Şimdi Ara

Denize gidince araba anahtarını nereye koyarsınız? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
19.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim böyle durumlarda anahtarı yakınlardaki taksi durağına bıraktığım çok olmuştur...
  • havlunun arasina :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

sırf bunun için arabaya immobilizersiz düz anahtar yaptırdık 15 liraya, kapıyı açıyor, ama motoru çalıştıramıyor. elektronik olmadığı için de mayo cebinde rahatlıkla taşınabiliyor. esas anahtarı arabada bir yere gizliyoruz plaja gittiğimizde, öbür çakma anahtarla kapıyı açıp arabanın bir yerine gizlenmiş esas anahtarı alıp gidiyoruz

Güzelmiş . En yakın zamanda bir tane bende yaptırayım bir anahtardan
  • Benim asıl merak ettiğim konu plajın bu sene giriş ücreti ne kadar oldu?
  • bu konuyu hırsızlar bir okusa vay olacaklara : )))
  • yalnız millet bildiğin yazmış. şimdi ne yapacaklar merak ediyorum
  • Evimizle sahil arası 100 metre çok rahat giriyorum denize

Ayrıca halk plajı tarafından gelenlerden biliyorum ki, adamlar şezlonglarının yanındaki çöp kutusuna atıyorlar arabanın anahtarını. Bir poşete sarıp çöp tenekesinin içine bırakanı çok gördüm. Her şemsiyenin altında 1 çöp kutusu varsa, hepsinin içinde de 1 tane anahtar oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: TüplüveÖfkeli

Evimizle sahil arası 100 metre çok rahat giriyorum denize

Ayrıca halk plajı tarafından gelenlerden biliyorum ki, adamlar şezlonglarının yanındaki çöp kutusuna atıyorlar arabanın anahtarını. Bir poşete sarıp çöp tenekesinin içine bırakanı çok gördüm. Her şemsiyenin altında 1 çöp kutusu varsa, hepsinin içinde de 1 tane anahtar oluyor

ya çöpçü gelse içini boşaltıp gitse ?

• Güzel bir konu.

Bende genelde havlunun arasına koyuyorum.Ya da posete koyuyorum. Ancak bu yedek anahtar konusu bana da mantıklı geldi bende aracın kumandasız anahtarı var onu alayım bundan sonra..
  • arkadaşlar imzalarımıza lütfen araç model ve rengini de yazalım
  • mayonun ıpıne bağlıyorum
  • mayonun ıpıne bağlıyorum
  • arka tekerleğin üstüne zaten tampon kapatıyo orayı
  • Yazlıkta nöbetleşe gireriz 1-2 kişi kalır kumsalda muhimmatla denizdekiler çıkınca kumsaldakilerden nöbeti alır,senelerdir aynı taktik en güvenlisi.
  • Bazen havluların arasına saklıyoruz.
  • Granada varken şortumun cebine koyardım elektronik bir sistemi olmadığından problem yaratmıyordu şimdi ne yapacağız merak ediyorum.
  • Ahahahha aklıma ne geldi.

Ben küçükken abimiz sahile gitmiştik. Ben 14, Abim 18 yaslarında filan. Abim şortunun cebinde anahtarı cebinde unutup denize girmis, çıktığında anahtar yoktu tabi

Biz hiç denize girip arama zahmetine bile girmedik ben dedim ki koca Akdeniz'de anahtarı nasıl bulacaz lan

Sonra 10 dk sonra sahildeki bardan anons anahtar bulunmuştur peugot markalı bir aracın

Anahtarın yanında bir sürü metal anahtarda vardı bu ağırlık sebebiyle fazla uzaklasananis sanırım. Adamın biri dipte bulmuş.

Yani nereye koyarsanız koyun şort cebine koymayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hiçbiri -- 15 Haziran 2012; 16:21:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Anahtar su geçirmezse, şortun cebine.
  • Ya arkadaslar sanki plaja gidince denize oyle bir acılıyoruz ki plajdaki esyaları vs unutup göremez hale gelıyoruz....Gotur hocam bi canta şezlongun altına havlunun vs nın altına koy gıtsın...adamlarda senı beklemıyor sahılde gelsede arabasının anahtarını calıp gitsek diye....
  • Deniz şortunun cebine koy.Fermuarlıysa tabi
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.