahtarı arabada bir yere gizliyoruz plaja gittiğimizde, öbür çakma anahtarla kapıyı açıp arabanın bir yerine gizlenmiş esas anahtarı alıp gidiyoruz

Güzelmiş...
  • quote:

aynen, bizim sistem de bu.

• İki üç kişi gidiyorsanız birinde dursun,sonra denizden çıkan nöbeti devralsın...
  • arkadaşlar artık çok geç bütün hırsızlar bu konuyu okudu ! artık plajlar çok daha tehlikeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Niyet 0070

şu tarz ürünler de iş görür diye düşünüyorum

http://www.hepsiburada.com/liste/sualti-kiliflari/department.aspx?CategoryId=1101560

NE KADAR PAHALI ALTI ÜSTÜ KILIF YANİ
  • Eğer plaja yalnız gitmeyecekseniz denize nöbetleşe girin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silencebeach

Eğer plaja yalnız gitmeyecekseniz denize nöbetleşe girin

nöbetleşe lafını ne zaman duysam gülesim geliyor , aklıma yaşadığım birşey geliyor
  • benim kamyonetin ( ki kamyonetin anahtarı uzaktan kumandalı immobilizerli ) anahtarının yedeğini çıkardım. düz anahtar. çipsiz, kumandasız. sadece kapıyı açıyor. onu da şortumun ipine bağlıyorum. öyle giriyorum denize. şimdilik sıkıntı yaşamadım. olurda anahtarı kaybedersem kelebeği kırar esas anahtarı kullanırım..
  • Anahtarı arabada bırakanları takibe aldık çete olarak, denize gideceğiniz zaman da haber verirseniz bizi yormamış olursunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burhan

Anahtarı arabada bırakanları takibe aldık çete olarak, denize gideceğiniz zaman da haber verirseniz bizi yormamış olursunuz

gürpınar sahildeyiz.. bekleriz..
  • Arabanın kartını aracın içine saklayıp sadece kartın kenarındaki anahtarı alıyorum. Kapıyıda anahtardan kilitliyorum. Tabi bunun için önce arabayı kartla kilitlemek, sonrasında kapıları anahtarla açmak kartı saklamak ve tekrar anahtar ile kilitlemek gibi bir dizi işlem gerekiyor.
  • Poşete koyup kuma gömebilirsiniz unutmamak adına da oraya bir dal gibi bişey koyun kimse bulamaz hatta siz bile bulamayabilirsiniz
  • Su fobili bir yakın arkadaşım var sorun yok

• Anahtarımı, telefonumu, cüzdanımı havlumun üzerine koyarım üstlerine de tshirt ya da şapka bırakırım şimdiye kadar hiç bişey olmadı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: statükocu

quote:

Orijinalden alıntı: Burhan

Anahtarı arabada bırakanları takibe aldık çete olarak, denize gideceğiniz zaman da haber verirseniz bizi yormamış olursunuz

gürpınar sahildeyiz.. bekleriz..

• Çeşme de keşfettiğim aracı sahile kadar sokabildiğim bir yer var.

Genellikle anahtarı küçük bir poşet içine koyup, havlulardan uzak bir yere gömüyorum.

Ama arabam sahilden uzaksa yada otoparkta ise havluların arasına koyup geçiyorum.
  • dolap vardır diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ceviz ağacı

quote:

Orijinalden alıntı: Niyet 0070

şu tarz ürünler de iş görür diye düşünüyorum

http://www.hepsiburada.com/liste/sualti-kiliflari/department.aspx?CategoryId=1101560

NE KADAR PAHALI ALTI ÜSTÜ KILIF YANİ

Taa geçen seneden buldun hocam ya...

Kılıfı gerçek amacıyla da kullanmayı düşünmüştüm ama mesaja yazmamışım.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.