Şimdi Ara

DenizBonus.tan 50 tl bonus

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
2
Favori
4.529
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.bonusdenizbank.com/denizbonus/pages/kampanyalar-bonus-kampanyalar.aspx?t=t&campaignId=3262-0fb3783760259ea11ca5cac292e6c64e

Bahar gelir hos gelir, 50 TL indirimle gelir! 31 Mart'a kadar market akaryakit sektorunde yapacagin toplam alisverisinin yarisi (en fazla 50 TL) Deniz'den! Katilmak icin MART2 yaz 3280'e gonder. Detayli bilgi:http://****/2l7bghs .SMS almamak icin IPTAL SMS yazip 6292'ye gonder. DenizBank A.S.MERSIS: 0292008449600341 B002

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• güzel kampanya. bilgi için teşekkürler.
  • 100 lira yakıta 50 lira bonus mu? Yoksa ben mi yanlış anlıyorum
  • jaqquine J kullanıcısına yanıt
    Bankamızdan duyuru SMS'i veya e-maili alınmadan yapılan başvurular geçersiz olup ödül yüklemesi yapılmayacaktır.
  • Hocam kişiye özel bu kampanya. Mart 1 2 3 4 5 diye alt limit a artıp oran azalarak gidiyor. Bana mart 5 diye gelmişti. Sms gelmeyen kişilere puan yatmıyor.

• kişiye özel sanki biz kişi değiliz bize neden gelmiyor
  • Aynısı bana da geldi

• Mesaj mail gelmediyse puan yatmiyor bu bankada

• fevzi17 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu kampanya ama konuda ay başında paylaşıldı ama bana sms daha bu sabah geldi. Size de gelecektir tahminim.

• Banada geldi mesaj. Katılmak için mesaj attım uzun numaraya cevap gelmedi.

• Kampanya Üye İşyeri Kodları : Akaryakıt=5172, 5541, 5542, 5983, Market = 5300, 5309, 5310, 5311, 5331, 5399, 5411, Çeşitli gıda = 5422, 5441, 5451, 5462, 5499, 5921, 5993

Son zamanda da moda oldu bo işyeri kodu bankalar arasında geçen ay.da odea bank.ta vardı böyle sinema tiyatro kampanyası.
    İşin yoksa bu koda uygun işyeri ara hep sıkıntı kolayı yokmu bunun.
  • Yeni kart çıkardım kaç günde gelir şubeye acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: jaqquine

100 lira yakıta 50 lira bonus mu? Yoksa ben mi yanlış anlıyorum

Ben de senin gibi anladım açıkçası.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanya Üye İşyeri Kodları : Akaryakıt=5172, 5541, 5542, 5983, nereleri bunlar arkadaşlar..
    50tl bonusu boşuna vermiyorlar kart aidatini ört bas etmek için :) kullanalım bari.
  • Üye işyeri kodlarını bende bulamadım. Birisi el atabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SweetHome

Kampanya Üye İşyeri Kodları : Akaryakıt=5172, 5541, 5542, 5983, nereleri bunlar arkadaşlar..
    50tl bonusu boşuna vermiyorlar kart aidatini ört bas etmek için :) kullanalım bari.

50 TL bonus değil iade veriyor kodlarin net açıklaması yok malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: asker_31

quote:

Orijinalden alıntı: SweetHome

Kampanya Üye İşyeri Kodları : Akaryakıt=5172, 5541, 5542, 5983, nereleri bunlar arkadaşlar..

50 TL bonus değil iade veriyor kodlarin net açıklaması yok malesef

Denizbankı Aradım.. Merve hanım diye biri, bu kodları gidip alışveriş yapacağınız yere soracaksınız dedi :D
    bu kodlar pos cihaz kodlarıymış.
    yani önce soruyoruz sizin pos bu kodlardan birimi? evet derlerse alışveriş yapıyoruz. hayır derlerse başka bir alışveriş merkezine soruyoruz..
    araya araya bulunur ya zor bi iş değil :)
  • Hem mesaj gelecek hemde kodu taşıyan pos bulacağız. Yuh artık

• Hepsiburada bu kampanyaya giriyor mu bilen var mı ? Yada bu tarz kampanyalarda elektronik diye yazdıkları neler oluyor ?

• iade değil bonus.

"Kampanya talebiniz alinmistir.Kampanyadan sadece duyuru yapilan musterilerimiz faydalanabilir. Katilimdan sonraki harcamalariniz dahildir. Kampanya bonuslarinizi 10-24 Nisan tarihleri arasinda kullanabilirsiniz. Keyifli Alisverisler dileriz."
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.