Şimdi Ara

Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (2012) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.023
Cevap
24
Favori
224.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: #Unique

quote:

Orjinalden alıntı: s_i_y_a_h

quote:

DEU zor gibi görünüyor ama dur bakalım hayırlısı

Şuan nerede okuyorsunuz? Geçen sene 333 ile nereye yerleştiniz yani.

333 ile tercih yapmadım,Ea-2 312 gelmişti onunla 9 Eylül Turizm İşletmeciliği yazdım,hazırlıgı bitirdik bu sene seneye baslıcam bölüme bakalım

Bu bölüm sanırım 1. bölümden alıyor. Ve ikiye ayrılıyor Konaklama-seyahat olarak. Tavsiye eder misiniz?
  • 1. bölümden alan Turizm ve Otelcilik diye geçer,benim bahsettiğim bölüm 2. bölümden alıyor,arastırmanı tavsiye ederim

http://www.deu.edu.tr/DEUWeb/Icerik/Icerik.php?KOD=12527
  • quote:

1. bölümden alan Turizm ve Otelcilik diye geçer,benim bahsettiğim bölüm 2. bölümden alıyor,arastırmanı tavsiye ederim

http://www.deu.edu.tr/DEUWeb/Icerik/Icerik.php?KOD=12527

Kocaeli yolu gözüktü o zaman bana
  • Bir şey duydum. Bu sene YTÜ'ye DİYYO açılıyormuş. Ne kadar doğrudur bilemem ama belki ytü'lü oluruz be
  • "Eğitim süresince; İşletme, İktisat, Hukuk, Matematik, Personel Yönetimi, Maliyet Muhasebesi, Bilgisayar, Finansman gibi temel nitelikteki disiplin dersleri yanında Deniz Ticaret İşletmelerinin Yapıları, Deniz İşletmeciliği Yönetimi Şekilleri, Deniz Ticareti ve Politikası, Taşımacılık İlkeleri ve Teknolojisi, Acente ve Broker İşletmeciliği, Temel Gemicilik Bilgileri, Denizcilik Haberleşme Sistemleri, Uluslararası Denizcilik Kurumları gibi meslek dersleri okutulmaktadır."

Yukarıdaki dersler arasında işletme, iktisat ve yanındaki derslerden temel nitelikli disiplin dersleri diye bahsederken diğer denizcilikle ilgili derslerden ise meslek dersleri diye bahsetmiştir. Hangileri daha önemlidir? İşletme ve iktisat insanı çok sıkar mı? Cevaplayacak biri lazım.
  • arkadaşlar bn 342 puan yaptm we burayı düşünüorm çok araştrdm çok öwülüo grçkten iş garantiymş orada doçent bi hocayla yazıştm işsiz mezunmz yok dio maaşı da süper dio. . . ama kafama aşırı takılan şey ünifrma giyiyo dimi bunlar eğitim sırasında siz ne düşnüosunz bunn hakkında???
  • quote:

Orjinalden alıntı: ardaa91

arkadaşlar bn 342 puan yaptm we burayı düşünüorm çok araştrdm çok öwülüo grçkten iş garantiymş orada doçent bi hocayla yazıştm işsiz mezunmz yok dio maaşı da süper dio. . . ama kafama aşırı takılan şey ünifrma giyiyo dimi bunlar eğitim sırasında siz ne düşnüosunz bunn hakkında???

işletme okursan giymiyorsun fakat makina veya güverte de giyiyorsun diye biliyorum. Yanlış mı biliyorum?
  • yha işte bnde emin değilim :S irtibat kurabildiğin bi yerler warsa kursana bi tek o konu çok kafamı karıştırıo yoksa ilk sıraya yazcam :S
  • quote:

yha işte bnde emin değilim :S irtibat kurabildiğin bi yerler warsa kursana bi tek o konu çok kafamı karıştırıo yoksa ilk sıraya yazcam :S

irtibat kurabileceğim bir yer yok fakat internetten araştırmaya devam et. Bulursun...
  • snn için sorun deil gliba üniforma olması:D hergün tıraş olmak saç kısa olcak küpe fln yok lise gibi:S
  • quote:

snn için sorun deil gliba üniforma olması:D hergün tıraş olmak saç kısa olcak küpe fln yok lise gibi:S

Açıkçası hayallerimdeki meslek olduğu için o beyaz üniforma ile mahalleye girmek bile beni mutluluktan havalara uçurur.
  • yha beyaz olsa bncede öle bi artis duruo insan :D ama öle deil işte :D açık kawerengi ibşey:D
  • quote:

yha beyaz olsa bncede öle bi artis duruo insan :D ama öle deil işte :D açık kawerengi ibşey:D

hemen bakıyorum
  • quote:

quote:

arkadaşlar bn 342 puan yaptm we burayı düşünüorm çok araştrdm çok öwülüo grçkten iş garantiymş orada doçent bi hocayla yazıştm işsiz mezunmz yok dio maaşı da süper dio. . . ama kafama aşırı takılan şey ünifrma giyiyo dimi bunlar eğitim sırasında siz ne düşnüosunz bunn hakkında???

işletme okursan giymiyorsun fakat makina veya güverte de giyiyorsun diye biliyorum. Yanlış mı biliyorum?

Aynen dediğin gibi
  • quote:

quote:

yha beyaz olsa bncede öle bi artis duruo insan :D ama öle deil işte :D açık kawerengi ibşey:D

hemen bakıyorum

beyaz değil mi yav. Sağlam bilgi bulamadım
    edit: arkadaş söylemiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barış Can -- 14 Temmuz 2009; 23:50:32 >
  • baktın mı:D tiplerde çok amele geldi bna :D
  • ewt teşekkürler ünique
  • arkadaslar bu bölüm bide kıbrıs yakındogu üniverstesnde var bölümlerin ismi aynı ama o ea2 puanıyla alıyor.Dokuz Eyluldekiyle farkı ne acaba bilen varmı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: emnclk

arkadaslar bu bölüm bide kıbrıs yakındogu üniverstesnde var bölümlerin ismi aynı ama o ea2 puanıyla alıyor.Dokuz Eyluldekiyle farkı ne acaba bilen varmı ?

Dokuz eylül üniversitesi denizcilik işletmeciliği ve yönetimi Yüksekokulu
    Yakındoğudaki Fakülte
    malum fakülteler ea2 puanı ile alıyor...
  • ama bölümlerin isimleri aynı ve ikiside 4 yıllık eğitimlerindeki ve diplomadaki farklılık nasıl oluyor
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.