Şimdi Ara

DenizBonus.tan 50 tl bonus (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
2
Favori
4.529
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bilgi için teşekkürler.
  • Kampanya talebiniz alinmistir.Kampanyadan sadece duyuru yapilan musterilerimiz faydalanabilir. Katilimdan sonraki harcamalariniz dahildir. Kampanya indirimleriniz 06 Nisan tarihinde ekstrenize yansiyacaktir.Keyifli Alisverisler dileriz. B002

Bana iade edeceklermis puan yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ege1903

iade değil bonus.

"Kampanya talebiniz alinmistir.Kampanyadan sadece duyuru yapilan musterilerimiz faydalanabilir. Katilimdan sonraki harcamalariniz dahildir. Kampanya bonuslarinizi 10-24 Nisan tarihleri arasinda kullanabilirsiniz. Keyifli Alisverisler dileriz."

link'te indirim yazıyor bonus ile ilgili açıklama yok nitekim açıklamalarda:

Kampanyadan kazanılan indirim 10 Nisan'da karta yansıtılacaktır. yazıyor

http://www.bonusdenizbank.com/denizbonus/pages/kampanyalar-bonus-kampanyalar.aspx?t=t&campaignId=3262-0fb3783760259ea11ca5cac292e6c64e&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

gelen smste bonus dediğine bakma bu denizbank kampanyası bonus ile ilgisi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: SweetHome

quote:

Orijinalden alıntı: asker_31

quote:

Orijinalden alıntı: SweetHome

Kampanya Üye İşyeri Kodları : Akaryakıt=5172, 5541, 5542, 5983, nereleri bunlar arkadaşlar..
    50tl bonusu boşuna vermiyorlar kart aidatini ört bas etmek için :) kullanalım bari.

50 TL bonus değil iade veriyor kodlarin net açıklaması yok malesef

Denizbankı Aradım.. Merve hanım diye biri, bu kodları gidip alışveriş yapacağınız yere soracaksınız dedi :D
    bu kodlar pos cihaz kodlarıymış.
    yani önce soruyoruz sizin pos bu kodlardan birimi? evet derlerse alışveriş yapıyoruz. hayır derlerse başka bir alışveriş merkezine soruyoruz..
    araya araya bulunur ya zor bi iş değil :)

merve hanım kendini kasiyerin yerine koysun her gelen müşteri kod sorsun merve hanım ne der acaba müşteri yerine koyarsak kendimizi rezilllik yine

• 100 tl ye 50 tl iade. Vardir bunun biseyi ya. %50 iade mi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: joeblacker

100 tl ye 50 tl iade. Vardir bunun biseyi ya. %50 iade mi olur

2 ay önce benzer kampanyayı garanti bankası da yaptı bazı arkadaşlara 20/10 toplam 50 ve 100/50 toplam 50 tek fark garantinin iade değil bonus olarak
  • Total BKM indirimi ile birleştirdim 150 TL lik yakıt 50 TL ye geldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben MH'yi aradım bu işyeri kodlarını sordum, ekstrede akaryakıt ya da gıda olarak geçiyorsa her yer olur dedi. Puanlar yatmazsa kapı gibi ses kaydı var vallahi. :)
  • Migros, Şok vb marketlerin kodları uyumlu mu bu kodlarla? Uğraştırdıkları şeye bak ya.

• Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    Nasıl oldu hocam böyle mesaj geldi mi hmn

• A101 olması lazım bonuslarımı orda çok kullandığım var.

Slip.lerde yazıyormu bu işyeri kodları bilen varmı.

• quote:

Orijinalden alıntı: joeblacker

Kampanya talebiniz alinmistir.Kampanyadan sadece duyuru yapilan musterilerimiz faydalanabilir. Katilimdan sonraki harcamalariniz dahildir. Kampanya indirimleriniz 06 Nisan tarihinde ekstrenize yansiyacaktir.Keyifli Alisverisler dileriz. B002

Bana iade edeceklermis puan yok

Bana mesaj gelmemişti ama bende başvurdum aynı mesaj geldi şimdi kampanya kapsamında mıyım değil miyim anlamadım gitti. Hocam size indirim mesajı geldikten sonra mı başvuru yaptınız?

• ender10000 E kullanıcısına yanıt
    Yok ben de sizin gibi mesaj gelmeden attım. 100 tl benzin alir bakariz artik

• ali6511 kullanıcısına yanıt
    Yok hayır alışveriş sonrası Denizden kampanyaya dair gelen bir mesaj olmadı. Denizden bazen geliyor bazen gelmiyor mesaj. Koca Total'i de akaryakıttan saymayacak değillerdir. Nisan'da yüklenecekmiş iadeler, bekleyip göreceğiz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kodlar işyeri kategorileri için tanımlanan kodlar. Bir kaç kodun tanımı aşağıda var. Daha detaylısını bende bulamadım.

İşyeri kategori kodları 5541; Servis İstasyonları (Asistans-Yardım Servisi Olan veya Olmayan), 5542; Yakıt Dolum Otomatları, 5172; Petrol ve Petrol Ürünleri, 5411; Bakkallar ve Süpermarketler; 5422; Et Marketleri ve Perakendeciler, Soğuk Depolama, 5441; Tatlılar, Çerezler ve Şekerleme Dükkanları, 5451; Süt Ürünleri Mağazaları, 5462; Fırınlar, 5499; Çeşitli Yiyecek Dükkanları---Çok Amaçlı Dükkanlar ve Spesiyalite Marketleri
  • Bana niye tanimlamamis acaba? Bu banka iyice nefret ettirmeye başladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: alexxson

Bana niye tanimlamamis acaba? Bu banka iyice nefret ettirmeye başladı.

Mesaj atıp denediniz mi bana da mesaj gelmemişti ama gelen cevapta kampanya kaydınız alındı diyor

• ender10000 E kullanıcısına yanıt
    Gerek yok hocam yatırmıyorlar 21 aralık en uzun gece kampanyası bonusunu yatırmadılar şikayet olusturdum verilen cevap kişiye özel kampanyaymış halbuki msj gelmişti bana salak gibi sildim ispat edemedim yoksa bdk ile otturecektim. Mtv bonus kampanyasınıda yatırmadılar bugün şikayet kaydı olusturdum yani msj gelmediyse hiç uğraşma derim.

• Total.den yakıt alan varmı bkm expres ile deneyen oldu mu ne yaptınız arkadaşlar harcama yapan yokmu.

• arkadaşlar uzun nosu var mı bunların ona msj atayım ?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.