Şimdi Ara

Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (2012) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.023
Cevap
24
Favori
224.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2006-2007-2008 Öss de EA-1 ile puan aldı ancak 2009 ÖSS de büyük ihtimal EA-2 ile alacak
    Dokuz Eylül Diyyo Fakülte Oluyor diye aratırsan fakülte olacağı haberini okursun.Eğer Fakülte olduysa EA 2 ile alır böylece meslek liselerinin alanlarından çıkmış olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: universitem34

2006-2007-2008 Öss de EA-1 ile puan aldı ancak 2009 ÖSS de büyük ihtimal EA-2 ile alacak
    Dokuz Eylül Diyyo Fakülte Oluyor diye aratırsan fakülte olacağı haberini okursun.Eğer Fakülte olduysa EA 2 ile alır böylece meslek liselerinin alanlarından çıkmış olur.

yahu bu okul kaç yıldır 4 yıllık zaten. Öyle birşey olsa sene başında açıklanır. Kaldı ki bu bölümden önce bi misal boğaziçi uluslarası ticaret var önce onlar fakülte olsun. Sonuçta herhangi bi meslek lisesinde öyle bir bölüm yok. fakat denzcilik meslek liseleri var. bu bölümler n'olacak...
    Kısacası hiçç sanmıyorum...
  • Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Deniz İşletmeciliği ve Yönetimi Yüksekokulu, kuruluşunun 20. yıldönümünde yeni hedeflere kilitlendi. Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Güldem Cerit, 1988'den bu yana eğitim verdiklerini belirterek, "Hedefimiz iyi insan ve iyi denizci yetiştirmek, bu günlere gelmemizde emeği geçen hocalarımıza ve bize desteklerini esirgemeyen denizcilik sektörüne çok teşekkür ederiz" dedi. DEÜ Rektörü Prof. Dr. Emin Alıcı da "Fakülte müjdesi" verdi. Prof. Dr. Alıcı, "Yüksekokulun fakülte olması ile ilgili çalışmalar, senatomuzun gündeminde. Uygun görülürse, önümüzdeki günlerde, yüksekokulun fakülte olması ile ilgili karar çıkacak. Denizciliği yeni keşfediyoruz. Fakülte olunca, denizcilik sektörünün ihtiyaç duyduğu elemanlar tam olarak yetişebilecek" diye konuştu. Törende, 19'u okulun öğretim üyesi olmak üzere 140 kişi, kurum ve kuruluşa "20. Yıl Anı Plaketi" verildi.
    Hürriyet 02 Haziran 2008 11:18

Haber 2008 in eğer 2008 de fakülte olması için çalışmalara başlandıysa büyük ihtimal 2009 da fakülte olarak öğrenci alacaktır?
    Bu okulda okuyan yanıdığı olan duyan bilen bilgiis olan bilgilendirirse ayrıca sevinirim.

• haber geçen sene temmuzda verilmiş. Ardından yıl içinde hiçbir haber çıkmamış ve sadece bir haber var bununla ilgili. Korkutma insanı yav

edit: ayrıca oluyorsa sadece dokuz eylükdeki mi oluyor
    kocaeli zonguldak n'olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barış Can -- 8 Temmuz 2009; 23:37:34 >
  • Tamam 4 yıllık olduğunu zaten biliyorum ancak Yüksekokul dolayısıyla EA 1 ile alıyor ama fakülte olursa dekanlığa bağlı olacak meslek liseleri ek puan ile gidemeyecek ve EA 2 ile alacak tabi fakülte olduysa.Bundan 4 ay önce orda okuyan birine sormuştum fakülte oldumu diye ancak o da öyle bir çalışma var ancak kesin belli değil demişti.Şimdi kılavuzu açıpta EA1 beklerken EA2 ile karşılaşmayalımda.Umarım orda okuyan biri mesajı görürde cevap yazar.
  • Biri detaylı bilgi verirse iyi olur.
  • Yahu eğer meslek liseleri ek puanla gidemezse denizcilik liseleri Türkiye'de kapatılacak mı? Veyahutta ne anlamı olacak
  • Dokuz Eylül'deki Denizcilik İşletmeciliği yönetimi şimdiye kadar Ea-1 puanı ile öğrenci aldı gecen sene Ea-1'de 336 kusur bi puanla kapattı.Bu seneye kadar Denizcilik Yüksekokulu adı altında geçiyordu ancak fakülteye çevirip Ea-2 puanı ile öğrenci alma olayı baya konusuluyordu bu sene,klavuz acıklansın orda belli olur herşey..
  • quote:

Orjinalden alıntı: #Unique

Dokuz Eylül'deki Denizcilik İşletmeciliği yönetimi şimdiye kadar Ea-1 puanı ile öğrenci aldı gecen sene Ea-1'de 336 kusur bi puanla kapattı.Bu seneye kadar Denizcilik Yüksekokulu adı altında geçiyordu ancak fakülteye çevirip Ea-2 puanı ile öğrenci alma olayı baya konusuluyordu bu sene,klavuz acıklansın orda belli olur herşey..

of of of anadolu lisesi olmama rağmen hedef belli diye sadece ea1 yaptım. İyide net çıkardım. eğer ea2ye geçerse bittim ben
  • quote:

Orjinalden alıntı: s_i_y_a_h

quote:

Dokuz Eylül'deki Denizcilik İşletmeciliği yönetimi şimdiye kadar Ea-1 puanı ile öğrenci aldı gecen sene Ea-1'de 336 kusur bi puanla kapattı.Bu seneye kadar Denizcilik Yüksekokulu adı altında geçiyordu ancak fakülteye çevirip Ea-2 puanı ile öğrenci alma olayı baya konusuluyordu bu sene,klavuz acıklansın orda belli olur herşey..

of of of anadolu lisesi olmama rağmen hedef belli diye sadece ea1 yaptım. İyide net çıkardım. eğer ea2ye geçerse bittim ben

Ea-1 puanını kaç olarak hesapladın?Ben geçen sene 333 puan ile kalmıstım ilk tercihimdi giremedim DEU Denizciliğe,gerçekten çok iyi bi bölüm umarım girebilirsiniz..

Ayrıntılı bilgi:http://www.deu.edu.tr/DEUWeb/Icerik/Icerik.php?KOD=83

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #Unique -- 10 Temmuz 2009; 13:31:38 >

• quote:

quote:

quote:

Ea-1 puanını kaç olarak hesapladın?Ben geçen sene 333 puan ile kalmıstım ilk tercihimdi giremedim DEU Denizciliğe,gerçekten çok iyi bi bölüm umarım girebilirsiniz..

Ham olarak ösymnin sitesinden netleri yazdığımda 270. küsürat puan çıkıyor. Kaldı ki bu sene Türkçe'nin katsayısı dahada yükesilcek. Benimde Türkçe netim yüksek. Bu sene belki 1 puan oynar gerçi.
    Okul puanı ise belli değil.
    Deü olmazsa kocaeline giderim. Siz araştırmışsınızdır. Kocaeli mi daha iyi zonguldak mı? Bu üni'lerden mezun olsam çok fark eder mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barış Can -- 10 Temmuz 2009; 13:46:30 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ham olarak ösymnin sitesinden netleri yazdığımda 270. küsürat puan çıkıyor. Kaldı ki bu sene Türkçe'nin katsayısı dahada yükesilcek. Benimde Türkçe netim yüksek. Bu sene belki 1 puan oynar gerçi.
    Okul puanı ise belli değil.
    Deü olmazsa kocaeline giderim. Siz araştırmışsınızdır. Kocaeli mi daha iyi zonguldak mı? Bu nüi'lerden mezun olsam çok fark eder mi?

İyi bi puanın var hiç sıkma canını okuldan gelen 70 civarı puan yeterli olacak gibi,soruna gelirsek o 2 üniversiteyi de tavsiye etmem ki ikisi de Türkçe eğitim veriyor sanırım ancak DEU'da %100 İngilizce eğitim alacaksın,çok farkı olur üniversite sonrası.

• Hayırlısı artık. Bu ea1-demi ea2'de mi olduğun gösteren 2009 kılavuzu ne zaman gönderilecek acep? Bilenler görenler duyanlar yardımlarınızı fikirlerinizi bekliyorum
    @#Unique, ayrıca size de çok teşekkür ederim
  • Rica ederim.
  • s_i_y_a_h arkadaşım beklediğim haberi bugün aldım(Bizzat okul yönetiminden öğrendim) EA1 ile alacak 2009 da yetiştirilememiş fakülte olması muhtemelen 2010 olur sen %99,9 girersin puanın çok iyi şimdiden hayırlı olsun tebrik ederim.Darısı başıma...Ayrıca konuştuğum mezunlar kesinlikle yazmamı söylediler ve okurken yarı zamanlı çalıştıklarını söylediler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: universitem34

s_i_y_a_h arkadaşım beklediğim haberi bugün aldım(Bizzat okul yönetiminden öğrendim) EA1 ile alacak 2009 da yetiştirilememiş fakülte olması muhtemelen 2010 olur sen %99,9 girersin puanın çok iyi şimdiden hayırlı olsun tebrik ederim.Darısı başıma...Ayrıca konuştuğum mezunlar kesinlikle yazmamı söylediler ve okurken yarı zamanlı çalıştıklarını söylediler.

sevinçten ağlıcam. Evde annemi kardeşimi öptüm deli gibi koştum geldim cevap yazıyorum
  • Tekrar tebrikler umarım öss de beklediğinden daha fazla puan gelir

• İngilizceni ciddi anlamda geliştirmeye başlarsan birçok kişiyi ardında bırakırsın, tebrikler.
  • Durun Beyler; doğmamış çocuğa don biçmeyelim. Bi paunlar gelsin sıralama belli olsun. Gerisi Allah Kerim...
  • ulan bizde mi denizci olsak ne
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.